Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το μποστάνι του φόβου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Tenebra_Silente, στις 15 Φεβρουαρίου 2016.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αρκετές από τις σκέψεις σου επί του θέματος, τις γνώριζα ήδη ( ότι μου αρέσει να σε "τσιγκλάω" το ξέρεις εδώ και καιρό ).
    Αλλά μ' αυτόν τον τρόπο ίσως και να σου "κλέβω" κάτι παραπάνω ( απίστευτο, κι όμως κι εγώ σκέφτομαι που και που χαχα   ).
    Μου άρεσε η απάντηση σου, εκτός απ' το σημείο που μιλάς για θεατράκι. Δεν μπορούμε να γνωρίζουμε πως βιώνουν κάποια πράγματα οι άλλοι.
    Αλλά και σαν θεατράκι να το ζούσαν, αν αρέσει σε κείνους/ες...pumpkin pie...  
     
  2. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Δέκτη η ένσταση...
    Το έγραψα με βάση τα δικά μου θέλω. Δεν θα είχε νόημα για μένα ένα προσύμφωνο λειτουργίας σχέσης όπου θα ήταν επικυρωμένο κάθε πιθανό κομμάτι και από τις δύο πλευρές... Θα ήταν σαν να ζούσα την ίδια μέρα κάθε μέρα.
    Προτιμώ σαν άτομο την έκπληξη, το αναπάντεχο, το απρόσμενο... Αλλά δέχομαι ότι αυτό είναι καθαρά υποκειμενικό...
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Τρομολαγνεία.*
     
  4. Ξαναγραφω για το θέμα φόβος αρκετές σελίδες μετά από την αρχικη μου άποψη και συμπληρωνω..
    Πρόσφατα συνειδητοποίησα ότι ο φόβος (μου ) έχει Να κάνει άμεσα και με τις προτιμήσεις μου.
    Παράδειγμα:
    Ο κ μου μαστεριδης μαστεριος της γνωστής οικογενείας των φλογγεραδων είναι σαδιστής και θέλει πολύ να με βλέπει να χτυπιέμαι από φόβο πόνο κτλ έτσι μου είπε ότι θα κάνουμε ένα session που περιλαμβάνει insects. Έντομα και τέτοια πάνω στο σώμα μου,.! (Υπάρχει insect play?! Καλπάζει η φαντασία μου! ) Τα έντομα Τα τρέμω! Πολύς φόβος πολύ άγχος. Γιατί? γιατί αυτό δεν μου αρέσει!
    Αν ο μαστεριδης μαστεριος μου έλεγε Μυρτώ θα κάνουμε ένα session με choking ο φόβος σαφώς θα ήταν ελάχιστος παρόλο που σαν τεχνική είναι επικίνδυνη σε σχέση με την τεχνικη του άλλου session.

    Τέλος με το χαζό παράδειγμα μου!

    Από την δική μου εμπειρία λοιπόν συμπαιρενω ότι φοβόμαστε και ότι δεν μας αρέσει! (Καθώς επίσης και ότι δεν γνωρίζουμε αλλά ηθελα Να εστιασω στο πρώτο! )
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  6. Θα μπορούσα πολύ εύκολα Να είμαι αυτό το τρολ αλλα εμένα μου αρέσουν οι ακραίες μαζοχιστικες πρακτικές σε αντίθεση με την μικρή αννουλα μας που Οι έγκυρες πληροφορίες μου λένε ότι είναι πλέον νεκρή...! (Συναισθηματικά Εννοω!! Μην έρθει καμία εισαγγελία και μας κλείσει μέσα όλους Για συνεργεια....!!!!! )
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Θα της περάσει.
     
  8. Πάντως Άν δεν τον θέλει τον παίρνω εγώ. Μην πάει χαμένος. είμαι και αδεσποτο μια χαρα θα τα βρούμε! Δεν είπε και από πιο φόρουμ είναι αν και φαντάζομαι..
    Θα βάλω αγγελία τέλος.
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μόλις έκανες ήδη, καλή τύχη.
     
  10. Εδώ απαγορεύονται. Προφανώς και δεν θα το εκανα ποτέ
     
  11. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    το φοβάσαι;  
     
  12. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp


    Φοβόμαστε ότι νομίζουμε ότι δεν μπορούμε να καταφέρουμε.

    Ο φόβος είναι ένας μεγάλος σύμμαχος της καύλας, πάντως.