Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το πιο εκνευριστικό πράγμα..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος dina, στις 22 Δεκεμβρίου 2016.

  1. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Με αφορμή ένα ποστ της αγαπητης @Elena_gr ,στο νήμα με το πιο περίεργο πράγμα που μας έχει καυλωσει και που εμένα η εικόνα του και μόνο,μου δημιούργησε εκνευρισμό,μου γεννήθηκε η επιθυμία να ανοίξω αυτό το νήμα.

    Τι είναι λοιπόν αυτό,που ενώ είσαστε σε κατάσταση ηρεμίας,μπορεί να σας εκνευρίσει και μόνο η σκέψη του;

    Κομπολόι και μάσημα τσίχλας με ανοιχτό στόμα...
    Δεν περιγράφω άλλο...έχω ήδη εκνευριστεί στη σκέψη και μόνο!
     
  2. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Γενικά είμαι πολύ ευαίσθητη στους ήχους. Άλλοι με φοβίζουν, άλλοι με εκνευρίζουν αφάνταστα, άλλους τους συχαίνομαι κοκ. Από τα χειρότερα μου είναι ο ήχος που κάνει κάποιος όταν τρώει (έντονες κινήσεις, φασαρία στα μαχαιροπίρουνα και στα πιάτα) καθώς επίσης και όταν μασάει. Εκεί, χωρίς να το θέλω, γίνομαι εξαιρετικά αγενής..τόσο που κάνω τον άλλον να αισθάνεται άσχημα. Είμαι υπερβολική αλλά η εντολή που δίνει ο εγκέφαλος μου εκείνη την ώρα δεν φιλτράρεται.
     
  3. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Οι νεοέλληνες που προσπαθούν με ύπουλο τροπο να σου κλέψουν την σειρά ...Μόνο στην σκέψη εκνευρίζομαι ...
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Οι καπνίζοντες.
     
  5. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Οι άνθρωποι ή ο καπνός;
    Ακόμα κι όταν κάπνιζα η ίδια,μ'ενοχλούσε ο καπνός.
    Τώρα που το έκοψα,ακόμα περισσότερο.
     
  6. Iagos

    Iagos Contributor

    Η υστερία των αντικαπνιστών.
     
  7. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Μου το έχουν χρεώσει αυτό...δε μπορώ να πω τίποτα...  
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Γενικά ο μη σεβασμός προς τον παθητικό καπνιστή. Υπάρχουν καπνίζοντες που δείχνουν σεβασμό οπότε δεν τους παίρνει όλους η μπάλα.
     
  9. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    τρία ρολόγια που χτυπούν σε απόλυτη ησυχία, μη συγχρονισμένα αλλά με απόσταση μισού τόνου το ένα από το άλλο , και όλο αυτό επαναλλαμβανόμενο.
    Μπορεί να με βγάλει εκτός εαυτού.
    Τρελαίνομαι.
     
  10. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Γιατί τρία?
    Και ένα μια χαρά δουλειά μπορεί να κάνει στα νεύρα μου!
    Χτυπησες φλεβα!!!
     
  11. Ωωωωω ναι....και με το αυτοκινητο το ιδιο. Διασταυρωση στην οποια ενα ρευμα στριβει αριστερα και τα υπολοιπα φευγουν ευθεια...μεγαλη ουρα στο ρευμα που στριβει...και ο μαλακας που τους περναει ολους και παει και σταματαει μπροστα απο τον πρωτο και ολιγον στη μεση της διασταυρωσης...
     
  12. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Κάνω το εξής σε αυτο: αν είμαι πρώτη στη διασταύρωση,κάθομαι σε τέτοια θέση έτσι ώστε να μην ενοχλώ την αριστερή λωρίδα αλλά αν έρθει κάποιος να κάνει τη συγκεκριμένη πουστιά,να μη χωραει να περασει και να αναγκαστεί να κλείσει την αριστερή ούτως ώστε να φάει το βρίσιμο και το κορναρισμα της ζωής του!
    Απόλαυση το αγωνιώδες βλέμμα του για το πότε θα ανάψει πράσινο το φανάρι...