Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το άγχος του οργασμού του έτερου.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 7 Μαϊου 2009.

?

Έχετε άγχος αναφορικά με το ο/η σύντροφός σας θα έρθει σε οργασμό;

  1. Ναι - Άνδρας

    20 vote(s)
    28,2%
  2. Όχι - Άνδρας

    18 vote(s)
    25,4%
  3. Ναι - Γυναίκα

    10 vote(s)
    14,1%
  4. Όχι - Γυναίκα

    23 vote(s)
    32,4%
  1. Φιλε δεν το ξερεις οτι η γρια η κοτα εχει το ζουμι.
     
  2. Dasein

    Dasein Regular Member

    Να και ένα πράγμα που δεν μου δημιουργεί άγχος  
    Ο οργασμός Του είναι από τις αγαπημένες εικόνες... για χρόνια κατάφερε να βγάλει από το μυαλό μου μια πληθώρα εξεζητημενων φαντασιώσεων. Αλλά ευτυχως Εκεινος δεν με άφησε ποτέ να νιώσω πως είμαι ικανή να χαλάσω μια φάση. Και όσο το σκεφτομαι, τόσο πιο σπουδαίο το θεωρω. Πολύ πολύ σπουδαίο...
     
  3. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Φιλεναδα, ο γριός ο κότος με ενδιαφέρει περισσότερο.
     
  4. Προφανως δεν ηξερα οτι δηλωνεις γυναικα.
     
  5. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Γυναίκα δεν δηλώνεις, γινεσαι.
     
  6. Εδω μεσα το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να δηλωνεις τι εισαι. Δεν σημαίνει οτι, οτι δηλωνεις εισαι.
     
  7. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Κλαίωωωωωω!!!
    Θα με πεθάνεις εσυ!      
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Πώς λέμε ολίγον έγκυος, ένα πράμα..?
     
  9. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Η στύση λες δηλαδή μπορεί να έρθει και για...να μη χαλάσει χατήρι;...  
     
  10. tithon

    tithon Contributor

    κάντε μου το χατήρι να απευθυνθείτε στην πηγή για διευκρινίσεις.
     
  11. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Αν και δεν έχω άγχος συνήθως για καμία απ'τις δύο πλευρές καμιά φορα παθαίνω κι εγώ αυτο που λες επειδή ας πούμε έρχομαι σχετικά εύκολα και γρήγορα σε οργασμό , αν κάποια φορά αργώ αρχίζω κι αγχώνομαι και σκέφτομαι αυτά που λες και νιώθω οτι τον περιμένει απο εμένα !Αλλά όσο το σκέφτεσαι τόσο χειρότερα.
     
  12. espimain

    espimain Contributor

    Αναφέρεστε σε αυτήν την 36χρονη πηγή, που ΕΧΕΙ γνώσεις ψυχολογίας, αρκετές εμπειρίες από σχέσεις και που φυσικά ΕΚΕΙΝΗ έτσι λειτουργεί σαν γυναίκα;
    Δεν μπορώ να απευθυνθώ σε αυτήν, διακατέχομαι από ένα δέος μόνο που το σκέφτομαι. Προτιμώ το Cosmopolitan εμβαθύνει περισσότερο.