Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τον ειδα σημερα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος RottenApple, στις 30 Σεπτεμβρίου 2014.

  1. RottenApple

    RottenApple New Member

    Επειδη δεν εχω σε ποιον να τα πω γραφω εδω περα και ας μην τα διαβασει κανενας...

    Τον ειδα σημερα. Ηταν με την κοπελα του . Τωρα γυναικα του... Φορουσε και την βερα στο χερι ,δεν μπορεσα να μην το προσεξω . Μα γιατι να το τονισει τοσο οτι να ,η δημητρα , η γυναικα μου . Ναι το βλεπω ,ναι μου το ειχες πει οτι παντρευτηκες.
    Πριν 2 χρονια ειχαμε βγει για καφε να τον αποχαιρετησω που θα εφευγε μονιμα για Καναδα.
    Και την βερα την ειχα προσεξει και τοτε.Και τον ειχα ρωτησει αν παντρευτηκε. Αλλα ημασταν οι 2 μας και ειχε το χερι στο μπουτι μου. Ας πιασω λιγο μπουτακι , α και τι ωραια υφη που εχει το καλσον σου.
    Δεν εγινε ποτε τιποτα μεταξυ μας. Μεχρι εκεινη την μερα πριν φυγει δεν πιστευα καν οτι μπορει να με βλεπει ερωτικα. Αλλα μου την επεφτε!
    Τοτε μαλλον ειχε φαει φρικες με το departure και εψαχνε μια αρπαχτη .
    Και ειχα ξενερωσει απιστευτα . Εκεινος που ελιωνα για παρτη του να μου την πεφτει πλαγιως. Με ειχε παρει τηλεφωνο οτι ειναι γυμνος σπιτι . Και μονος. Τι περιμενε να κανω? Να τρεξω να τον βρω ? Γυμνο , παντρεμενο ,ετοιμο να φυγει ?
    Και ομως ρε γαμωτο γυρισε.
    Και ο τυπος ειναι το μεγαλο μου crαsh .
    Ο καθηγητης μου στο σχεδιο. Τοτε ημουν 19 αυτος 32 , τον ερωτευτικα μολις τον ειδα. Δεν εχω ξανανιωσει ετσι απο τοτε για κανεναν .
    Νομιζα οτι ειναι απλα ενα πλατωνικο χαζο κολλημα .
    Οσο θυμαμαι ποσα χαζα ,κεραυνοβολα ερωτευμενη ημουν.... Τοτε η θα του μιλουσα η θα πα8αινα καταθλιψη ελπιζοντας να με προσεξει.
    Μια μερα ηρθε και με κολλησε στον τοιχο να μου πει κατι εμπιστευτικα . Σαν να τα εκανε επιτηδες. Εβλεπε οτι ελιωνα για εκεινον και απλα απολαμβανε την προσοχη .
    Εκεινη την μερα πριν φυγει μου ειπε οτι απο τοτε εβγαζα εντονο ερωτισμο , ετσι οπως παθιαζομουν . Τι μας λες.
    Εκεινη την μερα εγινε μια καρικατουρα αυτου που ειχα ερωτευτει στα ματια μου.
    Και ειναι ο λογος που ειμαι και εδω μεσα.
    Του ελεγα πως χωρισα , ποσο ξενερωτος ηταν ο πρωην μου. Και αμεσως θεώρησε οτι γουσταρω αγριοτερες καταστασεις και συνεχισαμε την κουβεντα σε πλαισιο οχι και τοσο αρμόζον για καθηγητη και μαθητρια.
    Και μετα αρχισαν οι πλακιτσες περι τιμωριας.Οταν εφυγα ηταν σαν να ειχε πεσει μια κουρτινα , τα ηξερα απλα δν τα ειχα αντιληφθει
    Και τωρα που τον ξαναειδα ομως...Στην τυχη . Ενιωσα την καρδια μου να χανει 2 χτυπουσ.
    Σημερα ηξερα οτι θα ειναι εκει και πηγα .Το κυνηγαω απο μονη μου η ηλιθια . Αλλα αλλιως πως θα τον εβρισκα. Εχει σβησει οτι οnline επικοινωνια .
    Ανταλλαξαμε τηλεφωνα . Και οι 2 εχουμε αλλαξει. Ευτυχως που τον ειδα... αλλιως πως θα τονν εβρισκα ? Τωρα τον εχω σε αποσταση ενος μηνυματος
    Τωρα που γυρισε ελλαδα......μονιμα ....
    Μου εχει καρφωθει στο μυαλο η ιδεα οτι μετα απο τοσα χρονια μπορει να γινει κατι μεταξυ μας.
    Κατι εντονο.
    Κατι σκληρο επιτελους. Κατι τρυφερο .
    Αν το νιωθει και εκεινος. Δεν ξερω τι νιωθει για εκεινη . Την αγαπα η ειναι εγκλωβισμενος σε ενα τρυπακι ?
    Εδω μιλουσαμε πριν καιρο ,λιγο αφοτου εφυγε απο skype και με ρωτουσε τι δονειται... και που εχω τα χερια μου.
    Και αν απλα επαιζε. Και αν απλα θελει να παιξει .
    Θα φαω τα μουτρα μου το νιω8ω .
     
  2. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Να προσεχεις τον εαυτο σου οτι και να κανεις..
     
  3. RottenApple

    RottenApple New Member

    Αυτο ειναι σχετικο...
    Προφανως θελω να μπλεξω .  
     
  4. Heretic_Angel

    Heretic_Angel Regular Member

    Σε τι ακριβώς ελπίζεις;
     
  5. RottenApple

    RottenApple New Member

    Μπορω να φτιαξω πολλες υποθεσεις στο κεφαλι μου...
    Ελπιζω σε κατι γιατ βαρεθηκα το τιποτα.
    Νομιζω κιολας οτι κατα βαθος γουσταρω που η κατασταση εναι απαγορευτικη.
    Και μπορει απλα να ξαναερωτευτω και φαω χειροτερα τα μουτρα μου.
    Δεν μπορω να μην κανω τιποτα.
     
  6. Να ακολουθησεις το ενστικτο σου...ειναι προφανως ενα απωθημενο και αν δεν το ζησεις παντα θα σε κηνυγαει...
     
  7. Heretic_Angel

    Heretic_Angel Regular Member

    Τότε γιατί συνεχίζεις και κυνηγάς το τίποτα;
     
  8. RottenApple

    RottenApple New Member

    Σε αυτην περιπτωση κυνηγαω το παρελθον ...
     
  9. christine93x

    christine93x New Member

    εγω λεω ν τ κυνηγησεισ κ οπου βγαλει  
     
  10. RottenApple

    RottenApple New Member

    Ε προς τα εκει με βλεπω ..... Αν και ακομα δεν ξερω αν ειναι της φαντασιας μου η οχι . θα δουμε...
     
  11. christine93x

    christine93x New Member

    απλα εχει ν κανει κατα τη γνωμη μ με το αν περνεισ ρισκα σαν ανθρωποσ η οχι.δεν κατακρινω αυτουσ που δεν περνουν.δικαιωμα τουσ..αλλα τουλαχιστον δεν σ μενουν απωθημενα κ μεσα απο καθε κατασταση βγαινεισ πιο δυνατη!
     
  12. RottenApple

    RottenApple New Member

    το μονο προβλημα ειναι οτι ειμαι σχετικα μανιοκαταθλιπτικη.
    Η θα ειμαι μες την καλη χαρα , και οταν ειμαι καλα Θα ειμαι πολυ καλα.
    Η θα πεσω σε καταθλιψη ... Και οσο πιο δυνατα ενιωθα στην καλη φαση τοση καταθλιψη με πιανει