Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το Φετίχ του Κερατώματος: Cuckolding

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 3 Οκτωβρίου 2006.

  1. Garfield

    Garfield Regular Member

  2. Garfield

    Garfield Regular Member

  3. Garfield

    Garfield Regular Member

  4. Garfield

    Garfield Regular Member

  5. cuckold_love

    cuckold_love Cuckold

    το καλητερο προφιλ ....
     
  6. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Όντως ..
     
  7. mike90

    mike90 Everyone has a fantasy, but few dare to fulfill it

     
    το έχω κ εγώ αυτό το φετίχ, τι ωραία που περνούσαμε πριν 2 χρόνια. δυστυχώς δε βρίσκεις εύκολα κοπέλα γ αυτό πλέον.
     
  8. miker

    miker Regular Member

    Με το πλεον εννοεις οτι παλια εβρισκες ευκολα?
     
  9. mike90

    mike90 Everyone has a fantasy, but few dare to fulfill it

    Βασικα οχι. Απλα ειχα 4 χρονια αυτη την κοπελα κ ειχα βολευτει.
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    μου τα χαλασες στο τελος ότι είναι φαντασιωση των "sub" ... εμεις οι perv δηλ. στο πηγαδι κατουρησαμε ? .. προσεξτε σεναριο .. Σ/Κ σε παραλιακο ταβερνακι μετα την θαλασσα , εχεις καταβροχθισει τα παϊδακια σου με την κυρα και τις μπυρες σου .. μπαινεις στο αυτοκινητο και πηγαίνεις στο κοντινο στρατοπεδο . Τσιμπας δυο φανταρακια και πας στο διπλανο πευκοδασος και τα βαζεις να την ξεσκισουν .. αφουν κανουν την περισσοτερη δουλεια και εχεις φτιαχτει , της ριχνεις και εσυ ένα και πατε στο δωματιο για την απογευματινη σιεστα ... ααααχχ ... θα μεινω πολύ καιρο μονος .. ολο σε νοικοκυρες πεφτω .. καημο το εχω να ερωτευτω μια προστυχη τσουλα ...
     
  11. Αυτό ακριβώς ήθελα να πετύχω με την γυναίκα μου και δεν την ψηνω με τίποτα
     
  12. miker

    miker Regular Member

    τετοια γουστα ειναι δυσκολα!!! Και δυσεύρετα τα ατομα που το γουσταρουν!