Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το Φετίχ του Κερατώματος: Cuckolding

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 3 Οκτωβρίου 2006.

  1. Garfield

    Garfield Regular Member

  2. Garfield

    Garfield Regular Member

  3. Garfield

    Garfield Regular Member

    Αυτό το tatoo στο πόδι είναι «όλα τα λεφτά»!

     


     
     
  4. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Ποιο είναι το αντίστοιχο τατου για τον άντρα cuckold;
     
  5. miker

    miker Regular Member

    Περιεργο αλλα παρολο που παντα κοιταω τις γυναικες στα ποδια (λογο δουλειας βασικα) δεν εχω δει ουτε μια με τετοιο τατου. Και βλεπω αρκετες το καλοκαιρι!!!
     
  6. Garfield

    Garfield Regular Member

    Ε, δεν νομίζω να είναι διαδεδομένο αυτό στην Ελλάδα...
    Ούτε εγώ το έχω δει live.
     
  7. Garfield

    Garfield Regular Member

    Είναι πολύ ωραίο όταν μπαίνει ένας άλλος άνδρας ανάμεσα στο ζευγάρι και κάνει σεξ με την γυναίκα. Ξυπνάνε τα αίματα και παίρνει φωτιά η σχέση του ζευγαριού.

    1ον στην ψυχολογία της γυναίκας κάνει πολύ καλό γιατί διαπιστώνει στην πράξη πόσο επιθυμητή εξακολουθεί να είναι στους άνδρες και της ξυπνάει το ενδιαφέρον της πάλι για σεξ. Και γενικώς της τονώνει την αυτοπεποίθηση και την εμπιστοσύνη στον εαυτό της.

    2ον σε εμάς τους άνδρες ξυπνάει ο ανταγωνισμός αφού βλέπουμε ένα άλλο αρσενικό να έχει έρθει και να διεκδικεί την γυναίκα μας. Και πρέπει να αποδειξουμε στην γυναίκα μας πως είμαστε καλύτεροι εραστές από τον άλλον άνδρα που έχει έρθει και κάνει σεξ μαζί της. Εμείς με την Κατερίνα το καλύτερο σεξ το κάνουμε μαζί αμέσως μετά που έχει γαμηθεί από κάποιον άλλον άνδρα

    Έτσι λειτουργεί το cuckolding. Δεν είναι τυχαίο που στο cuckolding πάντα μπαίνει ένας άνδρας ανάμεσα στο ζευγάρι και όχι μια γυναίκα.
     
  8. miker

    miker Regular Member

    Δεν ειναι διαδεδομενο στους Έλληνες αλλα στους ξενους? Και βλεπω πολλους!!!
     
  9. Garfield

    Garfield Regular Member

    Εμείς είμαστε βαλκάνιοι και θεωρούμε την γυναίκα μας κτήμα μας, δεν γουστάρουμε να την μοιραζόμαστε με άλλους άνδρες...
     
  10. Garfield

    Garfield Regular Member

    Με την Κατερίνα είμαστε παντρεμένοι 20 χρόνια (από τον Ιούνιο του 1997). Cuckold σχέση έχουμε σχεδόν τα 7 τελευταία χρόνια (από το 2010).
    Η πλάκα είναι φίλε η εξής: Όταν είχαμε παντρευτεί, κάποια στιγμή συζητώντας της είχα πει τότε ότι όλα θα μπορούσα να της τα συγχωρήσω εκτός από το να πάει με άλλον άνδρα. Αυτό θα ήταν αιτία διαζυγίου της είχα πει! Και το εννοούσα τότε.
    Πού να το φανταζόταν ότι μετά από μερικά χρόνια εγώ θα ήμουν αυτός που θα την προέτρεπα να δοκιμάσει να κάνει σεξ και με άλλους άνδρες!
    Τώρα πια δεν μπορώ να το διανοηθώ να σταματούσε να πηγαίνει με άλλους και να έκανε σεξ μόνο με μένα. Αλλάζουν τα πράγματα με τα χρόνια...