Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το άγχος του οργασμού του έτερου.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 7 Μαϊου 2009.

?

Έχετε άγχος αναφορικά με το ο/η σύντροφός σας θα έρθει σε οργασμό;

  1. Ναι - Άνδρας

    20 vote(s)
    28,2%
  2. Όχι - Άνδρας

    18 vote(s)
    25,4%
  3. Ναι - Γυναίκα

    10 vote(s)
    14,1%
  4. Όχι - Γυναίκα

    23 vote(s)
    32,4%
  1. lotus

    lotus Silence

    Γιατί να υπάρχει άγχος για τον οργασμό του συντρόφου?
    Ανασφάλεια ως προς τι?
    Αν κατά την ένωση και την ερωτική επαφή δεν βγαίνει αβίαστα κι από τους δυο ο έρωτας, το πάθος και ο οργασμός
    τότε μάλλον να το ξανασκεφτούν αν πρέπει να είναι σύντροφοι
     
  2. Δεν ηξερα για μηλοπιτες. Εμενα μ αρέσουν οι σοκολατες τους.
     
  3. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Και εγώ πάντως έχω πιο πολύ άγχος για τον δικό μου οργασμό. Και δεν το λέω άσχημα, είναι πρόβλημα.

    Νοιώθω πολυ πιο σίγουρη και τελοσπαντων κάνω πολύ φοκους στον Αλλον που είναι δεδομένο ( στα μέχρι τώρα μου τουλάχιστον ) ότι θα έρθει σε οργασμό.

    Ο δικός μου πάλι..δύσκολα, φεύγει το κεφάλι μου, αγχώνομαι, μην κουράσω τον Άλλον, μην βαρεθεί, μην το να μην το άλλο, πως είμαι, τι κάνω πως φαινομαι? Αρέσει? Δεν αρέσει? Θα μου πει? Ποσο σύντομα? Το χανω..

    Αν δεν έχω οδηγίες το χάνω, αν δεν ξέρω τι θέλει το χανω, αν δεν αφεθώ σε Εκείνον το χάνω, αν δεν το νοιώθω το χάνω, αν δεν με επαναφέρει, το χασα!

    Το φοκους σε εμένα μου είναι εξαιρετικά δύσκολο με αποτέλεσμα να μην ασχολούμαι καν με το τι χρειάζεται το σώμα μου για να έρθει σε οργασμό, κοιτάω τι γουστάρει ο Άλλος. Κάτι που με κάνει να έχω άγχος για τον δικό μου οργασμό, ειδικά αν μου κατσει στο κεφάλι ότι η απέναντι πλευρά τον περιμένει ή τον θεωρεί και αυτονόητο...
     
  4. dim1

    dim1 ®

    Αυτό με τους σκλάβους, τους οργασμός και τα lidl. Σε ποιό ράφι αναφέρεστε; Τόσες φορές και να μην τα δω; Περίεργο.
     
  5. Αυτες ειναι κρυφες προσφορες.
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Απολύτως σωστό!
    Επίσης, αν μεταξύ συντρόφων κάποιος έχει άγχος για τον άλλον, συνήθως διακυβεύει την ποιότητα του δικού του οργασμού, ή όλον τον οργασμό σούμπιτο!
    Εγώ προσωπικά, αν ο άλλος έχει αγωνία, ξενερώνω απίστευτα!
    Δεν υπάρχει καύλα για να φτάσουν ως εκεί;
    Μηχανικά πηδιέται ο κόσμος;
    Η κουνελικά, όπως λέει και η φίλη μου η @lotus , οέο; 
     
  7. Κανένα άγχος για κανενός τον οργασμό..
    για όσο λειτουργεί, βέβαια, ο "σύνδεσμος" της επιλογής μας
     
  8. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Το γνωρίζετε καλύτερα επειδή είστε 36 και έχετε γνώσεις ψυχολογίας;
    Αυτά αποτελούν κριτήρια ούτως ώστε να μιλάτε με τόση βεβαιότητα για το σύνολο των αντρών;
     
  9. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    πλην αυτών που δεν είναι και πολύ άνδρες...
     
  10. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Ααααα! Εντάξει τότε!  
     
  11. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Δεν έχω απολύτως κανένα αγχος. Η καυλα μετραει. Η διαδρομη μετραει. Ο οργασμός θα έρθει στο τέλος αλλά σημασία έχει η διαδρομη. Η πολύωρη διαδρομη. Σε σημείο που στο τέλος από την τρελή καυλα να χυνει ανεξέλεγκτα και να λυποθυμαει.
     
  12. whisperer

    whisperer Regular Member

    ποιον οργασμο της εταιρης?τον απαγορευεις και καθαριζεις.....