Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το ζευγάρι κι εγώ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος switch xrysa, στις 19 Μαϊου 2016.

  1. switch xrysa

    switch xrysa New Member

    Τη Φοίβη θα τη γνωρίσετε μέσα από τις φωτογραφίες μας και τις αφηγήσεις της, έτσι μετά από πολύ καιρό που της το ζητάω σήμερα έγραψε, και μοιράζομαι μαζί σας, μια παλιότερη εμπειρία της)

    Το ζευγάρι κι εγώ (παλιότερη εμπειρία της Φοίβης)


    Είχαμε γνωριστεί μέσα από μια αγγελία του ΟΚΜ.
    Ζευγάρι αναζητά αμφί άντρα για kinky καταστάσεις.
    Απάντησα στην αγγελία με τα γνωστά γράμματα του ΟΚΜ (οι παλιότεροι ξέρουν τι λέω), ανταλλάξαμε τηλέφωνα, μιλήσαμε, συναντηθήκαμε δυο φορές κι από κοντά για καφέ τη πρώτη, ποτό τη δεύτερη.
    Όλα όμορφα, ταιριάζαμε κι είπαμε να το προχωρήσουμε.
    Ζευγάρι 40άρηδων εκείνοι, απλοί καθημερινοί άνθρωποι, ούτε μοντέλα μα ούτε κι αποκρουστικοί, στα 28 εγώ.
    Σάββατο βράδυ κλείσαμε δωμάτιο σε ξενοδοχείο.
    Όταν έφτασα με περίμεναν στο δωμάτιο.
    Μπήκα να κάνω ένα γρήγορο ντουζάκι και να ντυθώ κι όταν βγήκα βρήκα τη Μαρία γυμνή να τσιμπουκώνει τον Θανάση, όρθιος με μισοκατεβασμένο παντελόνι και τη Μαρία γονατισμένη στο πάτωμα μπροστά του.
    Μόλις με είδαν σταμάτησαν κι οι δυο κι έμειναν να με θαυμάζουν.
    Είχα κουβαλήσει μαζί μου κι είχα φορέσει κόκκινο κιλοτάκι στρινγκ, ζαρτιέρες και κάλτσες και γόβες στο ίδιο χρώμα.
    Ξάπλωσε στο κραββάτι και πριν προλάβω να τους πω συνεχίστε, η Μαρία είχε ορμήσει ήδη πάνω μου, είχε παραμερίσει το στριγκάκι και ρούφαγε το καυλί μου.
    Δίπλα της ο Θανάσης, είχε γδυθεί, χάιδευε το δικό του πούτσο κι έπαιζε με τις ρώγες της Μαρίας,
    ώσπου η Μαρία τον έπιασε απ το σβέρκο και τον τράβηξε στο καυλι μου.
    Του τον τάιζε στο στόμα και πότε πότε τον έπαιρνε κι εκείνη.
    Του μίλαγε βρώμικα, ρούφα μαλάκα μου, ρούφα πουστράκι, μάθε να κάνεις καλά τσιμπούκια, καλύτερη κι από μένα θα σε κάνω, του λεγε, κι εγώ κρατιόμουν με το ζόρι να μη χύσω.
    Φυσικά η Μαρία, μεγάλη πουτάνα, δεν άργησε να το αντιληφθεί κι έτσι την ώρα που ο Θανάσης με τσιμπούκωνε χαμένος στη καύλα που νιώθαμε όλοι μας, εκείνη μου κάρφωσε ένα δάχτυλο στο κωλαράκι και σύντομα και δεύτερο.
    Ξεκίνησε να με γαμάει και ταυτόχρονα πίεζε το κεφάλι του άντρα της στον πούτσο μου.
    Το απίστευτο τσιμπούκι του Θανάση και τα δάχτυλα της Μαρίας με απογείωσαν κι έτσι δεν άργησα να χύσω, με σπασμούς κι αλλεπάλληλες ριπές σπέρματος.
    Η Μαρία κράταγε ακίνητο τον Θανάση καρφωμένο στη πούτσα μου και του λεγε, ρούφα πούστη, πάρε τα πρώτα σου χύσια πουτάνα, ρούφα τα να μαθαίνεις ψώλα.
    Έχασα το χρόνο, έχυνα και καύλωνα ταυτόχρονα, μέχρι που ο Θανάσης κατάπιε και τη τελευταία σταγόνα.
    Μέχρι να συνέρθω, η Μαρία με διατάζει να βγάλω το κιλοτάκι μου, αυτό θα το φορέσει η πουτάνα μας, μου λέει.
    Και πράγματι το δίνει στον άντρα της κι εκείνος υπάκουα το φοράει, με μισοκατεβασμένο κεφάλι από ντροπή κι αμηχανία.
    Στα τέσσερα πουτάνα Αθανασία, τον διατάζει η Μαρία και πάει μπροστά του, ανοίγει τα πόδια της και τον πιάνει απ τα μαλλία, τον τραβάει στο μουνί της και του λέει, ρούφα πουτάνα μου, ρούφα κι ικανοποίησε την Αφέντρα σου.
    Γυρίζει σ εμένα που απολάμβανα το θέαμα, τι περιμένεις μου λέει, στην έχω έτοιμη την πουτάνα μας.
    Σηκώθηκα όρθιος, πήρα το λιπάντικο που είχαν φέρει μαζί τους κι αφού έβαλα αρκετή ποσότητα στη ξυρισμένη κωλοτρυπίδα του Θανάση, μέσα κι έξω με τα δάχτυλά μου, φόρεσα ένα προφυλακτικό και στήθηκα πίσω του.
    Δεν ήταν η πρώτη φορά που θα γαμούσα αντρικό κώλο, αλλά μπροστά στη γυναίκα του κι εκείνος να ναι η πουτάνα μας, σίγουρα δε μου χε ξανατύχει.
    (από τότε άλλη μια φορά το βίωσα με ένα αντίστοιχο ζευγάρι)
    Παραμέρισα το κόκκινο στριγκάκι, τον έπιασα με το ένα χέρι από τη μέση και με το άλλο κράταγε το καυλί μου και το οδηγούσα στη τρύπα του.
    Τον περίμενα πιο στενό αλλά το ρούφηξε σχεδόν σα μουνί ορθάνοιχτο απ τη καύλα.
    (όπως έμαθα στη συνέχεια η Μαρία τον ξέσκιζε συχνά με στραπ ον)
    Ξεκίνησα να τον γαμάω με βαθιές, δυνατές ψωλιές ενώ η γυναίκα του τον κράταγε κολημένο στο μουνί της.
    Έστι πούστρα, του λεγε, κουνήσου και φάτον, απόψε θα μάθεις τη γλύκα της πούτσας, πουτάνα θα σε κάνω μαλάκα, πουτάνα για τους γαμιάδες μου.
    Χύνω καριόλα, ρούφα με, ρούφα με και γαμήσου ψώλα!
    Θα χύσω κι εγώ, λέω ξετρελαμένος από την πρωτόγνωρη καύλα.
    Όχι μέσα της, μου λέει η Μαρία, μη μου τη γκαστρώσεις απ τη πρώτη της νύχτα.
    Στο στόμα δώστης τα.
    Ούτε ξέρω πως κρατήθηκα και βγήκα απ τη ξεσκισμένη κωλάρα του Θανάση, πέταξα το προφυλακτικό και πρόλαβα κι έχωσα το καυλί μου στο στόμα του.
    Έχυνα κι έσβηνα κυριολεκτικά, με ρούφαγε και με στράγγιζε ως το μεδούλι.
    Τώρα δεν ήθελε την προτροπή της γυναίκας του, ρούφαγε και κατάπινε κάθε σταγόνα μου.
    Αποκαμωμένος πια ξάπλωσα στο κρεββάτι, δίπλα μου ο Θανάσης πεσμένος μπρούμητα χαμένος κι εκείνος στη μαγεία των όσων ζήσαμε.
    Μόνο που η γυναίκα του είχει άλλα σχέδια.
    Πήγε για ένα γρήγορο ντουζάκι όπως είπε και γυρνωντας είχε φορέσει ένα από τα στραπόν της, ένα μαυρο 20ποντο καυλί δεμένο σφιχτά στη μέση της.
    Πήγε στον άντρα της και τραβώντας τον τον έστησε ξανά στα τέσσερα.
    Και πρν εκείνος καταλάβει τι γίνεται του χε καρφώσει την πούτσα της.
    Έτσι πουτάνα, του είπε, κουνήσου και φάτον, τι νόμιζες, με μια πούτσα θα φεύγες απόψε; αγάμητη θα σε γυρίσω σπίτι;
    Τον έβριζε και τον γάμαγε.
    Γρήγορα, βαθιά, δυνατά σαν το πιο έμπειρο γαμιά της πιάτσας.
    Κι εσύ καριόλα στα τέσσερα, γυρίζει και λέει σ εμένα.
    Στήθηκα δίπλα στον άντρα της και πια μας γάμαγε εναλάξ.
    Μας ξέσκιζε και μας έβριζε, μας ταπείνωνε και μας ξεφτύλιζε.
    Κι ήταν μαγικό...


    (είχε και συνέχεια, βρεθήκαμε άλλες 6-7 φορές, εξίσου φανταστικές)

    Φοίβη
     
  2. Πολύ ωραία ιστορία! Σε ζηλεύω!  
     
  3. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Πολύ ωραία ιστορια μπράβο.
     
  4. Master_Apprentice

    Master_Apprentice Regular Member

  5. 1xristos

    1xristos Regular Member

    με γκαβλωσες ρε μπαγασα!!!
     
  6. geop

    geop New Member

    μπράβο Φοίβη πάντα τέτοιες ομορφιές
     
  7. To ελα να δεις εγινε....