Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το Μεταχτύπημα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος john_slave96, στις 30 Αυγούστου 2011.

  1. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Ποιο είναι άραγε το αποτέλεσμα μετά μια πρακτική της Αφέντρας και του σκλάβου της; Το αποτέλεσμα αυτό είναι αδύνατο να το ζήσει κάποιος λίγα λεπτά μετά από το τέλος αυτής της συνάντησης. Ακόμα και λίγες ώρες μετά από αυτή την υπέροχη ενασχόληση, εγώ θα το έλεγα ιεροτελεστία.

    Μετά το τέλος της συνάντησης με την ρωσίδα Κυρία που ήθελε να εκπαιδευτεί και με τη βοηθό της, η οποία με είχε εξουσιάσει, δύο μέρες μετά κατάλαβα ακριβώς την κατάσταση. Πρώτα μπήκε στον εγκέφαλό μου και μετά βιώθηκε. Αυτή η διαδικασία παίρνει χρόνο. Και τότε οι νευρώνες και το σώμα αντιδρά από μόνο του. Αισθάνεται αυτά τα χτυπήματα της βοηθού της σαν κάτι το πολύ ευεργετικό. Και έτσι είναι. Τότε το κάθε χτύπημα αφήνει ένα ανεξίτηλο σημάδια, αυτή τη φορά κάτω από το δέρμα, μέσα στην ψυχή.

    Η ιεροτελεστία ήταν ακριβώς πως πλησίαζε, πως εξηγούσε στη Ρωσίδα, πως έφτανε κοντά μου και πως αισθανόμουν την ηδονή της να με χτυπά με τρόπο άκρως αισθησιακό.

    Περιμένοντας να ξαναζήσω την ίδια ιερή τελετή, πολλές φορές ανασύρω από τη μνήμη μου αυτές τις εικόνες και τις προσκυνώ. Τότε καταλαβαίνω γιατί είμαι σκλάβος και όχι υποτακτικός.

    Σας ευχαριστώ.
     
  2. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Το Μεταχτύπημα

    Δεν ξέρω αν κατάλαβα ακριβώς τι θες να πεις, να σου πω κι εγώ τι έχω νοιώσει. Δεν έχω πολλές εμπειρίες, κάποιες συναντήσεις μόνο... Είναι μια πρωτόγνωρη εμπειρία (προφανώς). Οι σκηνές περνούν μπροστά μου με κινηματογραφική ταχύτητα. Όσο περνούν οι μέρες, τις ανακαλείς και τις ξαναβιώνεις (με την ίδια ένταση). Ανάλογα με τη συνάντηση, αν έχεις υποστεί εξευτελισμό, θες και λίγο χρόνο να ηρεμήσεις. Συνολικά, είναι μια εμπειρία που σου δίνει μια απερίγραπτη ένταση στην ύπαρξή σου. Περνούν μέρες μέχρι η συνείδηση να τις απορροφήσει.