Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος thanasis, στις 26 Νοεμβρίου 2010.

  1. το καλυτερο μαστιγιο με διαφορα..!!! η γνωστη βοιδοπουτσα.....!!    
     
  2. 1 ακουγετε καλο...μου θυμιζει το βρεμενη σανιδα....2 μου μοιαζει σαν ξυλακι απο σουβλακι......3 το μπανιο εχει αλατα και θελει βιακαλ.... 4 μενεις σε παλεας κοπης σπιτι (αν κρινω απο τα πλακακια και την μπαταρια....) 5 γιατι οι σωληνες του καλοριφερ περνουν διπλα απο την μπανιερα..???   
     
  3. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Σαδισταχχαχαχαχαχ!  

    Δυστυχως δεν ειμαι η ιδιοκτητρια του εν λογω φλογκερ...
    Παντως απο μια γρηγορη αναζητηση στα ιντερνετς βρηκα αυτο που ειναι πολυ κοντα. Εχει 9 ουρες οποτε φαντασου το πιο πλουσιο.

    https://images.duckduckgo.com/iu/?u=http://www.floggers.org/images/jul05/rubber350.jpg&f=1
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    πες μας και ποσες αντεχεις κιολας , αν εχεις φαει απο αυτην :Ρ
     
  5. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Δοξάρι βιολιού.
     
  6. συμπαθεστατη και γλυκιτατη....δεν ξερω ποσες θα αντεχα γιατι απλα δεν ετυχε να μαστιγωθω ποτε.....χοχοχοχο ενα ειναι το σιγουρο.....δεν θα διαλαγα ποτε το συγκεκριμενο εργαλειο..........θα προτιμουσα κατι ποιο σικατο.......     
     
    Last edited: 6 Μαρτίου 2015
  7. titslapper

    titslapper New Member

    Cane απο Bamboo.Ειχα καποτε ενα αυθεντικο απο Ινδια.Εκανε θαυματα το ατιμο.
     
  8. gazza

    gazza Regular Member

  9. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

       
     
  10. Εδω ειμαστε...
     
  11. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Mπραβο (αν και παλαιομοδιτικα) κυκλοφορουν ακομα αυτα!!!το εχω νιωσει...δεν θα ηθελα να ξανανιωσω...!!!τουλαχιστον σε αυτο το βαθμο...(εχεις και πολλους )...!!!