Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το κουτάκι

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 8 Νοεμβρίου 2009.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Εγώ...
     

    H Γεωργία...
     

    Ο δρόμος...
     

    Το κουτάκι
     

    Ο θησαυρός μου θα μπει στο κουτάκι και θα μείνει εδώ μέχρι...

    Δε της επιτρέπεται να μπαίνει σε κανένα άλλο νήμα.

    Δεν της επιτρέπεται καμία επικοινωνία με άτομα του φόρουμ(πέρα από εξαιρέσεις), με άλλο μέσο πέρα από αυτό το νήμα.

    Το κουτάκι.

    Δέχεται επισκέψεις και θα είναι καλή σπιτονοικοκυρά από ότι μου υποσχέθηκε.

    Αν δεν είναι θα μείνει εδώ μέσα μέχρι να μάθει να είναι.

    Όποτε είναι on-line θα είναι εδώ και θα περιμένει. Σαν ροζ γραμμή  

    Δείξτε της...
     
  2. Animator

    Animator Regular Member

    Και γιατι ολο αυτο; Δεν ηθελε να κατσει στην γωνια με το ενα ποδι σηκωμενο αντικριζωντας τον τοιχο;  
     
  3. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    ( Πωπω, ο Κυριούλης μεγάλωσε έναν χρόνο και αμέσως να ξεσπάσει πάνω μου   )

    Στην ζωγραφιά μοιάζει με έναν χοντρό μέθυσο ταβερνάρη ή κληρικό!!Αν βέβαια δεν ήταν ξεκαρδισμένος με εκείνο το ανέκδοτο, και με κοίταζε άγρια, θα ερεθιζόμουν ακόμη περισσότερο..
    Μπορώ να πω πως μου θυμίζει εκείνον τον νεκροθάφτη που είχε στην δούλεψή του τον Όλιβερ Τουίστ. Που τον έκλεινε στο δωμάτιο με τα φέρετρα. Αν και το κουτάκι μου δεν έχει μέσα φέρετρα, παραμένει το ίδιο φτωχικό. Και με αυτό το παράθυρο θα κάνω και παλαβό μαύρισμα (όπως ο Ισοβίτης του Αρκά..).

    Και ελπίζω να μην βαρεθώ εδώ μέσα, γιατί θα κάνω μάλλον πολύ πολύ καιρό να βγω.
    Και στην αρχή θα είναι εντάξει, αλλά λίγο μετά, όταν θα μπαίνω στο forum και θα περνάω μπροστά από νήματα και post υπέροχων μελών και δεν θα μπορώ να μπω να διαβάζω τι λένε και να μαθαίνω πράγματα παρά θα πρέπει να πάω στο κουτάκι μου, τότε η περιέργεια θα με φάει.
    Θα είναι όπως όταν γυρνώ σπίτι μου από την σχολή και δεν παίρνω το λεωφορείο που με αφήνει έξω ακριβώς από το σπίτι μου αλλά παίρνω ένα που με αφήνει λίγο πιο μακριά και για να φτάσω περνώ έξω από βιβλιοπωλεία και μαγαζιά με τσάντες και ένα όμορφο δασάκι, αλλά δεν μπαίνω μέσα.
    Έτσι λοιπόν δεν θα χρησιμοποιήσω το link για να μπαίνω κατευθείαν στο κουτάκι αλλά θα ανοίγω το κεντρικό και θα μου τρέχουν τα σάλια και θα με τρώει το χέρι μου να μπω στα νήματα, αλλά δεν θ μπορώ να το κάνω(αυτό ο Κυριούλης δεν το ξέρει ακόμη, αλλά δεν νομίζω να έχει αντίρρηση μιας και είναι και λίγο κακός), και ελπίζω να μαθαίνω τι γίνεται εκεί έξω.

    Και όποιος θέλει θα μπορεί να μπαίνει στο κουτάκι μου και θα τον περιποιούμαι και θα είμαι πολύ καλή και φιλόξενη και θα τον κερνάω ότι τραβά η ψυχή του και θα του κάνω όλα τα χατίρια, ότι περνά από το χέρι μου, το υπόσχομαι, γιατί θα θέλω παρέα.

    ...και θα λειτουργώ και σαν ροζ γραμμή 

    -------

    Ξέρεις τι κουραστικό που είναι αυτό;;; απαπα!!!
    Καλύτερα που κλείστηκα εδώ μέσα, είναι και ερεθιστικότερο!!!
    Κι ας έγινα και γατούλα!!!

    υγ: ελπίζω να μπήκες με το δεξί ε;;
    Τι θα ήθελες να σε τρατάρω; 

    ---------- Post added at 00:55 ---------- Previous post was at 00:32 ----------

    ~~~~~~~~~~~







    Που να κρύφτηκε τώρα τούτος; Είναι και μικρό το κουτάκι, τι στο καλό;;

    Φιου..

    Πάω να ξαπλώσω και να κουκουλωθώ.

     

    Καληνύχτα σας  
     
  4. Animator

    Animator Regular Member



    Τσου με το αριστερο* μπηκα. 
    Για κερασμα θελω το τετραπτυχο φαι, ποτο, αναπαυτικη καρεκλα και μια ροζ ιστορια με θεμα την σχεση αναμεσα σε μια υποτακτικη-παιδι(νομιζω προλαβες να δεις το νημα   ) και σε εναν τεχνικο υπολογιστων που γνωρισε προσφατα απο μια αγγελια οταν της χαλασε το pc. Το σεναριο φτιαξτο μονη σου, θα εχεις και κατι να κανεις. 

    *κλικ

    Εδιτ: να και τραγουδακι για εμπνευση:
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. Απάντηση: Το κουτάκι

    Όταν έλεγες «αν προλάβω», αυτό εννοούσες; Ήξερες από πριν;
    Είναι πολύ βασανιστικό για ένα "παιδί" να είναι κλεισμένο σε ένα κουτάκι, ε;
    Άραγε μπορεί να καταλάβει το γιατί;  

    υ.γ. Μάλλον ηρθα νωρίς και δεν έχεις προλάβει να το διακοσμήσεις ακόμα όπως σου αρέσει το σπιτικό σου... θα ξαναπεράσω, εννοείται.  
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Απάντηση: Το κουτάκι

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Το κουτάκι

    άμα θες μπορούμε να σου μεταφέρουμε εμείς εδώ νήματα πυο σε ενδιαφέρουν. Θα λές "θέλω να μάθω τί είναι το τάδε νήμα και εμείς θα σου λέμε (χαχαχα)
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Το κουτάκι

    ηθελα να ηξερα που τις βρισκετε ......  
     
  9. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Χοπ!!!
    Τα κατάφερα και δεν μπήκα σε κανένα άλλο νήμα  

    @animator: αχ, θα την γράψω την ιστορία, αλλά νομίζω πως θα είναι μεν ροζ, αλλά και συννεφένια. Με διαθέτει και αναλόγως το τραγούδι το οποίο είναι τέλειο και μου αρέσει πάαααααααρα πολύ!!
    Θα πρέπει όμως να περιμένεις λιγουλάκι γιατί έχω και μπλεξίματα με την σχολή   Συγνώμη..
    Για αρχή, θα σε καθήσω στο κρεββατάκι μου, γιατί ακόμη δεν έχω καταφέρει να αποκτήσω καρέκλες.
    Θα σου φτιάξω μια μαργαρίτα που όμως είναι καλοκαιρινό κυρίως ποτό και μπορεί και να μην σου αρέσει.
    Αλλά δεν φταίω εγώ, δεν ήσουν ακριβής!!
    Ενώ εσύ πίνεις (ή με βρίζεις,αλλά είπαμε, ακρίβεια  ) εγώ θα μαγειρευω τορτελίνια με γέμιση τυρί και κρέμα γάλακτος και παριζάκι και τυρί   Λίγο βαρύ βέβαια...


    @Sumisa : ναι, το ήξερα και ανυπομονούσα είναι η αλήθεια  
    Αλλά γμτ, μου άρεσε και το νήμα. Αν μου έρθει τίποτα, θα το γράψω πάντως!
    Μπορείς να πιείς και εσύ αν θέλεις μαργαρίτες και να φας από τα τορτελίνια μου, όσο εγώ σκέφτομαι την ιστορία του animator 

    Νομίζω πάντως, πως του "παιδιού" του αρέσει πολύ να το έχει κλεισμένο ο Κυριούλης του στο κουτάκι, ίσως γιατί έτσι νιώθει πως τραβά το ενδιαφέρον του Κυριούλη, πως κάνοντας αυτό που του αρέσει, η προσοχή του οξύνεται πάνω από το κουτάκι και την νιώθει να το ζεσταίνει (τρομάρα του!).
    Βασανιστικό θα αρχίσει να γίνεται μετά από λίγο καιρό, που θα θέλει να διαβάσει απόψεις και ερωτήσεις και που δεν θα του αρκούν τα βιβλία και οι σκέψεις που μπορεί να κάνει από μόνο του.
    Τότε, θα δείξει...

    υγ: να ξαναέρθεις!σε λατρεύω  


    @elfcat : Ω, δεν μπορώ να καταλάβω αν το εννοείς ή αν παίζεις με τον πόνο μου  

    @isnogood : Ποιές βρίσκουν;; Ποιοί;; Πως πού πότε και γιατί κ.ο.κ.  

    Άλλον ένα γύρο σε όλους σας  

    @ Κυριούλη : Αυτό το τραγουδάκι έπαιζε όταν τραβούσα το σκοινί από ένα μικρό πολύχρωμο συννεφάκι που είχα όταν ήμουν μικρούλα. Η μαμά μου δεν με νανούριζε και έτσι βολευόμουν με υποκατάστατα. Ο μπαμπάς μου μόνο ερχόταν το βράδυ και μου έλεγε παραμύθια. Δεν θυμάμαι τι, θυμάμαι όμως την νύχτα εκείνη που αποφάσισε πως ήμουν πια μεγάλη για αυτά.

    Και μιας και είπα μπαμπάς, ορίστε ένα τραγούδι του Serge Gainsbourg (όπου τραγουδά και παίζει στο videoclip μαζί με την κόρη του, Charlotte, γνωστή πλέον από τον Αντίχριστο του Τρίερ) :

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  10. DiDi

    DiDi Regular Member

    Τοκ τοκ... είναι κανείς εδώ..?

    open the  
    and let me in..
     
  11. Animator

    Animator Regular Member

    No prob, αρκει να ειναι καλη.  
    To αγαπημενο μου μαζι με αυτο

     
    Πολυ τυρενιο το φαι.   Θα ζητησω και τζιν & tonic (με παγακια ) μετα για την χωνεψη.
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Το κουτάκι

    Ένας κρατούμενος της προκοπής, που σέβεται τον εαυτό του, το πρώτο που πρέπει να κάνει είναι να βρει τρόπους να επικοινωσει με τον εξωτερικό κόσμο...