Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το Φετίχ του Κερατώματος: Cuckolding

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 3 Οκτωβρίου 2006.

  1. fufutos

    fufutos New Member

    Πολυ σωστος!!!
     
  2. fufutos

    fufutos New Member

    Φωτο της γυναικας σου? Στειλε και σε μηνυμα.
     
  3. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ναι δε θα πρεπει να γινει μπερδεμα, ειναι αλλο το φετιχ του καμαρωματος και αλλο το φετιχ του κερατωματος. Στο πρωτο αυτο που μετραει ειναι η πεποιθηση του Κ οτι το υ,με τις επιδοσεις του, θα κανει τον αλλο αντρα αλοιφη.... κατι σαν ταπεινωση εξευτελισμος δια του υ αντιπροσωπου  
     
  4. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    ποσο χρ εισαι
     
  5. Garfield

    Garfield Regular Member

    Οχι εγώ δεν έχω τέτοιο φετίχ όπως το περιγράφεις. Εμένα μού αρέσει να βλέπω την γυναίκα μου να χαίρεται το σεξ με κάποιον άλλον άνδρα πιο «προικισμένο» και πιο καλό εραστή από εμένα.
     
  6. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Μη ξεχνιόμαστε αφέντη Βίκυς ζεις εσύ μας. Οδηγείς.
     
  7. Μερικές φωτογραφίες για να μην ξεχνάμε το κερατάκι...
     
  8. Garfield

    Garfield Regular Member

    Δεν υπάρχει τίποτα πιο ωραίο για τον cuckold σύζυγο από το να γλύφει τις πατούσες της γυναίκας του την ώρα που την πηδάει ένας άλλος άνδρας.
     
  9. miker

    miker Regular Member

    Δεν μπορει? Κατι θα υπαρχει!