Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. potty65

    potty65 Regular Member

    Xαινριχ, σόρυ αλλά το τραπέζι είναι ήδη στρωμένο, και κάνουμε προπόσεις!
     
  2. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εγώ είμαι άνθρωπος της υπομονής...Αγάλι αγάλι γίνεται η αγουρίδα μέλι.
    Τα ψαροντούφεκα (και μάλιστα τα υπερμεγέθη) τα αφήνω σε σένα.

    Οι συγκεντρώσεις Potty μου για ποιο λόγο γίνονται αν όχι για γνωριμία;


    Και για να μην ξεφευγούμε από το θέμα...
    Τώρα σκέφτομαι πως θα με σκοτώσει ο Χάινριχ αλλά αν είναι από τα δικά του χέρια...ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥ.

    Αστάρτη
     
  3. zinnia

    zinnia Contributor

    Ειστε καλεσμενοι ολοι...Αρκει να μπορεσετε να ρθειτε ..   χε χε χε
     
  4. Guest05

    Guest05 Guest

    RE: RE: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Στην ομορφάδα τζη λοιπόν.
     
  5. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εγώ πάντως πεινάω. Δεν θα έλεγα όχι σε ένα παστιτσάκι. Ειδικά αν φτιάχνεις εσύ την μπεσαμέλ zinnia μου. Με μπόλικο βούτηρο παρακαλώ!

    Μιαμ μιαμ...ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩ!

    Αστάρτη
     
  6. potty65

    potty65 Regular Member

    Εξ' άλλου αγαπητέ Χαίνριχ, αν δεν κάνω λάθος σε περιμένει μια λεβεντογυναίκα, κρίμα δεν είναι να τα χαλάσεις όλα για ένα παστίτσιο?
     
  7. zinnia

    zinnia Contributor

    μπεσαμελ απο τα χερακια μου..(τι νομιζες? γιατι κανω μια στο τοσο παστιτσιο)? πουρες αληθινος κι οχι ετοιματζιδικος.. αμα γουσταρω κανω θαυματα..αλλοιως...αστε καλυτερα...  
     
  8. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    αχ τι κανει ενα παστίτσιο....!! παιδιά μη σκοτώνεστε, θα φτιαξω εγώ τον μουσακά!!

    (ζινια μου ειδες ποσο helpfull είμαι???) χαχαχαχα
     
  9. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Φτιάξτε ακόμη ένα ταψί και από τα δύο υπέροχα φαγητά σας και έρχομαι και εγώ!!!
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Σκέφτομαι ότι σε λίγο θα έρθει ο sub μου στο σπίτι.
    Χαίρομαι που θα τον δω.
    Έχω να κάνει και μια δουλίτσα που την κρατάω από το πρωί σήμερα γι αυτόν.
    Του είπα στο τηλέφωνο γι αυτήν και μου είπε να μη κάνω τίποτε εγώ και μου τόνισε ότι είναι δική του δουλειά να ασχοληθεί.
    Φυσικά και είναι.
    Θα τον στείλω στον κήπο που είναι αυτήν την στιγμή χιονισμένος.
    Πρέπει να τινάξει το χιόνι και να καλύψει με nylon ευαίσθητα δεντράκια και λουλούδια.
    Θα βγει στον κήπο με ένα Τ-shirt και εγώ θα τον χαζεύω από το παράθυρο μέσα από την ζεστασιά του σπιτιού μου.
    Ελπίζω να ιδρώσει αρκετά από την προσπάθεια.
    Θα βλέπω την κορμάρα του να καταβάλει προσπάθειες παρακολουθώντας τις κινήσεις του (είμαι ηδονοβλεψίας – έχω και αυτό το βίτσιο) και θα περιμένω να γυρίσει στην ζεστή μου αγκαλιά.
    Ξέρει καλά ότι έχω όχι μόνο τρόπους να τον ζεστάνω αλλά και να τον κάψω .

    Θα πιούμε κόκκινο κρασί (σε κολονάτο ποτήρι παρακαλώ) αυτός καθισμένος κάτω αλλά δίπλα μου και πολύ κοντά μου σε μαξιλάρα στο σαλόνι και εγώ στην πολυθρόνα.
    Μετά θα κάνουμε έρωτα όλο τρέλα και πάθος αφού τον αφήσω να ξεκινήσει από τις πατούσες μου για να φτάσει έως εκεί που πρέπει..
    (Θα μου κάνει έρωτα αλλά και θα του κάνω για τους περίεργους)
    Έτσι θα τον ζεστάνω και θα τον ανταμείψω για την προσφορά του.

    Άργησες παιδαρά μου και σκοτείνιασε ....το χιόνι γίνετε όλο και πιο πυκνό στον κήπο....
     
  11. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Τυχερός ο sub σας αγαπητή SM_Art_Lady!!
    Με χάλασε πολύ η φώτο που βάλατε. Θα το κάνατε αυτό στον sub σας και σε οποιοδήποτε άλλον sub ?
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    RE: RE: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Γιατί σε χάλασε η φωτογραφία που έβαλα?
    Και δεν κατάλαβα την ερώτηση submissive_john.... αν θα έκανα πιο στον sub μου?