Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το στοματικό σεξ καταπολεμάει την κατάθλιψη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος MrEntropy, στις 21 Φεβρουαρίου 2017.

  1. lexy

    lexy .ti.va.

    "Μάλιστα, οι επιστήμονες υποστηρίζουν ότι δεν είναι μόνο η πολύ στενή φυσική επαφή και το "δέσιμο" μεταξύ της γυναίκας και του συντρόφου της που κάνει το στοματικό σεξ τόσο καλό για την ψυχική της υγεία, αλλά και η ποσότητα σπέρματος στον οργανισμό της που την κάνει να καταπολεμάει την κατάθλιψη και να είναι πιο ευτυχισμένη.
    Η έρευνα δημοσιεύθηκε στην επιθεώρηση Archives of Sexual Behavior."



    Είχε δίκαιο η @dina τελικά..δυο-δυο.. για ικανότερες ποσότητες...περισσότερη χαρά και καλύτερο ύπνο..

    *τι διαμαντάκια αυτές οι "επιστημονικές έρευνες" των archives!!!
     
  2. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Μα σας παρακαλώ. Όπως διατυπώνω προσεκτικά στο ποστ μου, η πληροφορία είναι ανεπιβεβαίωτη. Δεν διαδίδω φήμες εγώ. Μπορώ όμως να ξεκαθαρίσω το θέμα σχετικά με τους επιστημονικά επιβεβαιωμένους τρόπους σύλληψης.

    Λοιπόν, όλοι ξέρουμε ότι η εγκυμοσύνη προκαλείται:

    1. από την έκθεση στον ήλιο, ειδικά το μεσημεριανό ή - με ακόμη μεγαλύτερη αποτελεσματικότητα - του θερινού ηλιοστασίου, πολύ βαρβάτο θα έλεγα (να φοράτε αντηλιακό, βοηθάει οπωσδήποτε, έστω να μην καείτε)
    2. από τον άνεμο - εξ ου και το ρητό "πιάνει πουλιά στον αέρα" (χρήσιμο ένα προφυλακτικό αντιανεμικό, εννοώ ενα αντιανεμικό που να προφυλάσσει από τον αέρα, τί καταλάβατε)
    3. από την θάλασσα, πολύ ύπουλα πλάσματα κυκλοφορούν εκεί, ειδικά ζαργάνες και μυτερά ψάρια γενικότερα (συμβουλή: να φοράτε ολόσωμη στολή ψαροτούφεκου, μπορεί να πιάσετε και κάνα χταποδάκι, ή κάτι σαν αυτά που πιάνει η @dina δυο δυο τέλος πάντων)
    4. διστάζω να το αναφέρω σε τέτοιο άντρο, αλλά ο Δίας έγινε χρυσή βροχή απάνω στη Δανάη, να σου και ο Περσέας. Πάει, το είπα. Παρακαλώ όχι άξεστα σχόλια (λύση: να μην είσαι η Δανάη, ή να έχεις ομπρέλα)
    5. από τους κρίνους - όσοι πιστοί μην δείτε εδώ. Θα πάω στην κόλαση, οκ.

    Μερικοί υποστηρίζουν επίσης ότι η σύλληψη γίνεται μέσω της επαφής. Μπορώ να το διαψεύσω κάθετα. Σε διαδρομή λεωφορείου ακουμπούσα επί ώρα το μπράτσο μου στο μπράτσο ρωμαλεου νεαρού, αλλά φευ, χωρίς αποτέλεσμα.
     
    Last edited: 22 Φεβρουαρίου 2017
  3. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος


    μπορείτε να δοκιμάσετε και το ακόλουθο. στην καλύτερη θα έχετε χαμόγελο εκτυφλωτικό!!!
     

    γίνεται και με δύο βούρτσες ταυτόχρονα, για να ικανοποιηθούν και οι τσαούσες
     
  4. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ενδιαφέρον. Μπαίνει σχεδόν στεγνό σε υγρή σωματική εσοχή, κάνει πολλαπλές παλινδρομικές κινήσεις, βγαίνει βρεγμένο και στάζει. Κάτι μου θυμίζει αλλά δεν μπορώ αυτή τη στιγμή να θυμηθώ τι ακριβώς.
     
  5. whisperer

    whisperer Regular Member

    αυτο ειναι οφ τοπικ,παει σε αλλο θρεντ  
     
  6. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ω, ευχαριστώ πολύ για το καίριο και κόσμιο σχόλιο. Παρακαλώ λοιπόν τους mods να μεταφέρουν στο νήμα "BDSM και κακοκαιρία" το μέρος της ανάρτησής μου που αναφέρεται στην χρυσή βροχή.  
     
  7. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    σωστά, εκεί να μεταφερθεί όπως και όλα όσα αναφέρονται σε φαινόμενα όπου γίνεται "χαλασμός Κυρίου"
     
  8. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Όπως, για να παραμείνουμε ον τοπικ, στοματικό σεξ με τη βοήθεια οδοντόκρεμας με δυνατή γεύση;
     
  9. lexy

    lexy .ti.va.

    νο, νο, με τίποτα! Τα συστατικά της οδοντόκρεμας αδρανοποιούν τα πολύτιμα του σπέρματος! Θέλεις να μελαγχολήσεις;;;
     
  10. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    επιπρόσθετα, ο χορηγός του οργάνου μπορεί να νιώσει τόσο έντονη καυσαλγία ώστε να μη μπορεί να σταθεί και να ανταποκριθεί οπότε ή έκκριση του θεραπευτικού υγρού μπορεί να καταστεί αδύνατη. το ίδιο ισχύει και για τις στοματοπλύσεις με αλκοολούχα ποτά πριν την εκμύζηση .
     
  11. lexy

    lexy .ti.va.

    Όπως θα έχετε αντιληφθεί, στο παρον νήμα -και όχι μόνο - δε μας αφορά ο χορηγός μα η χορηγία, προς βελτίωση της ψυχοσωματικής μας υγείας.
     
  12. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Εκμύζηση;;;;;;;; ντάξει!!!!! Πεθαίνω!!!!! @gkass μίλα μας πρόστυχα!!!!!!! Βρίσε χτύπα με τις λέξεις αλύπητα!!!!!
    Σκύψε μωρή να μου τον εκμυζήσεις!!!!! Ααααααχχχχχ! Αληθεια λιωνω!!!!!! Θέλω κι άλλες