Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. pilote

    pilote Lost in thoughts...

    Έτσι νομίζω και εγώ ελπίζω να επισκευαζετε
     
  2. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Μαλακό ή σκληρό; Ένα ή δύο;
     
  3. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Σκληρό. Δύο.   
     
  4. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Γι' αυτό σε αγαπώ!!!       
     
  5. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Ήταν ανάγκη να με πιάσει η νοικοκυροσύνη μου στις 11 το βράδυ;
     
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ετοιμάζομαι σιγά σιγά για αναχώρηση . . .
    Η μέση μου δεν είναι προετοιμασμένη ψυχολογικά για αυτό που πρόκειται να συμβεί!
     
  7. lotus

    lotus Silence

    Δεν είμαι σίγουρη ... συνήθως είναι πιο μικρές και πιο γκρι αλλά κυρίως νομίζω ότι δεν έχουν αυτές τις πολυγωνικές κυψέλες στη ράχη τους οι οχίες
    Βέβαια διαφέρουν από περιοχή σε περιοχή...
     
  8. lotus

    lotus Silence

  9. lotus

    lotus Silence

    Αυτό δεν είναι ελληνικό φίδι, εσύ δεν έχεις τέτοια γλάστρα στην αυλή (αν έχεις δεν έχεις πια αυλή, η δεν έχεις γλάστρα, ή είσαι ήδη μπουζουριασμένος) χα χα χα
    Όλα πάντως τα ερπετοειδή, πετούμενα κλπ της αυλής αυτής όπως είπε κι @Μαντλίν είναι της ίδιας οικογενείας και συνομοταξίας Κανναβ-ίτης !!!
     
  10. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Πάμε όλοι μαζί μελωδικά!
     
  11. lotus

    lotus Silence

    Εγώ ξέρω ότι το φιδάκι το συγκεκριμένο με ένα φυλλαράκι από τη γλάστρα μετά θα κοιτιέται στον καθρέφτη και θα λέει:
     
  12. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor