Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το αντίθετο φύλο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 5 Οκτωβρίου 2008.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Αν είσαστε το αντίθετο φύλο:
    α.Πως θα λειτουργούσατε ερωτικά.. *

    β.Πως θα θέλατε την εικόνα σας και πως θα τη συντηρούσατε
    γ.Πως θα ήταν οι σχέσεις μας με το άλλο ή και με το ίδιο φύλο;

    * Σε περίπτωση που απαντήσετε ότι θα είσαστε πολυαμορικοί(κοινώς θα πέρνατε την Άρτα και τα Γιάννενα) η ερώτηση θα ήταν η εξής:θα σας ενδιέφερε αν σας λέγαν χαρακτήριζαν αρνητικά λόγω της πολυδραστηριότητάς σας και αν ναι πως θα λειτουργούσατε για να μην είναι πολύ ή καθόλου αντιληπτή..
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Σε όλες τις ερωτήσεις θα απαντούσα «Αν ήμουν το αντίθετο φύλο, θα λειτουργούσα όπως και τώρα». Απλά θα ντυνόμουν διαφορετικά, ίσως να είχα και διαφορετικούς στόχους και υποχρεώσεις και θα είχα και άλλα ενδιαφέροντα που θα προσδιόριζαν το φύλλο Μου.

    Η διαφορά των φύλλων, θεωρώ ότι είναι καθαρά βιολογική, ορμονική και ανατομική. Αυτά διαμορφώνουν τις ανάγκες αλλά και τον τρόπο σκέψης.
     
    Last edited: 5 Οκτωβρίου 2008
  3. Το β αναφέρεται στη γενική εικόνα και συμπεριφορά απέναντι στο άλλο φύλο ή μόνο στην ερωτική συμπεριφορά;
     
  4. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Θα φορούσα γραβάτα, κοστούμια και σκαρπίνια. Θα άφηνα τις μασχάλες αξύριστες, θα ξύριζα το κεφάλι και θα είχα ένα strapon μόνιμα κάτω από το άσπρο σόβρακο μινέρβα!!!

    Μπλιάχ, αηδίασα και εγώ!!!

    Πιστέυω πως θα είμουν μία καυτή κακία λεσβία (lipstic) Mistress!!!

    Αλλά και πάλι δεν ξέρω...

    Οι διαφορετικοί παράγοντες σίγουρα θα οδηγούσαν σε διαφορετική εξέλιξη της προσωπικότητας.
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Το αντίθετο φύλο

    Την κοινωνική εικόνα  

    Να απαντήσω και εγώ:

    Εγώ θα ήμουν μια super καβλιάρα γκόμενα!!!  
    Ειλικρινά παιδιά θα ξεσκιζόμουν συνέχεια.Ούτε για τσιγάρα δε θα πήγαινα!(και αν πήγαινα θα γυρνούσα μ παρέα   )Βέβαια δε θα ΄θελα να είμαι η εύκολη του χωριού,οπότε θα χτυπούσα εκτός περιοχής.Αυτό βέβαια δε σημαίνει πως θα το έπαιζα παρθένα και δε συμμαζεύεται,απλά δε θα άφηνα να μου βγει το όνομα..
    Οι σχέσεις μου με το άλλο φύλο θα ήταν γενικότερα φιλικότατες και μάλιστα θα γινόμουν και αδελφομάνα :Ρ
    Με το ίδιο φύλο δεν ξέρω..Ίσως να απεφεύγα τα κολλητηλίκια..

    Στάνταρ οι διαφορετικοί παράγοντες επηρρεάζουν την εξέλιξη του ανθρώπου,αλλα ρωτάω για το τι θα πιστεύαμε πως θα είμαστε με το μυαλό και τα θέλω του τώρα..
     
    Last edited: 5 Οκτωβρίου 2008
  6. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Το αντίθετο φύλο

    δεν θαθελα να ειμαι στο αντιθετο φυλο..
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ειμαι η μονη που δεν μπορω να απαντησω!!!!!
    Να σκορπισω ανθακια και χαστουκια?????
    Πως θα περασω την ωρα μου εγω κυριε λυκειαρχα αφου δεν συμμετεχω?
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Το αντίθετο φύλο

    Πες πως γίνεσαι λεσβία   
     
  9. s/m

    s/m Regular Member

    αν και δεν το εχω σκεφτει ,,,θα ημουν οπως και τωρα με καποιες αλλες συνηθειες,(οπως η περιοδος και πολυ ξυρισμα) το θεμα ειναι να σε αποδεχτουν γι αυτο που εισαι και οχι για κατι που προσποιησε...
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Το αντίθετο φύλο

    Μα μου αρεσουν και οι γυναικες, αρα.....................
    Καλα, θα παιξω με τα "μπαλλακια" του διπλανου μου για να σκοτωσω την ωρα μου!  
     
  11. elfcat

    elfcat . Contributor

    Δε μπορώ να το φανταστώ... 
     
  12. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Mirella τι είναι αυτά που γράφεις? Θα μπορούσες να ήσουν female to male trans. Θα έπερνες τεσοστερόνη, θα έκοβες το στήθος, θα έκανες λιποαναρόφηση στους γλουτούς και θα σου φτιάχνανε και τεχντητό πέος.

    Εγώ βέβαια σε προτιμώ έτσι, αλλά μίας και το νήμα το θέτει ας δούμε και την αντεστραμένη πλευρά!