Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι χαρακτηριστικά προτιμάτε σε εναν/μια Αφεντη/ντρα ή σκλάβο/α

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 3 Ιουλίου 2005.

  1. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Απάντηση: Τι χαρακτηριστικά προτιμάτε σε εναν/μια Αφεντη/ντρα ή σκλάβο/α

    Ευχαριστώ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. Να σαι καλα και εσυ !!  



    Υ.Γ : Οσο αφορά την υπομονή... για πόση μιλαμε ??  
     
  2. Yannis wrote:

    "Ενας στον κατω οροφο της πολυκατοικιας που μενω (καπνιστης ολη του ζωή με 3
    πακετα την ημερα) αργοπεθαίνει αυτή τη στιγμή βογγότας καθε βραδυ
    και κλαψουριζοντας "Μανα που εισαι να δεις τον γιο σου" ... Ελα και εσυ να τον
    ακουσεις να παρεις μια γευση απο την γλυκα..."


    έχω βιώσει τον πόνο του πατέρα μου που από 110 κιλά άντρας έγινε 50 κιλά κούκλα σε 3 μήνες από καρκίνο στο στομάχι (το κάπνισμα συντέλεσε δεν ήταν ο βασικός λόγος)
    'Ημουνα στο πλευρό του όταν μέσα στο νοσοκομείο δεν είχε παρα μόνο εμένα να τον καθαρίσω γιατί το νοσοκομείο δεν μερίμνησε να υπάρχει και ένας καθαριστής, αυτός να αργοσβήνει μέσα στο ντελίριο του (των φαρμάκων) εγώ να του κρατώ το χέρι ελπίζωντας (γιατί η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία). Τελικά εκείνος πεθανε και συνειδητοποιησα οτι και γω αργά η γρήγορα θα πεθάνω (με πόνο η άνευ δεν ξέρω). Δεν το παίζω μάγκας γιαννη αργά η γρήγορα όλοι θα πεθάνουμε άλλος από καρκίνο άλλος απο εγκεφαλικό αλλος από καρδιά.


    "Οι κυψελίδες στα πνευμονια σου γεμιζουν , αργα ή γρηγορα (αναλογα τον ανθρωπο και το
    μεγεθος των κυψελίδων) και σταθερα με πισσα.

    Μετα θα μετρανε συνεχεια το οξυγονο στο αιμα σου, θα σου απαγορευσουν να κοιμασαι
    πανω απο 30 λεπτα ανα 2 ωρες , αργοτερα το σωμα σου θα γινει μπλε , το κεφαλι σου
    θα πρηστει και θα γεμισει εκχυμωσεις ολο σου το σωμα...
    και αν θες να μαθεις την συνεχεια και το ποσο αργος και βασανίστικος ειναι ο θαννατος
    ενος καπνιστη περνα καμια μερα και απο το αντικαρκινικό Νοσοκομείο ΜΕΤΑΞΑ
    και μπες σε κανενα θαλαμο να δεις.

    Μετα θα σου πω εγω για το κηδειοχαρτό σου στα πακετα που εχεις γραμμενο.

    Και εξαλλου το καπνισμα δεν φερνει μονο τον καρκινο και τις πνευμονοπάθειες.
    Πειραζει, τις αρτηρίες επισης, το παχυ εντερο και καθε τσιγαρο περιεχει 3600 καρκινογόνες
    ουσιες. Δεν μιλαω για Νικοτίνη.. η Νικοτίνη ειναι το λιγοτερο μεσα σε 1 τσιγαρο.

    Αστο φιλε, αν ηξερες τι κανεις αυτη τη στιγμή θα εχεις τρομοκρατηθεί αυτη τη στιγμή.
    Πηγαινε δες μερικες φωτογραφίες πνευμόνων καπνιστών στο ιντερνετ και
    να δουμε πως θα κοιμασαι τα βραδια μετα το τσιγαράκι σου."


    ΕΣΥ ΤΙ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΜΥΝΗΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 (δια φωνής Νικου Μαστοράκη) για να καταλάβω?


    "Σε εφτιαξα ?"



    ΚΑΘΟΛΟΥ...απλά με εκνευρισες σαν μια μύγα πάνω από τα αυτί μου
    και αν αυτή η μύγα ήταν κοντά μου θα της έκανα τη μούρη επίπεδη...για να μπορέσει να συνηδητοποιήσει ότι δεν μπορεί να αποφεύγει τον πόνο εσαή...αργά η γρήγορα θα τονε συναντήσει (τον πόνο) και θα καταλάβει με τη σειρά της.
     
  3. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι χαρακτηριστικά προτιμάτε σε εναν/μια Αφεντη/ντρα ή σκλάβο/α

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΩΡΑΙΟΣ !! Με εκανες και εσυ και γελασα βραδιατικά !!! Ακους εκει
    Νικου Μαστορακη. Σε πληροροφώ εχω και γαμω τις φωνες. Θα μπορουσα για την
    πλακα μου να δουλέψω σε ραδιοφωνικο σταθμό αλλα βαριεμαι το πρωινο μπλα μπλα
    και ακομα πιο πολυ το κουτσομπολιο. ... Το πολυ πολυ να ελεγα την κινηση στους
    δρόμους. 'Η μαλλον θεματα υγειας... χμμμ τωρα που το ανεφερα.... Ετσι θα μπορούσα
    να ζαλισω πολύ περισσοτερους σαν την φωνή της λογικής και της συνείδησης
    αλλα ...μπορει να λειτουργουσε και αναποδα... Να τους αγχωνα περισσοτερο και
    αντι να πεταγαν το πακετο με τα τσιγαρα εξω απο το αμαξι, να αναβαν ακόμα ενα
    μετα απο οσα ακουγαν...

    Υποψιν πως ο καρκινοπαθής που πεθαινει απο κατω, οταν βογγαει απο τον πονο
    σύνηθως βγαινει (ψιλοσερνεται για την ακριβεια) μεχρι το μπαλκόνι και αναβει
    τσιγαρα !!! Ακομα και τωρα....στους τελευταιους 2 μηνες που του μενουν....
    Μαλλον θα σκεφτεται πως τωρα δεν υπαρχει δρομος επιστροφης οποτε μπορει
    να καπνισει οσο θελει σαν τελευταια επιθυμία μελλοθάνατου.

    DEAD MAN WALKING....
     
  4. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι χαρακτηριστικά προτιμάτε σε εναν/μια Αφεντη/ντρα ή σκλάβο/α

    ενα κιλό περίπου
     
  5. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Απάντηση: Τι χαρακτηριστικά προτιμάτε σε εναν/μια Αφεντη/ντρα ή σκλάβο/α

    Βγαίνει ι 1 και 10 , να τ' αφήσω ?
     
  6. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    Απάντηση: Re: Τι χαρακτηριστικά προτιμάτε σε εναν/μια Αφεντη/ντρα ή σκλάβο/α

    Να είσαι καλά βρε Yianni... από τότε που μπήκες στο forum σταμάτησα να αγοράζω το Vita. Και τσάμπα συμβουλές υγείας, και οικονομία... πες κι άλλα!
     
  7. Προσωπική συμβουλή προς Yannis
    Πρόσεχε μην εξαϋλωθείς από το πολύ μινάρισμα (μπεγλέρισμα)
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    τα απαραιτητα χαρακτηριστικα ειναι αυτα που εισαι παντα προθυμος να αγνοησεις προκειμενου να ξεδιψασεις την επιθυμια σου ή να παρηγορησεις την αναγκη σου ....
    ολα τα αλλα ....
     
  9. gaby

    gaby Guest

    Πολύ καλό. Συμπυκνώνει όλο το δράμα του κυριαρχικού βανίλλα. Η βασική συνταγή της ευτυχοδυστυχίας του έρωτα.

    Ασφαλώς η διαθεσιμότητα (KyriosG παραπάνω) και η προδιάθεση (isnogood εδώ) παίζουν τεράστιο ρόλο.

    Προσωπικά μ αρέσει η ψυχραιμία σε βαθμό ψυχρότητας, η αμετακίνητη υπομονή και η διακριτική επιμονή στον στόχο Του, η σκληρότητα με άλλη όψη της την ανθρωπιά, η αυστηρότητα, η παρατηρητικότητα, η ηθική (ικανότητα να διακρίνει το σωστό από το λάθος με τα δικά Του μέτρα) η επίγνωση και η αυτογνωσία, και βεβαίως η διαστροφικότητα   Και μία δόση μη επιδεικτικής ανατρεπτικότητας. Γίνεται ΒΔΣΜ χωρίς αυτήν; Και μάλιστα M/s. Και ακόμα, μία φανερή δόση ανθρώπινων αδυναμιών. Έτσι, για να νιώθω ότι με χρειάζεται Εκείνος και ας νιώθω λάθος.

    Τα ποστ μου στην αρχή του νήματος, πριν από 15 μήνες παρακαλώ να τα αγνοήσετε. Μικρή κοπέλλα ήμουν τότε, δεν ήξερα τί έλεγα...
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    " Συμπυκνώνει όλο το δράμα " .... " Η βασική συνταγή της ευτυχοδυστυχίας " ...
    οχι για τον Ναρκισσο αγαπητη τεντερ ...  
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

    Toυ Christian Bale,φυσικά 
     
  12. sslave

    sslave New Member

    Απάντηση: Τι χαρακτηριστικά προτιμάτε σε εναν/μια Αφεντη/ντρα ή σκλάβο/α

    συμφωνω απολυτα!!! ετσι τον λατρευεις κ του υποταζεσαι ολοκληρωτικα!!