Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Well, όλα παίζουν και αυτό είμαστε εμείς και το όμορφο φόρουμ μας.

    Προσπαθήστε όμως να φανταστείτε για λίγο τον εαυτό σας στην θέση του μοντ που πρέπει μετά από βαθιά συγκροτημένη σκέψη να αποφασίσει και να αιτιολογήσει στον εαυτό του υπό το βάρους του θεσμικού του πόστου το αν θα πρέπει τέτοιες συζητήσεις να μεταφερθούν από το Τι σκέφτεσαι τώρα ? στο Εκτός θέματος και άνευ τίτλο νήμα ή όχι και είμαι σίγουρος ότι μπροστά σας θα αποκαλυφθεί με μιας το πολυσύνθετο και η αξία όλων αυτών των φαινομένων.
     
  2. tithon

    tithon Contributor

    δεν το κάνουμε για μας, για τους άλλους το κάνουμε, για τη νέα γεννιά, για τους θλιμμένους, γιά τους πονεμένους, για να 'χουν να διαβάζουν αυτό το μελαγχολικό κυριακάτικο δειλινό.
     
     
  3. tithon

    tithon Contributor

    ποιά ενσινεστυση;
     
  4. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Μου αρέσουμε, αγαπητέ Τιθών.
    Μου αρέσουμε πολύ είναι η αλήθεια.
     
  5. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Original μελαγχολικό κυριακάτικο δειλινό χωρίς την μουσική από την αθλητική Κυριακή στην ΕΡΤ1 την ώρα που ετοιμαζόμασταν για ύπνο γιατί Δευτέρα πρωι είχε κουδούνι στις 8:30 δεν υπάρχει.

    Όλα τα υπόλοιπα είναι απλά εκφυλισμένες εκδόσεις κάτι που θύμιζε παλιό μελαγχολικό κυριακάτικο δειλινό.
    Κρίμα στην νέα γενιά..
     
  6. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Αν ειναι αυτο μελαγχολικο κυριακατικο δειλινο τι θα κανουμε οταν σφιξουν λιγο τα κρυα μπει ο χειμωνας και θα εχουμε ομιχλη και ψιλοβροχα !
     
  7. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Θα αυτοκτονησουμε 
     
  8. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Για εσενα δεν ξερω εγω ετοιμαζω το τζακι μου χαχαχαχαχαα

    ΥΓ. η παρεα και τα κρασια λειπουν για την ωρα  

     
     
  9. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Τα ξυλα κ τα λουκανικα ξεχασες.
     
  10. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Ξυλα εχω μερικους τονους
    βασικα ετσι που καταντισαμε ψαχνω ....
    εσπρεσο ντεκαφεινε - κρασι χωρις αλκοολ - λουκανικα απο σογια ή λαχανικων  

    ΥΓ. δεν μου αρεσουν τα λουκανικα 
     
  11. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Δεν πειράζει, εσυ θα έκανες μια γκεστ αλλά πολύ ουσιώδη εμφάνιση. Οταν θα καταλάβαινε ο κοσμηματοπωλης οτι τον δαγκωσαμε εσυ θα ήσουν εξω και θα περιμένεις να βγει.
    Μολις έβγαινε, θα του έλεγες :

    -Τους είδα τους είδα, πήγαν απο κει, τρέχα να τους προλαβεις με τα ποδια είναι-
    Το ίδιο θα έλεγες αν σκάσουν τιποτα μηχανακια Διας.

    Και όσο αυτοί θα κυνηγάνε τα φαντάσματα, εσύ θα μπεις μέσα, και με ορμή που θα ζήλευε ένας ΓΥΠΑΣ της Σαχάρας, θα πάρεις ότι περισσέψε και θα μας συναντήσεις, στο 669 δωμάτιο.

    Φορώντας μόνο τα καινουρια σου χρυσαφικά.

     
     
  12. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Μην σκας.
    Όλα θα τα παρω, όλα!

    Υ.γ πολύ εμπιστοσύνη μου εχεις. Δεν θα έπρεπε