Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το Πέος «From the eyes of beautiful Hellen to Monica's Blow Job»

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 16 Ιανουαρίου 2006.

  1. Maley

    Maley Contributor

    Ποτε δεν υπαρχει αναπαυλα στον πολεμιστη..Καθε μερα κρινομε και κρινομαστε..That's life..Θα συμφωνησω λοιπον με την Astarty
     
  2. gaby

    gaby Guest

    RE: RE: RE: Το Πέος «From the eyes of beautiful Hellen to Monica's Blow Job»

    Εκείνο το power exchange που γνωρίζω, πέθανε στον ύπνο του;  

    Oh! mon Dieu de Paris, αδίκως προσπαθώ τόσον καιρό να είμαι μία χαριτωμένη άβουλη γίδα και όχι ένα ατίθασο άτι;

    Κι εγώ που είχα καταλάβει ότι άλλη είναι η διαλεκτική του ζευγαριού στο BDSM και άλλη στο βανίλλα...

    Μα για την ανάπαυση του πολεμιστή μιλάμε κι εμείς Κύριε Maley   Πώς θα αναπαυθείτε στη ράχη ενός ατίθασου ατιού, όσο υπέροχο κι αν είναι αυτό;
     
  3. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: RE: RE: Το Πέος «From the eyes of beautiful Hellen to Monica's Blow Job»

    Lilly μου, ουσιαστικά δεν διαφωνούμε.
    Όλοι λίγο πολύ την ζητάμε την ανάπαυλα, πόσο μάλλον ένας πολεμιστής  -))
    Αλλά αν λιμνάσουν τα νερά γίνονται βούρκος και μυρίζουν σαπίλα.
    Δεν ισχυρίζομαι ότι κάθε μέρα σηκωνούμε ανέμους και προκαλούμε αναταράξεις! Ένα βοριαδάκι φυσάμε που και που για να αναταραξούμε λίγο τα λιμνάζοντα νερά.

    Και για να χρησιμοποιήσω την μεταφορά σου...πάντα χαριτολογώντας.
    Ας φανταστούμε έναν ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ πάνω σε μια χαριτωμένη άβουλη γίδα...Σίγουρα κάποια στιγμή θα τον πάει εκεί που θέλει. Του ταιριάζει όμως;
    Ενώ σε ένα ατίθασο άτι και οι δύο αποδεικνύουν την αξία τους.

    Μπορείτε ελεύθερα να με κατασπαράξετε <s>

    Αστάρτη
    ___________________________________
    Πάντων δυσμαχώτατον γυνή.
     
  4. gaby

    gaby Guest

    RE: RE: RE: RE: RE: Το Πέος «From the eyes of beautiful Hellen to Monica's Blow Job»

    Γι αυτό μην ανησυχείς καθόλου Αστάρτη   Κι εδώ στο lifestyle, αλοίμονο αν οι femsub αφήναμε κάθε βράδυ ήσυχο να Κλείσει μάτι τον Κυρίαρχο που μας Διαφεντεύει. Άλλο "Διαφεντεύω" και άλλο "και ο μήνας έχει 9"  

    Απλά, όταν θάψουμε πιά τα τσεκούρια του γλυκού και ηδονικού και δημιουργικού στο κάτω κάτω (όσο Ε/είμαστε Ν/νέοι) sex war και καπνίσουμε την πίπα της ειρήνης (ίσως κάτι να έχεις να πεις πάνω στο θέμα; δε γνωρίζω) τότε Β/βρίσκουμε άλλους, άπειρα ηδονικότερους τρόπους, να Κ/κερδίζουμε, κάθε μέρα, ο Έ/ενας τον Ά/αλλο.

    Δεν παύουν να Μ/μας πορφυρώνουν της αγάπης τα αίματα, γι αυτό να είσαι σίγουρη.

    Την Έ/εχουν αποδείξει προ πολλού την αξία τους ο Έ/ενας στον Ά/άλλο. Δεν πηγαίνεις πουθενά τον Πολεμιστή. Τον περιμένεις ήσυχα να γυρίσει, νικητής και τροπαιούχος, αφού έχει βγει και έχει γλεντήσει τη νίκη του. Έχεις αφήσει ένα απαλό φως στην εξώπορτα κι εσύ είσαι μέσα και περιμένεις. Έτσι όπως γνωρίζεις ότι Επιθυμεί να περιμένεις.

    Μία βανίλλα παρατηρητή που Ε/έχουμε και να την Κ/κατασπαράξουμε; Γιατί;

    Και πρέπει να το φωνάζεις αυτό; Καθόλου διπλωμάτης δεν είσαι Αστάρτυ και λυπάμαι που στο λέω αυτό   Μόνο για τα στρατά είσαι, και οι διαπραγματεύσεις όταν τελειώνει ο πόλεμος;

    Υ.Γ. Μία πόρτα που ανοίγει ένας για να περάσει μία, μπορεί να είναι χειρονομία απόλυτα Κυριαρχική ή και πέρα ως πέρα υποτακτική, μία αιδιολειχεία το ίδιο, ένας πεοθηλασμός μπορεί να είναι μία γλυκιά πράξη αγάπης, ή η απόλυτη κυριάρχία της γυναίκας πάνω στην αντρική ηδονή ή και η απόλυτη υποταγή της γυναίκας που "χρησιμοποιείται".
     
  5. Goddess_Persa

    Goddess_Persa Regular Member

    RE: RE: Το Πέος «From the eyes of beautiful Hellen to Monica's Blow Job»

    Είναι μακάριοι αν συμπεράνω από τον εαυτό μου που έζησα έως και σήμερα μη γνωρίζοντας το «Κρείττον σιγάν» τουλάχιστον στην αρχαιοελληνική του μορφή.


    Υποδείξεις αυτού του είδους δεν δέχομαι.
    Η ανωτερότητα μου δεν κρίνετε από την σιωπή μου αλλά από την συμπεριφορά μου και τον σεβασμό που απαιτώ να έχω διαφορετικά γίνομαι ταραχώδης έως και τρικυμιώδης.

    Λάθος κάνεις SM_Art_Lady και έχει δίκιο η tender lilly.
    Δεν καταλαβαίνω και πάλι τι σημαίνει «Ερασμιακά» αλλά ελπίζω να εννοεί επιλεκτικά και εν ολίγοις.
    Δεν με έβλαψε έως τώρα η άγνοια μου αλλά αν ο Xάινριχ Φον Κλάιστ συνεχίσει να απευθύνετε σε εμένα χρησιμοποιώντας αρχαία ελληνικά θα αναγκαστώ να μιλήσω και εγώ χρησιμοποιώντας την αργκό που την ξέρω καλύτερα.

    Αν τα βρίσκεις αχρείαστα τα flames εγώ δεν τα βλέπω καθόλου όταν προσβάλλομαι από έντονες γραφές και λόγια που χρησιμοποιούν άσχετες vanilles που θέλουν να χώνουν την μύτη τους παντού και να το παίζουν καλογαμημένες παντογνώστες.
    Θεορώ οτι το forum αφορά BDSM συμπεριφορές που ενίοτε δεν εμπεριέχουν sex και δεν εκθειάζουν το sex για το sex.

    Kαι φυσικά προσβάλλομαι και φυσικά επιθυμούσε να προσβάλλει διότι αν δεν το επεδίωκε δεν θα το έγραφε.
    Αυτό το βλέπω μάλιστα να συμβαίνει ι διαρκώς και επανειλημμένως εδώ και λίγο καιρό που είμαι μέλος στο forum και το παρακολουθώ.
     
  6. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: RE: RE: RE: RE: Το Πέος «From the eyes of beautiful Hellen to Monica's Blow Job»

    Θα μείνω μόνο στο υστερόγραφο. Όχι γιατί δεν συμφωνώ με τα προηγούμενα γραφόμενα σου tender lilly μου. Σκυλί που φωνάζει δεν δαγκώνει λένε και δεν έχουν άδικο...Ίσως να είμαι ένας Δον Κιχώτης που πολεμώ ανεμόμυλους.
    Αυτό όμως το υστερόγραφο με άγγιξε γιατί κάνει φανερό πως στον έρωτα δεν υπάρχουν διακριτοί ρόλοι υποτακτικού και κυρίαρχου.

    Αναρωτιέμαι δεν χωράει ο Έρωτας στο BDSM ως μεγάλος και τρανός που είναι; Ή μήπως το BDSM στον Έρωτα;

    Αστάρτη
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    RE: RE: RE: Το Πέος «From the eyes of beautiful Hellen to Monica's Blow Job»

    Απεταξάμην την αντιπαράθεση; Απεταξάτω! Απεταξάτω!
     
  8. To μέγεθος παίζει ρόλο...ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ!
    Μεταξύ 2 έμπειρων εραστών με τα ίδια skills (φαντασία, τεχνική κλπ) η πλειοψηφία των γυναίκων θα προτιμήσει αυτόν με τη μεγαλύτερη (ο κρεατένιος ΜΠΟΥΤΣΟΣ είναι γυναικείο φετίχ)!

    Έχω γνωστό που, ένας από τους πολλούς λόγους που θεωρεί τον εαυτό του υποτακτικό (λάθος αυτό κατά τη γνώμη μου), είναι επειδή το πέος του είναι μικρό (βασικά, το πέος του είναι στα πλαίσια του "φυσιολογικού" (δηλ. 12-15 εκ.) σύμφωνα πάντα με τις απόψεις του Κου Ασκητή).

    Αλλά μια άλλη αλήθεια λέει ότι και αυτός με τα 33 (το ρεκόρ) εκατοστά -καθώτι άντρας- θα την ήθελε μεγαλύτερη!!!
     
  9. i_love_cbt

    i_love_cbt New Member

    Το μέγεθος πάντα μετράει... οι γυναίκες που δεν το παραδέχονται απλά ψεύδονται..
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    RE: RE: Το Πέος «From the eyes of beautiful Hellen to Monica's Blow Job»

    Καλά θα κάνεις να γράφεις για ότι εσένα αντιπροσωπεύει
    και όχι γενικότητες και δικές σου υποθέσεις.
    Δεν με αντιπροσωπεύει η απάντηση σου ούτε την δέχομαι.
     
  11. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    RE: RE: Το Πέος «From the eyes of beautiful Hellen to Monica's Blow Job»

    Ρε τους μπαγάσες!!
    Τέτοια κάνουν στις οικοδομές Oscarwil?
    Γι αυτό η οικοδομή έχει γα...θεί εντελώς!
    Μα με τέτοιους οικοδόμους!!!
    Νισάφι πια!
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    Φανταστήτε Κυρια Sm_Art_Lady αν αυτές οι οικοδομές έχουν και αρχιτέκτονες σαν εμένα ...στις σπηλίες Σας βλέπω να Επιστρέφετε !!


    πάντως κάποτε είχα την τύχη να συζητήσω με κοπέλα η οποία ήταν από τις λίγες που ανέχοταν να μου μίλησει για έρωτες και οργασμούς προτιμούν το κλασσικό "ελληνικό" 12ποντο μόριο γιατί βολεύει(μη ξεχνάμε δεν είναι όλες οι γυναίκες μαζοχίστριες, ειδικά οι ελληνίδες...) τα μεγάλα πέη δεν βολεύουν παρά μόνο για χρήση τους ερωτικές ταινίες, είναι αντιεργονομικά  


    ζήτω οι μικροτσούτσουνοι !!!