Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το Κλουβι

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Jomaru, στις 4 Μαρτίου 2009.

  1. Jomaru

    Jomaru Guest

    ξυπνησα και η θεση μου δεν ειχε αλλαξει καθολου.. ορθιος ,γυμνος μεσα στο κλουβι.. θαυμαζα τα σιδερενια καγκελα του , τοσο γερα βαλμενα στο πατωμα.. με μικρο περιθωριο αναμεσα τους. το ξυλινο πατωμα λειο, απαλο , αισθησιακο.. τα χερια μου τεντωμενα πανω απο το κεφαλι γερα δεμενα με τα δεσμα Της. Ο δερματινος θυλακας απο τις αλυσιδες με ειχε εγκλωβισει. τα ποδια μου ενωμενα, με σκοινι, πολυ σφιχτα δεμενα. ενιωσα τσουξιμο στην πλατη θυμηθηκα το πρωινο μαστιγωμα της. Απαλο οπως ειχε πει, να παρω μια γευση για το βραδυ.. δεν ξερω ποσες ωρες ειχαν περασει. κοιταξα προς τα κατω, αισθανθηκα τον πονο στο πεος μου. ηταν ακινητοποιημενο, περιεργα δεμενο με σκοινια. κοιταζε προς τα κατω η καυλα ή το κατουρημα απαγορευμενα, ηθελα τοσο να καυλωσω, τοσο να χυσω.. δεν μπορουσα να κανω κατι ουτε ειχα την αδεια μονο περιμενα. μονος μου. παγιδευμενος, Δικος Της..

    ακουσα τα βηματα της , τα τακουνια της.. με τρελλαινει αυτος ο ηχος.. η πορτα πισω μου ανοιξε , με πλησιασε τα νυχια της, εγδαραν την πλατη μου.. βογγηξα...

    ''σκασε''.. μονο αυτο ακουσα εκεινη την ημερα απο τα χειλη της.. το φιμωμενο μου στομα δεν μπορουσε να φερει αντιρρησεις.. αρχισα να νιωθω το μαστιγιο της... χοντρο δερματινο tail whip φωνααζα βογγαγα δεν αργησα να κλαψω.. τα χτυπηματα της δυνατα συνεχομενα παντου.. το κορμι μου τρανταζονταν.. ο πονος στο πεος αυξανε... ξανα ξανα ξανα.. ενιωσα το αιμα να τρεχει στην πλατη μου... εκεινη δεν σταματουσε χτυπαγε πιο δυνατα... προσπαθουσα να θυμηθω γιατι.. τωρα ηρθε απο μπροστα .. ηταν γυμνη μονο τα τακουνια.. θεα... με χτυπουσε στο στηθος στη κοιλια στο πεος παντου...

    θυμηθηκα... Την ευχαριστουσε να ποναω.. Χαμογελουσα..

    σταματησε να με χτυπαει... ελυσε το πεος μου... μου εδωσε ενα γερο χαστουκι κι εφυγε

    ξημερωσε... ηρθε νωρις το πρωι... ηθελα απεγνωσμενα να κατουρησω.. φορουσε τις πυτζαμες της...

    κραταγε εναν κουβα .. κατουρησα μεσα σε αυτο.. με ξεφιμωσε και με ελυσε.. μου εδειξε τον κουβα.. τον ηπια.. σιχαθηκα τον εαυτο μου.. με οδηγησε στην τουαλετα εκανα μπανιο επλυνα τα δοντια μου με επεστρεψε στο κλουβι.. στο πατωμα ενα κομματι ψωμι και 2 λιτρα νερο στον κουβα.. εφαγα και ηπια το νερο.. ηθελα να κατουρησω παλι.. οχι πριν να ξημερωσει παλι...

    την περιμενα στα γονατα.. η πορτα του κλουβιου παρεμενε ανοιχτη.. η κυρια και οι φιλες Της ηταν επανω της ακουγα τα γελια τις χαρες ολα κι ομως εγω ημουν εκει ακινητος. ακουσα να τις χαιρεταει..ακουσα παλι τακουνια στη σκαλα ηταν εκεινη παλι γυμνη παλι κρατουσε το ιδιο μαστιγιο...

    με πλησιασε με μαστιγωσε σκληρα τωρα ακουγε τις κραυγες μου ξανα ακουσα βηματα στην σκαλα η κολλητη της ηταν εδω...
     
    Last edited by a moderator: 4 Μαρτίου 2009
  2. Jomaru

    Jomaru Guest

    τρομαξα λίγακι η κολλητη της ηξερε για την σχεση μας.. με ειχε δει πολλες φορες γονατισμενο στο πλαι Της, αλλα ποτε γυμνο και κυριως ποτε ετσι.. πληγωμενο, χτυπημενο. σιγουρα οσα θα ηταν να γινουν θα ηταν πολυ καυλωτικα αλλα και ο φοβος μου σπουδαιος..πονουσε το σωμα μου.. τα τελευταια γερα χτυπηματα της κυριας μου , ηταν σκληρα , οσο πλησιαζε η φιλη της χτυπαγε πιο δυνατα πιο γρηγορα με μανια , εκλαιγα , δεν εκλιπαρουσα, μονο πονουσα βογγαγα, η φιλη της μπηκε μεσα. ηταν κι εκεινη γυμνη σαστισα. φορουσε τακουνια κι ενα κολλαρο στο λαιμο. αυτη την εξελιξη πραγματικα δεν την περιμενα. γονατισε στο πλαι μου. φαινεται ειχε ηδη εντολες απο Εκεινην.. Εκεινη την διεταξε να μου δεσει το πεος σφιχτα.. το εκανε και στο τελος περασε μια αλυσιδα στην ακρη του και την αλλη ακρη της αλυσιδας την εδεσε στο κολλαρο της. τωρα διεταξε την σκλαβα της να κανει μια βολτα στα γονατα..

    εγω παρεμενα ακινητος δεν ειχα εντολη.. ειχε φθασει μακρυα ποναγα απο το τραβηγμα...

    ενα δυνατο χτυπημα προσγειωθηκε στον κωλο μου.. ''προχωρα ρε'' προχωρησα πηγε διπλα της αρχισε να την χτυπαει με το μαστιγιο εκεινη εκλαιγε ενω προχωρουσε πιο γρηγορα κι εγω σερνομουν διπλα της .. μας γυρισε παλι μεσα στο κλουβι,

    εκεινη τοποθετηθηκε ορθια στα δεσμα που ημουν εγω εχθες το πρωι. εγω γονατιστος απο μπροστα της . η αλυσιδα που μας ενωνε ειχε τεντωθει οι πιο μικρες κινησεις του λαιμου τους με τρανταζαν.. το βασανιστηριο αρχιζε..