Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το στραπον απο την γυναικεια πλευρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Georgis93, στις 3 Νοεμβρίου 2012.

  1. Georgis93

    Georgis93 New Member

    Θελω να μου πει μια γυναικα που εχει δοκιμασει ή φαντασιωνεται το στραπον σε αντρα τη την εξιταρει και πως θα ηθελε να ειναι η πραξη.
     
  2. subsubsub

    subsubsub New Member

    Απάντηση: Το στραπον απο την γυναικεια πλευρα

    θα θελα και γω πολυ να ακουσω...
     
  3. chris8302

    chris8302 New Member

    Απάντηση: Το στραπον απο την γυναικεια πλευρα

    Καμια Κυρία ακόμα!Μου κανει εντυπωση...
     
  4. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: Το στραπον απο την γυναικεια πλευρα

    Μιας και είναι Κυριακή απόγευμα, πίνω καφέ και βαριέμαι, και έχω τις καλές μου σήμερα, ας απαντήσω εγώ που και το έχω δοκιμάσει και το φαντασιώνομαι, γιατί μου αρέσει. Με εξιτάρει η αλλαγή του ρόλου, η κατάκτηση του αρσενικού, η δική μου προσωρινή μετάβαση σε τύπο αρσενικού, η προσφορά ηδονής στο σκλάβο και η άντληση ηδονής από αυτό για μένα. Ο έλεγχος. Με εξιτάρει η εμπιστοσύνη που μου δείχνει ο υπό, η δυνατότητα να μπω μέσα του και να με νιώθει εκεί και να ξέρει ποια είναι η Κυρία του.
    ΑΣχετικά με το πώς θέλω να είναι....ουουουουουουουου, φαντασία να έχεις, να βγάζεις σενάρια. Αγαπημένη στάση μπρούμυτα ο υπό σε κάποιο τραπέζι, με τα χέρια δεμένα πίσω. Ή μπρούμυτα στο κρεβάτι, με τα χέρια δεμένα στο κεφαλάρι του κρεβατιού, και άλλα πολλά πολλά   Σκέψου, ό,τι έχεις δει σε τσόντες ή live με γυναίκα και θα καταλάβεις πόσες δυνατότητες υπάρχουν  
     
  5. subsubsub

    subsubsub New Member

    Απάντηση: Το στραπον απο την γυναικεια πλευρα

    ανασκελα γιατι οχι να τον βλεπεις κιολας?
     
  6. Georgis93

    Georgis93 New Member

    Απάντηση: Το στραπον απο την γυναικεια πλευρα

    Μακαρι να συναντουσα γυναικεσ πυ να το εβλεπαν ετσι πραγματικα,γιατι εκανα το λαθοσ ενω η κοπελα μου δεν ηραν τετοιου τυπου να το πιεσω και δυστηχως το στραπον κατεστρεψε την σχεση μου.
     
  7. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: Το στραπον απο την γυναικεια πλευρα

    Ε, είπα, "αγαπημένη στάση", όχι "μοναδική στάση"  
     
  8. Strap_on_Boy

    Strap_on_Boy New Member

    Απάντηση: Το στραπον απο την γυναικεια πλευρα

    pisteuw oi gynaikes prepei na eksikionontai siga siga me to strap on kai tin allagi rolwn....
     
  9. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Το στραπον απο την γυναικεια πλευρα

    Ποτέ δεν κατάλαβα τι σόι γυναικεία κυριαρχία είναι αυτή που επιβάλλεται μιμούμενη τους άνδρες κι όχι με καθαρά γυναικείο τρόπο. Πώς μπορεί μια γυναίκα να είναι Κυρίαρχη προσπαθώντας να γίνει άνδρας?  
     
  10. SomeShapes

    SomeShapes Regular Member

    Απάντηση: Το στραπον απο την γυναικεια πλευρα

    που να έπινες και καμιά τεκίλα δηλαδή!!!!! 
     
  11. BiVampi

    BiVampi Regular Member

    Re: Απάντηση: Το στραπον απο την γυναικεια πλευρα

    Δεν νομίζω ότι προσπαθούμε να γίνουμε άντρες... (εγώ πάντα με το γνωστό λιβανιστήρι .. μη σκέφτεστε μόνο με όρους Κυρίας/Κύριου .. θυμηθείτε και εμάς τις και τους καημένους σουίτς!)

    Είναι θέμα εμπιστοσύνης... δοτικότητας... αλλαγής.. το μόνο που σκέφτεσαι είναι η ηδονή και για τα δύο μέρη.
     
  12. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Το στραπον απο την γυναικεια πλευρα

    Είναι απλό. Εάν μία στις πενήντα (2%) γυναίκες ήθελε κάτι τέτοιο, τότε πηγαίνοντας σε κατάλληλα μέρη ίσως συναντούσες μια. Στην ελλάδα που δεν συμβαίνει κατι τέτοιο μάλλον πρέπει να κάνεις κάτι ώστε να ταιριάζεις με ένα μη αμελητέο (>2%) ποσοστο γυναικων.