Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τοσο δυσκολο ειναι πια να βρεις μια/ εναν κυριαρχη / κυριαρχο ....αφεντρα/αφεντη ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος πιστοςσκυλος, στις 21 Μαρτίου 2018.

  1. Το μηνυμα ειναι ερωτηση ;-)
     
  2. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Η ερωτηση μου αποσκοπουσε να μας πεις τις εμπειριες σου απο τις αναζητησεις σου σε (υποψηφιες) Κυριες.
     
  3. skia

    skia Contributor

    Εξαρτάται με ποιον τρόπο θες να υποταχτείς. Θες να υποταχτεις ή να ''υποταχτείς'';
     
  4. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    μπορει να ειναι παντρεμενος το παιδι... πρηχτης... ασχημος... ή καθολου γεναιοδωρος... ολα μετρανε τις μερες μας..
     
  5. Αμα είναι να ειναι γεναιοδωρος, τοτε δεν χρειάζεται να ψαξει. Υπαρχουν πολλες.
     
  6. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    λαθος δουλεια κανω τοτε
     
  7. Και δεν σου φαίνεται
     
  8. Christos_89

    Christos_89 New Member

    ΧΑΧΑΧΑ έχει χρήμα η δουλειά, σκέψου το σοβαρά!  
     
  9. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    οτι ειμαι οικονομολογος; ναι η αληθεια ειναι αυτη...
     
  10. Αλλου πηγε το μυαλο μου
     
  11. Galatée

    Galatée Regular Member

    Το να θέλεις να υποταχθεις, με όποιον τρόπο έχεις στο μυαλό σου την 'υποταγή', δεν σημαίνει ότι σε κάνει ικανό και να το κάνεις (ή ότι είναι αρκετό) . Πρέπει αρχικά να είσαι πραγματικά διαθέσιμος και πάνω από όλα η επιθυμία σου για υποταγή να μην ξεπερνάει την επιθυμία σου για υποταγη στη συγκεκριμένη γυναίκα. Προσωπικά αντιμετωπίζω με επιφύλαξη τους πάρα πολύ 'διψασμένους'. Μου αρέσει κάποιος να παραδίδεται συνειδητά σε εμένα και όχι κάποιος να υποτάσσεται σε εμένα ελλείψει καποιας άλλης.
     
  12. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    μπα... τη πουτανια πολλοι αγαπησαν... την πουτανα κανεις...