Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το στραπον απο την γυναικεια πλευρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Georgis93, στις 3 Νοεμβρίου 2012.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εντάξει, μη μας τα ζαλίζεις. Είσαι τσοντόπληκτη, το καταλάβαμεν!  
     
  2. gero

    gero Regular Member

    ΕΙμαι απο την φυση μου πνευμα αντιλογιας,οταν καπου διαφωνω, και υπερηφανος γι'αυτο.
    Οπως ειμαι υπερηφανος στο οτι δεν καταφευγω σε πρακτικες που σκοπο εχουν να θιξουν τον συνομιλητη μου,αν δεν μπορω να πεισω με τα λεγομενα μου

    Καλη σας νυχτα  
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ναι, αλλά δεν πάνε κι έρχονται ,εκτός κι αν κυκλοφόρησε κα΄να τελευταίο μοντέλο πρόσφατα 
     
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ποιό στήθος; ποιά πλατούλα; έτσι παραπλανείτε εσείς τους άντρες για να τους τον φερμάρετε; 

     
     
  5. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    στραπόν ναι, άντρες δεν είμαι σίγουρος
     
  6. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Χμμμμ αρχιδια!!!
    Αλλοι εχουν...
    Αλλοι ειναι !
     
  7. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Επίσης, κάποιοι τα έχουν απλά και μόνο για διακόσμηση. Πρέπει να ξέρεις και να τα τιμάς.  
     
  8. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Σωστη!!! 
     
  9. hecate

    hecate Regular Member

    θα σας απογοητεύσω, αλλά κυκλοφορούν και με αρχίδια που πάνε κι έρχονται. και δεν είναι κι εντελώς πρόσφατο...  

    http://www.reelmagik.com/REELMAGIK/Penis_Prosthetic.html
     
  10. hecate

    hecate Regular Member

    οξύμωρο πάντως δεν βρίσκετε το ότι μιλάτε για τα αρχίδια από τη μια με αρνητικότατο πρόσημο ("κάποιοι είναι αρχίδια") και από την άλλη εξιδανικεύοντάς τα ως κάτι που ο κάτοχός τους "πρέπει να ξέρει να τιμά"?  

    εντάξει, αρχίδια είναι. ένα μέρος κάποιων σωμάτων. ούτε να τα ποινικοποιούμε ούτε να τα θεοποιούμε χρειάζεται...
     
  11. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Οξύμωρο θα ήταν, αν τα έλεγε και τα δύο το ίδιο άτομο, κάτι που αν προσέξεις καλύτερα, θα δεις πως δεν ισχύει.
     
  12. hecate

    hecate Regular Member

    η τοποθέτηση υπέρ μιας άποψης δεν είναι έκφραση άποψης?...