Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το ομολογώ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος margarita_nikolayevna, στις 22 Ιουνίου 2015.

  1. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Βγήκα λοιπόν για 10 λεπτά από το γραφείο να κάνω μια δουλειά και περνάω μπροστά από ένα Max Perry!! Και μυρίζει γάλα, καραμέλα, ζάχαρη... candy γενικώς!!!!!Και τρελαίνομαι!!!
      

    Και το ομολογώ...

    Σκέφτηκα να κάνω armed robbery: the candies or your lives! 


    Είπα να ανοίξω το θέμα λοιπόν για να ομολογήσουμε τα "εγκλήματα" μας, όσα θέλουμε! ΒΔΣΜικά ή μη!

    Μόνος όρος να έχουν να κάνουν με λαγνεία, φιληδονία, πόθο, πάθος, λαιμαργία, φετίχ παντός είδους! (εξ ου και η επιλογή κατηγορίας)

    Και να δώσουμε εις αλλήλους άφεση αμαρτιών!!  
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Σε συγχωρώ για το ένα εκ των θανάσιμων αμαρτημάτων που ομολογείς....
    Για τιμωρία, πρέπει να κάτσεις απέναντι σε ένα παγωτό, το πιο λαχταριστό που φαντάζεσαι και να το παρακολουθήσεις να λιώνει, με την γλωσσίτσα σου έξω, να στάζει λιγούρικα σαλάκια...φυσικά δεν θα γλύψεις σταγόνα, εντάξειιιιιιιιιι???????????? 
     
  3. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Ok! Κλείσε μου ήδη πρώτο καζάνι πίστα! Δεν πρόκειται να περάσω τη δοκιμασία!!!  
     
  4. lexy

    lexy .ti.va.

    Λαιμαργία.
    Είμαι ανίκανη να αντισταθώ σε οτιδήποτε περιέχει ζάχαρη, όσο κσι ό,τι κι αν έχω φάει.. Μπορώ να φάω ακόμα και σκέτη ζάχαρη.
    Επαρμένη συστολή.
    Έμφυτος σνομπισμός που δεν είναι καθαρόαιμος μα πηγάζει από την έμφυτη συστολή και εκδηλώνεται, όταν και όπου, με αυτό το αφ'υψηλού υφάκι. Ναι, κάποτε θα μου σπάσουν τη μουρίτσα. Το ξέρω.  
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    Το ξέρω...Είναι επιπέδου υποτακτικής εγκράτειας 8 και πάνω...Εσύ ομολόγησες ότι δεν... 
    Που να σου μιλήσω δηλαδή και για στέρηση οργασμού.... 
     
  6. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Το ομολογώ... έχω φάει ολόκληρο παγωτό πύραυλο μόνον και μόνον για να φάω τη σοκολάτα κάτω κάτω στο χωνάκι!!! (κατά συρροήν το αμάρτημα)  
     
  7. Η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του σεξ, ή μήπως το ανάποδο...
    Μου διαφεύγει
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Και θα σου αρέσει τρελά...Πίστεψέ με.... 
     
  9. Θα ήθελα κι εγώ με την σειρά μου να ομολογησω το πάθος μου για την σοκολάτα και γενικότερα την ζάχαρη..
    Δεν μπορώ σχεδόν ποτέ να πω όχι σε κάτι γλυκό..
    Δυο αντιπροσωπευτικά παραδείγματα για το πόσο λατρευω την ζάχαρη..
    1. Όταν πινω φραπέ θέλω να έχει 3 κουταλιες ζαχαρη και ζαχαρουχο γάλα..
    2. Τον χειμώνα συνήθως παίρνω Κρουασαν με σοκολατα το ανοιγω κατα μήκος και μέσα αλοιφω Mars που προηγουμένως έχω λιωσει στο μικροκυμματων...
     
  10. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Αν είναι εντολή Άνωθεν, κανένα θέμα, ζω το τρανς μου!! Κατάσταση ζεν, ανοίγουν τα τσάκρα, οι πύλες της αντίληψης, του παραδείσου κλπ κλπ
    Ειδάλλως, κάντε αντιλυσσικό 
     
  11. Apolytos

    Apolytos I am back bitches

    Για αυτό τα έχεις μαζί μου που είμαι σκέτη γλύκα  
     
  12. libra

    libra Regular Member

    πατατες τηγανητες φρέσκιες με ντοματα και φετα!!!