Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το πιο εκνευριστικό πράγμα..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος dina, στις 22 Δεκεμβρίου 2016.

  1. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Υπαρχει λυση.Επισκεψου το μπανιο πριν πας,θες δε θες.Μ ευχαριστεις άλλη στιγμη
     
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    σε ευχαριστω για τη λυση αλλα δεν ειναι αυτοματος μηχανισμος μολις σταθω μπροστα στη λεκανη να ερθει!
    εχω αυτονομη κυστη χεχεχε
    παντως σε ευχαριστω και παλι για το ενδιαφερον 
     
  3. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Μπορώ να στο κάνω και λίγο χειρότερο.
    Μέσα στο καταχείμωνο...μόλις έχεις ζεστάνει την πλευρά σου...την ωρα ακριβώς εκείνη,που έχεις βρει την ιδανική θέση...
    Θες κι άλλο;
     
  4. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    Αυτο ειναι μαρτυριο για σας τα κοριτσακια.εμεις εχουμε φυσικη θερμοκρασια 
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Να διαβάζω μλκίες στο φόρουμ.
     
  6. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Αχ σε νιωθω.
    Να σου μιλανε ενω φορας κολυμβητικες ωτοασπιδες.
    Και ενω της δειχνεις της κυρουλιτσας οτι "καρδια μου δε σε ακουω, ωτοασπιδες!" εκεινη να συνεχιζει....
     
  7. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Εμένα μου έτυχε σε λεωφορείο 6 ωρες ταξίδι...να θέλει κουβεντούλα η απο δίπλα  
     
  8. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Εμενα παλι μου ετυχε να καθομαι να ρωταω σα ζητιανα για θεση στο λεωφοριο.Ασε....
    Ολες κι ολοι καθονταν ενας-ενας και στο διπλανο τους καθισμα ειχανε ολοι βαλει πανω του τσαντες ή σακουλες με πραγματα.
    Πηγα στη μια και τη ρωτησα δειλά "συγνωμη να κατσω;" και ουτε που με κοιταξε (οχι δε φορουσε ακουστικα ουτε ωτοασπιδες),σκεφτηκα απο μεσα μου μπορει να μην ακουστηκα γιατι οντως μιλησα χαμηλοφωνα,το ξαναδοκιμαζω αλλη μια φορα "συγνωμη,μπορω να κατσω;" ξανα καμία απαντηση,κοιτουσε ευθεια,ουτε να γυρισει κεφαλι.Αισθανθηκα χαλια και πηγα στη παρακατω "εχω πραγματα" απαντησε.Τουλαχιστον αυτη απαντησε.
    Παω στη παραπαρακατω "Δε μπορεις να κατσεις αλλου;" απαντησε.Εγω τοτε ξαφνιασμενη ειπα "ναι.." κοιταξα ολο το λεωφοριο,και αναλογιστηκα ποσους αλλους ειχα ακομη να ρωτησω κι ολοι εμοιαζαν απροθυμοι για οποιονδηποτε να κατσει διπλα τους.Μ επιασε κομπος στο λαιμο,πλεον εκτος απο αβολα ενιωθα κι ασχημα.Εκεινη τη στιγμη ακουσα μια φωνη πισω μου "εδω!εδω!" Γυρισα κι εκεινη κατεβαζε τα πραγματα της απ το καθισμα "Εδω κοριτσι μου!" Καθησα κι εκεινη αρχισε να λεει φωναχτα "ε βεβαια κανεις δε θελει να μοιραστει τη θεση του με κανεναν,αλλα τι να κανουν κι υπολοιποι;να μη κατσουν;" εγω απλως χαμογελασα δεν ηθελα να δωσω περισσοτερη εκταση στο θεμα απ οτι ηδη ειχα παρει.Αμεσως μετα ομως μεσα μου φουντωνα.κοιταζα ειδικα αυτην που εκανε οτι δε με ακουγε και σκεφτομουν τι εξ αρχης επρεπε να ειχα κανει,πως θα επρεπε να ειχα μιλησει.Δε θα επρεπε καν να ρωτουσα,θα επρεπε να ελεγα "σας παρακαλω,μαζευετε λιγο τα πραγματα σας να κατσω;" οχι ερωτηση για το να κατσω αλλα για το τι θα κανει με τη τσαντα της.Κακα τα ψεμματα κι εγω το κανω αυτο με τη τσαντα μου ελπιζοντας να παει παραπερα σε αλλον αυτος που θελει να κατσει αλλά....αμα μου ζητηθει κατεβαζω απο μονη μου τα πραγματα και λεω "φυσικα!!" Αυτο παραπηγαινε...και ολο το ταξιδιγινοταν μ εμενα να σκεφτομαι τι θα ελεγα και στην αλλη που ειπε να κατσω καπου αλλου.Να της ελεγα "Αυτη η θεση μου ανηκει,εχω πληρωσει εισητηριο,κι εσεις δεν εχετε κανενα δικαιωμα να μου τη στερησετε" κατι τετοιο.Μονο κλαμματα που δε με επιασαν τοτε.Τα ελεγα μετα στους φιλους μου και δε με πιστευανε και γελαγανε με εμενα το ποσο στη τσιτα τους τα ελεγα.Ασε......
     
  9. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Πότε έγινε αυτό και που;;;;;;;  
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Όταν είχα κάποιον υψηλότερο σε ιεραρχία στη δουλειά και επέμενε πως έγινε σωστά η παραγγελία , ενώ ξεκάθαρα υπήρχε πρόβλημα και απόρησα όταν την ενέκρινε και ο προϊστάμενος.

    Δικαιώθηκα όταν της ούρλιαζε η ανώτερη διευθύντρια πόσο άχρηστη είναι που δεν της φάνηκε πρόβλημα μια αίτηση αγοράς με προϋπολογισμό 2.000€ να προχωράει σαν παραγγελία με ποσό αποπληρωμής 50.000€, χωρίς ένσταση ή τουλάχιστον μια διαπραγμάτευση !

    Φάνηκε ποιοι θα έπαιρναν την μίζα!  
     
  11. Πανδώρα02

    Πανδώρα02 Start before you’re ready...

    Να μασάει κάποιος πολύ έντονα τσίχλα.... 
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor