Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το πιο δύσκολο..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Brigitte, στις 25 Οκτωβρίου 2017.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Να τον ακούς. Κάτι θα ξέρει... 
     
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Χωρις το "θα".
    Ξέρει  
     
  3. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Να γίνω η πουτανα της, μπροστά σε φίλους κ γνωστους.
     
  4. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    να πω τις σκεψεις μου
     
  5. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Τι εννοείς με το τελευταίο ?
     
  6. Amoreisa

    Amoreisa Regular Member

    Τους λόγους ίσως και να μπόρεσα να τους κατανοήσω από την δική του οπτική.

    Οι περιστάσεις από την άλλη, δεν θα μπορούσαν να αναφερθούν ,χωρίς μετά να δημιουργηθούν περισσότερες απορίες, τις οποίες δεν προτίθεμαι να λύσω δημόσια μιας και αφορούν προσωπικά στοιχεία.

    Ευχαρίστως όμως θα σας απαντήσω σε προσωπικό μήνυμα.
     
    Last edited: 27 Οκτωβρίου 2017
  7. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    ... από τεχνικής άποψης, να πάει γυμναστήριο με αυγό μπροστά, μικρή σφήνα πίσω.

    ... από τεχνικής και συναισθηματικής άποψης, φιμωμένη, δεμένη, κάτω από τον καναπέ, όση ώρα βλέπαμε με την παρέα έναν αγώνα.

    ... από συναισθηματική άποψης, αναλυτικό ημερολόγιο-αυτοβιογραφία με σχόλια, σκέψεις και πολύ πολύ κουβέντα μετά.
     
  8. Janine

    Janine Regular Member

    Φυσικά. Να με συγχωρείτε αν έγινα αδιάκριτη  
     
  9. Amoreisa

    Amoreisa Regular Member

    Κανένα πρόβλημα  
     
  10. gazza

    gazza Regular Member

    διατροφη-διαιτα    για καποιο διαστημα....που εκανα
    να ειμαι ψυχραιμος στη μαλακια που θα ακουσω η θα συμβει
    να κοψω το τσιγαρο
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Επειδή δεν καταλαβαίνω σε πιο του μέρος αναφέρεσαι, επεξηγώ όλη την "περίοδο".
    Με πάγωμα εννοώ το κόψιμο κάθε επικοινωνίας, οπτικής/ακουστικής ( δια ζώσεις ή τηλεφωνική/γραπτή ).
    Δεν γινόταν ποτέ σαν task ή για να ικανοποιήσω την όποια σαδιστική μου όρεξη.
    Αλλά γιατί ή κάποια συμπεριφορά την θεωρούσα χείριστη/ελεεινά εκνευριστική ( πόσο μάλλον, αν είχα ήδη εκφράσει την δυσανεξία μου σε δαύτη και σιχαίνομαι, να επαναλαμβάνομαι ).
    Ή γιατί χρειαζόμουν, να μαζέψω τις σκέψεις μου και ν' αποφασίσω αν το "πράγμα" θα είχε νόημα, να προχωρήσει.
    Ή το πιο απλό, επειδή θα είχα ανάγκη της "απομόνωσης" μου, για να βρω λύσεις για προσωπικά μου θέματα. Στα οποία η τάδε ή δείνα σύντροφος/γκόμενα/υ/πες την όπως θες και να βοηθήσει δεν θα μπορούσε και ίσως σε μικρότερο ή μεγαλύτερο βαθμό, να μου αποσπούσε την προσοχή.

    Με το να "επιστρέψει το μάτι στη θέση του", αναφερόμουν σε κείνες τις περιπτώσεις, που η εστία του "θέματος/προβλήματος" θα ήταν η υ μου.
    Και που προτιμούσα να ηρεμήσω πρώτα, να καθαρίσω απ' τις "τοξίνες" το μυαλό μου και μετά να την ξανάβλεπα.
    Αν της έκανε, καλώς. Αν δεν της έκανε, η πόρτα μου όπως πάντα ήταν ανοιχτή και τα σκυλιά δεμένα. Μπορούσε ν' απομακρυνθεί, όποτε το ήθελε.
    Ένα πράγμα όμως δεν δέχτηκα ποτέ, να προσπαθήσει κάποια για χ, ψ, ω λόγους ή προφάσεις, να σπάσει την "απομόνωση" μου πριν την ώρα της ( δηλαδή, εκείνη που θ' αποφάσιζα εγώ ).
    Δεν χρειάζεται να σου γράψω την συνέπεια, απ' τα συμφραζόμενα είμαι σίγουρος ότι καταλαβαίνεις.

    Υ.Γ.

    Η συντριπτική πλειονότητα των γυναικών με τις οποίες είχα μια κάποια σχέση ανά τα χρόνια δεν άντεχε αυτό μου το χαρακτηριστικό.
    Πιστεύω ότι εξήγησα την "περίοδο" λεπτομερώς κι εύχομαι να μην σε κούρασα.  
     
    Last edited: 28 Οκτωβρίου 2017
  12. skia

    skia Contributor

    Στις περιόδους αρνητισμού μου να είμαι τυπική σε αυτά που έπρεπε να κάνω , κι ενώ είχα έντονες τάσεις φυγής δε με άφηνε να παραιτηθώ.