Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το πιο δύσκολο..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Brigitte, στις 25 Οκτωβρίου 2017.

  1. Brigitte

    Brigitte Contributor

    (για σας) .. "πράγμα" που σας ζητήθηκε από τον Κ σας

    Ή

    Το πιο δύσκολο "πράγμα" (για τα δικά σας ή τα δικά του δεδομένα) που ζητήσατε από το υ σας


    -Εσκεμμένα δε χρησιμοποιήθηκε ο όρος "task" καθώς τυχόν αλλαγές -προς το καλύτερο- που μπορεί να έχουν ζητηθεί και αφορούν την ψυχοσύνθεση ενός υ δεν τις θεωρώ τόσο task όσο self improvement-
    -Αν υπάρχει αντίστοιχο νήμα παρακαλώ να ενσωματωθεί ή να διαγραφεί το παρόν-
     
    Last edited: 25 Οκτωβρίου 2017
  2. Πανδώρα02

    Πανδώρα02 Start before you’re ready...

    Από τα πιο δύσκολα που θυμάμαι είναι όταν μου είχε ζητηθεί να βγάλω μια ολόσωμη γυμνή φωτογραφία με συγκεκριμένες οδηγίες σε μια εποχή που ακόμα δεν είχα εξοικειωθεί με την εικόνα μου  
     
  3. Dasein

    Dasein Regular Member

    Δύο έχω να καταθέσω, άσχετα, αλλά ισότιμα... 
    1. Να μένω
    2. Να χαμογελάω όταν θέλω να τα σπάσω όλα  
     
  4. Amoreisa

    Amoreisa Regular Member

    Ο περιορισμός της επικοινωνίας μου με αγαπημένο κοντινό μου πρόσωπο...
     
  5. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Να με κοιταξω στο καθρεφτη οπως Εκεινος με βλεπει
     
  6. Brigitte

    Brigitte Contributor

    -Να ξεπεράσω θέματα ανασφάλειας που έχω.
    -Να περπατήσω πάνω σε 13ποντα τακούνια
    -Να ξεγυμνωθώ τελείως μπροστά του
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Το πιο δύσκολο πράγμα που έχω ζητήσει ( Μάλλον δύσκολο για την όποια δέκτη της αιτήσεως/απαιτήσεως μου ).

    - Κάποια, να κυκλοφορεί για πέντε μέρες στο τότε σπίτι μου τελείως άβαφη, με τα μαλλιά πιασμένα και φορώντας μονάχα μια σακούλα σκουπιδιών.
    - Κάποια άλλη που ήταν αγοραφοβική, είχε την "τύχη" να βγάλει κάποιες ώρες μαζί μου σ' ένα χώρο πήχτρα στον κόσμο που πιο πήχτρα "πεθαίνεις".
    Και ναι, γνώριζα το "θεματάκι" της και πάραυτα της είχα ζητήσει να με συνοδεύσει, ξέροντας ήδη τι χάβρα θα συναντούσαμε ( κάτι που δεν της είχα αποκρύψει πριν καν ξεκινήσουμε ).
    - Και ίσως το πιο δύσκολο ( δύσκολο πάντα για κάποιες άλλες, όχι για μένα ) πράγμα που έχω ζητήσει και όταν μου χρειαζόταν, επέβαλα. Ήταν το "πάγωμα" κάθε είδους επικοινωνίας για ένα χρονικό διάστημα από ελάχιστες ημέρες έως και κάποιες εβδομάδες ( τουτέστιν, μέχρι να μου επέστρεφε το "μάτι" στη θέση του ).
     
  8. libra

    libra Regular Member

    Κακε!!
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Να μου λέει πάντα αλήθεια...
    Το πιο δύσκολο πράμα.
    (Δεν τηρήθηκε βεβαίως) 
     
  10. Amelie

    Amelie Guest

    -Δίωρο σιδέρωμα γυμνή πάνω σε 12 πόντους γόβες.
    -Να φύγω χωρίς να κοιτάξω πίσω σε αεροδρόμιο.
    -Να γράφω αυτά που νιώθω καθημερινά και να τα στέλνω σε ένα καθορισμένο μειλ, που δεν έμαθα ποτέ αν διάβασε.
    -Απουσία κάθε είδους επαφής για κάποιο διάστημα.

    Τόσο διαφορετικά μεταξύ τους και ταυτόχρονα τόσο δύσκολα όταν συνέβησαν.
     
  11. Janine

    Janine Regular Member

    Θα θέλατε μήπως να επεκταθείτε στους λόγους και τις περιστάσεις που σας ζητήθηκε κάτι τέτοιο;
     
  12. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Να θέλω να βρίσω κάποια άτομα και να απαιτεί να το χειριστώ με ευγένεια.
    Πολύ δύσκολο...πφφ