Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το Φετίχ του Κερατώματος: Cuckolding

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 3 Οκτωβρίου 2006.

  1. nikode

    nikode Tanaka Tanaka

    Όχι, καμια σχέση.Ίσος υπάρχουν πολλά ήδη cuckold (STAG)i έχει παρεξηγηθεί ο ορος η τον έχω παρεξήγηση εγώ.
    Δεν μου αρέσει ούτε το δέσιμο ούτε το μαστίγωμα και ο "πωπουλις" μου πέρα από ένα χούφτωμα δεν του αρέσει κάτι άλλο.
    Μου αρέσει απλά να βλέπω ολοκληρωμένο το κορίτσι μου.Η φαντασίωση μας είναι να την φλερτάρει κάποιος άγνωστος στο bar και όχι να γαμιέται με οποιον έχει πάνω από 20cm πέος.
    Μου αρέσει όταν φλερτάρουν το κορίτσι μου ίσος γιατί με κάνει να νιώθω ότι είναι μοναδική αλλα βλέπω και το κορίτσι μου όταν την φλερτάρουν ανεβαίνει i αυτοπεποίθηση τις και i ερωτική τις διάθεση.
    Η σχέση μας ξεκίνησε με εμενα πολύ κτητικό όμως στη διάρκεια συνειδητοποίησα ότι υπάρχει ειλικρίνεια και τότε αρχίσαμε να σκαλίζουμε την φαντασίωση να πηδιέται και με άλλους.
    Δεν είμαι υποτακτικός στην καθημερινότητα μου,απλά μου αρέσει να είναι το κορίτσι μου το επίκεντρο και να τις προσφέρω απόλαυση,να την κάνω να νιώθει ασφάλεια να κάνει ότι την θέλει.
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  3. nikos fetix

    nikos fetix New Member

    να γαμιεται και εγω να την βλεπω να ουριαζει απο το γαμησει και να μου λεει κοιτα αυτος ειναι πουτσος οχι σαν το δικο σου....
     
  4. Lucky you, lucky him...
     
  5. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    Υπάρχει μια ..ειδοποιός διαφορά.
    Εντελώς διαφορειτκό το ένα απ το άλλο . Καμμιά σχέση  
     
  6. goodevil

    goodevil arcade Premium Member

    εγω παιδια αν κ δεν ειμαι παντρεμενος θα πω μια
    μαντιναδα για να περναμε ολοι καλα...

    αν ηξερε ο κερατας
    τη γλυκα του κεράτου
    θα τη περνουσε μια χαρα
    κ αυτος κ η κερα του

     
     
  7. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default


    Τέτοια γράφε και θα γεμίσουν τα εισερχόμενα σου με προσφορές από "ταλαντούχα" μέλη!  
     
  8. Don Corleone

    Don Corleone The Master Of Disquise

    Χαχχαχχαχ το τερματισες....
     
  9. nikos fetix

    nikos fetix New Member

    μια ζωη την εχουμε...τι να κανουμε??γουστα και καυλες φουλ....
     
  10. desire

    desire No one like you https://youtu.be/aZcXD6bCK8U

    να γαμιεται ναι αλλα τα χυσια μονο απο εσενα να τα δεχεται...
     
  11. CplGalore

    CplGalore Real Pic 1