Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το καθιστό κατούρημα του Μάστερ.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 1 Απριλίου 2012.

  1. Dapom

    Dapom Contributor

    την μαλαπερδα....την πουτσα...την τσουτσουνα...την πουλάρα...δεν μου έρχεται κάποιο αλλο ονομα αυτή τη στιγμή...αν δεν σε κάλυψα πες μου να σε βοηθήσω κι αλλο
     
  2. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    μετά από τα "την...." δοκίμασε και σε "τον...." ή "το..."  
     
  3. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Μα τι σταυρό πια κουβαλάτε εσείς οι άντρες που εμείς οι γαϊδούρες οι γυναίκες να μην βοηθάμε... φτου μας πια!
     
  4. lexy

    lexy .ti.va.

    ω! μα δε ζήτησα βοήθεια! Επεξήγηση μόνο  
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    Μικρή, 18 χρονώ, σε διακοπές στην Ικαρία, έμαθα να το κάνω, δηλαδή να κατουράω όρθια, χωρίς βοηθήματα, από μία φίλη μου ένα χρόνο μεγαλύτερη που με δίδαξε πως, το πετυχαίναμε κρατώντας τα μεγάλα χείλη! Ήταν πολύ απολαυστικό, κάναμε και διαγωνισμό ποια θα κατουρήσει πιο μακριά.
    Ωστόσο, μάλλον κι εμάς μας κέρδισε το καθιστό στην πορεία.
    Κανείς όμως ποτέ δεν θα τολμούσε να μας πει εκείνο το αμίμητο το eightiesomething: "Δεν είμαστε ίσοι, αφού εσείς δεν κατουράτε όρθιες". 
    Τίποτα δεν είναι δεδομένο, όλα είναι πιθανά και θεμιτά, αρκεί να αποσκοπούν στην άνεση και την βολή του καθένα. Ο καλός μας ο Master δεν εξαιρείται φυσικά!
    Προσέχει τον εαυτούλη του, γι αυτό κατουράει καθιστός ο γλυκούλης μας! 
     
  6. MasterK77

    MasterK77 Regular Member

    Καλου κακου, τσεκαρε τον προστατη του  
     
  7. espimain

    espimain Contributor

    Μα είναι δυνατόν να κάτσεις στον νιπτήρα;  
    Ως γνωστόν οι Μάστερ κατουράνε στον νιπτήρα, αρκεί να τον φτάνουν.  
    Οι Mistress δεν το κάνουν, γιατί σπαγκάτο σε νιπτήρα είναι κάπως άβολο.  
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

  9. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    ...bitter moon, Polanski  Αυτό το θέμα είναι η χαρά του φετιχιστή...παντού κατουρησαν οι κυρίαρχοι...με όλους τους τρόπους. Μήπως σας ψάρευε κάποια; Λέω εγώ τώρα    
     
  10. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Οι λεσβίες κατουράνε όρθιες;
    Αν κάποιος/κάποια είναι bi πως κατουράει;

    Καλό είναι το θέμα να καλυφθεί, μην αφήνουμε αναπάντητα ερωτήματα.

    Υ.Γ.: Να θυμηθώ να ανοίξω ένα νήμα "Το ότι άφησα τον ουλορόγο να μου βάλει δάχτυλο με κάνει gay ή ουρολάγνο;"
     
    Last edited: 24 Ιουλίου 2020
  11. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Εξαρτάται... Σου άρεσε?
     
  12. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Ντιπ