Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Τι το δίνεις το φαρμάκι στάλα στάλα δωσμου το με τη κουτάλα.

    Μητροπάνος.
     
  2. lotus

    lotus Silence

    χα χα χα έλα ντε τι το θες το κουταλάκι?  
     
  3. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    Χαίρομαι που αναγνωρίζεις το συγκεκριμένο άτομο ως " κενο"
    Επειδή όμως απ' ότι καταλαβαίνω δεν τον έχεις διαβάσει τον Αριστοτέλη . Ο αγαπημένος μου φιλόσοφος δεν μιλάει για ανθρώπους. μιλάει για την ψυχή που έχουνε τα φυτά τα ΖΩΑ και ο άνθρωπος ...
    Καμία έπαρση λοιπόν δεν μπορείς να διακρίνεις Μπορείς όμως να τα πεις ( Αυτά που λέμε για αρχή να τα εφαρμόζουμε στον εαυτό μας ) εκεί που παίρνεις τηλέφωνο  
     
  4. lotus

    lotus Silence

    1. Μίλησα γενικά κι όχι για κάποιο συγκεκριμένο άτομο
    2. Δεν είπα ότι δεν μιλάει για το φυτικό και το ζωικό βασίλειο απλά εστίασα στο θέμα ψυχή
    3. Νομίζω ότι όχι μόνο έχεις έπαρση, αλλά και προσπαθείς να με χρησιμοποιήσεις για προσωπικούς σου λόγους που δεν με αφορούν (κι αυτό κι αν είναι ανήθικο) χωρίς να σου έχω δώσει τέτοιο δικαίωμα (το λες και ηθική παρενόχληση)
    4. Επικοινωνώ με πολλούς ανθρώπους, κι επειδή αυτοί που παίρνω εγώ τηλέφωνο σε προσωπικό επίπεδο είναι πολύ αγαπητοί μου και δικοί μου άνθρωποι, δεν θα εξυπηρετήσω τους προσωπικούς σου σκοπούς.
    Και ναι είναι θέμα προσωπικού ήθους να μην ανακατεύεσαι στα προσωπικά τρίτων (γιατί από ότι κατάλαβα μάλλον όλα αυτά ήταν μομφές σε προσωπικό επίπεδο για κάποιον που γνωρίζουμε και οι δυο, αλλά δεν έχω ιδέα τι προσωπικά θέματα μπορεί να έχετε)
    Καλό θα ήταν να το λήξεις εδώ και ναι όπως είπες αν έχεις το θάρρος ζητάς κι ένα συγνώμη
     
    Last edited: 20 Ιουλίου 2018
  5. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    Καλή μου @lotus χωρίς να έχω τίποτα μαζί σου άλλωστε τα έχουμε πει αυτα...
    1 Όσο γενικά μιλούσες εσύ τόσο γενικά μιλούσα και εγώ
    2 Δε χρησιμοποιώ τρίτα άτομα για προσωπικούς μου λόγους. Εχω την αντίληψη Και λύνω μόνος μου τα προσωπικά μου θέματα . Όπως και έκανα για την περίπτωση που αναφέρεις και μια χαρα μαλιστα 
    Επαρση διέκρινα εγώ και με συγχωρείς αν έκανα λάθος όταν ασχολήθηκες με Τα λεγόμενα μου
    Όπως και ναχει να γνωρίζεις οτι σε προσωπικό επίπεδο κανένα πρόβλημα δεν έχω με το συγκεκριμένο άτομο ...
    Για τον απλούστατο λόγο ότι δεν είμαι ψυχίατρος με πτυχίο πανεπιστημίου ( Σύσταση για άτομα που χρήζουν ψυχοθεραπείας )
    Ας λήξει λοιπόν η όμορφη συζήτηση που είχαμε εδώ . Κρατώντας το ζουμί της υπόθεσης
    ( Για να ξεχωρίζουμε από τα ζώα εμεις οι άνθρωποι έχουμε την ηθική - Ζαρατούστρα - )Βλέπετε τι λέει για το κομποσκοίνι
     
  6. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Λυσσαξα να υπερηφανευομαι ότι δεν με τσιμπάνε εμένα τα κουνούπια και μου την έπεσαν ομαδικώς χθες το βράδυ για όλα τα χρόνια που δεν μου έδιναν σημασία.
     
    Last edited: 21 Ιουλίου 2018
  7. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ, ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ.
     
  8. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Πάρα πολύ πιθανό.
     
  9. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    100%
     
  10. espimain

    espimain Contributor

    Παλιονάρκισσε.
    Αμέσως χαρακίρι.
     
  11. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    ΦΡΟΥΡΑΑ ΦΡΟΥΡΑΑΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΜΠΟΥΛΙΝΓΚ !
     
  12. lotus

    lotus Silence