Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το στραπον απο την γυναικεια πλευρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Georgis93, στις 3 Νοεμβρίου 2012.

  1. gazza

    gazza Regular Member

    ανδρια εχει χαλασει αρκετα δυστυχως
     
  2. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    τελικά συμφωνούμε όλοι ότι το προφιτερόλ νικάει τα μπαλάκια
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor


     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Η καυλα για μένα προσωπικά είναι στο ο τι μου επιτρέπει να διευσδυσω στον παρτενέρ μου, να γίνω ένα μαζί του, να του κάνω έρωτα, να νιώθω ότι μου ανήκει με έναν τρόπο περίεργο ίσως για κάποιους.

    Δεν με κάνει να τον θεωρώ λιγότερο άντρα, άλλα είναι άλλωστε τα κριτήρια τα δικά μου και όχι το ποιος διεισδύει σε ποιον και με εντολή ποιανού.

    Για μένα το στραπ είναι έρωτας, αγάπη, όχι απλά φετίχ   (βανιλιά τρελή, I know  )
     
  5. Funkycpl

    Funkycpl Ζευγάρι

    Από εμπειρία θα πω τελικά ότι η μεγαλύτερη απόλαυση και ηδονή που μπορεί να προκαλέσει η χρήση του, είναι το άκουσμα του ανδρικού του αναστεναγμού στα χέρια μου και η καθολική του παράδοση και εμπιστοσύνη εκείνη τη στιγμή.
    Ίσως γίνεται πιο άντρας από οποιονδήποτε άλλον όταν αφήνεται τόσο ειλικρινά και ακομπλεξάριστα στα συναισθήματα και τις επιθυμίες του και ο"ήχος"του εκείνη την ώρα με καθηλώνει ολοκληρωτικά..
    Καλύτερη σταση?? στα τέσσερα για να μη στερούμαι τίποτα απο τη θέα!
     
  6. Anti

    Anti Regular Member

    να πεταχτω και εγω λοιπον σαν την πουτσα.... 
    1η παρατηρηση: ξεχνατε η προσπερνατε το πολυ βασικο. Το οτι στο επιμαχο σημειο που αναφερομαστε( βλ. κωλος) εχουν και τα δυο φυλα τις ΙΔΙΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ νευρικες αποληξεις. Η απο κατασκευης χρηση του κωλου ειναι γνωστη...δεν χρειαζεται περαιτερο αναλυση θαρρω.
    2η παρατηρηση: sex κανουμε για να περναμε καλα. bdsm κανουμε για να περναμε καλυτερα...
    3η παρατηρηση: οι διαπροσωπικες σχεσεις - επαφες ειναι δουναι και λαβειν....τουτεστιν....το καθε ζευγος( ασχετως status) κανει οτι γουσταρει και οπως το γουσταρει. Μοναδικος σκοπος ειναι η ανταλλαγη συναισθηματων.

    Υ.Γ: τα καλαμπαλικια του καθενα/καθεμιας δεν λογιζονται απο το που τα ακουμπαει....(και παλι γνωστη η διαφορα του πουστη απο τον ομοφυλοφιλο) 
     
  7. anima0

    anima0 Regular Member

    ναι, ναι καταλαβαίνω ακριβώς και αυτή είναι όμορφη στιγμή και από την άλλη... όχθη, του υ
     
  8. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Υπάρχει μία διαφορά, ο προστατικός αδένας. Όταν αυτός εντοπιστεί και πιεστεί, ο "παθών" τα βλέπει όλα... με την καλή πάντα έννοια  

    Και φυσικά συμφωνώ και επαυξάνω ότι η αίσθηση, που χαρίζει το στραπ ον, είναι πρωτόγνωρη, έντονη και άκρως ερεθιστική. Η επαφή, το άγγιγμα, η πίεση και τελικά η διείσδυση χαρίζουν μία πολύ ξεχωριστή στιγμή, που φέρνει το ζευγάρι ακόμη πιο κοντά. Είναι απολαυστικό από κάθε άποψη, αρκεί φυσικά η γυναίκα να διαθέσει λίγο χρόνο και να βάλει λίγη από τη γλύκα και την όμορφη πουτανιά και φαντασία της.

    Όσο για το αν μειώνει τον ανδρισμό, απλά το αντιπαρέρχομαι.

    Υ.Γ. Ουπς, παραστράτησα. Δεν απήντησα ως γυναίκα. Και δε θα μπορούσα άλλωστε  
     
    Last edited: 2 Μαρτίου 2017