Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το Φετίχ του Κερατώματος: Cuckolding

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 3 Οκτωβρίου 2006.

  1. Garfield

    Garfield Regular Member

  2. Γαμάει και ο κερατάς...

     
     
  3. Garfield

    Garfield Regular Member

    Συνήθως όταν η Κατερίνα είναι με άλλον άνδρα, εγώ όχι απλώς δεν γαμάω αλλά ούτε συμμετέχω καν. Απλώς κάθομαι και τους παρακολουθώ.
    Εγώ κάνω σεξ με την γυναίκα μου μετά όταν έχουν τελειώσει και αφού έχει φύγει ο άλλος άνδρας και έχουμε μείνει οι δυό μας μόνοι μας.
     
  4. miker

    miker Regular Member

    Ετσι πρεπει αλλωστε!
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Άμα είναι να το ευχαριστηθείς το κάνεις ξεκούραστα. Άλλωστε η μισή χαρά στην όλη διαδικασία είναι ότι άλλος βάζει το φίδι στην τρύπα  
     
  6. gian1980

    gian1980 New Member

     
  7. Garfield

    Garfield Regular Member

    Σαφώς! Όταν ο άλλος βάζει το «φίδι του στην τρύπα» της γυναίκας μου εγώ δεν το χάνω με τίποτα να μην τους παρακολουθώ.
    Εξάλλου όταν μετά κάνουμε σεξ μαζί, τρελαίνομαι στην ιδέα και μόνο πως ένας άλλος άνδρας ήταν μέσα της μόλις πριν από λίγη ώρα.
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Είστε μόνο του οπτικού ή και της περιγραφής;

    Εμένα όσο με ξετρελαίνει να βλέπω τη δικιά μου με άλλο άντρα, το ίδιο με ξετρελαίνει να πάει να τα κάνει και να μου τα περιγράφει μετά!
     
  9. Garfield

    Garfield Regular Member

    Όταν συναντιέται η Κατερίνα με κάποιον άγνωστο που τον γνώρισε π.χ. μέσω facebook, για να κάνουν σεξ είμαι πάντα παρών κι εγώ και τους παρακολουθώ. Δεν θα την άφηνα ποτέ να πάει μόνη της να συναντήσει κάποιον άγνωστο. Γίνονται πολλά στις μέρες μας και δεν είναι να έχεις εμπιστοσύνη. Ούτε εκείνη θα πήγαινε ποτέ μόνη της.

    Όταν συναντιέται με τον bull της, τον φίλο μας τον Κώστα που τον ξέρουμε χρόνια, πολλές φορές πάει και μόνη της. Δεν είναι ανάγκη να είμαι εγώ παρών όπως όταν βρίσκεται με κάποιον άγνωστο. Όταν επιστρέφει σπίτι βέβαια μού περιγράφει με κάθε λεπτομέρεια πόσες φορές και πώς το έκανε με τον Κώστα.

    Οπότε όπως καταλαβαίνεις κι εμένα με ξετρελαίνει το ίδιο είτε τα την βλέπω να το κάνει με άλλον άνδρα, είτε να μού το περιγράφει εκείνη μετά.
     
  10. Garfield

    Garfield Regular Member

    Η διαφορά είναι εμφανής!