Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το τέλειο αρσενικό για μένα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 12 Οκτωβρίου 2014.

  1. river of silence

    river of silence Σσσσσσ...!

    ο κάθε άντρας όπως και η κάθε γυναίκα έχουν την δική τους προσωπική ομορφιά.. αρκεί να υπάρχει αυτό το "κλικ" ώστε να μπορείς να την δεις.. ο καθένας είναι "τέλειος" για κάποια γυναίκα εκεί έξω.. μα γιαυτό και είμαστε οοολοι οι άνθρωποι διαφορετικοί εξάλλου!!

     
     
    Last edited: 26 Ιουλίου 2016
  2. ThanPerko

    ThanPerko Regular Member

    Ναι αλλά και ο ζαμπίδης βρίσκει γκόμενα και ο Τσίπρας.

    Το θέμα είναι, γενικά πως θα είναι το τέλειο αρσενικό.

    ~~~~

    EDIT: Να πω και το παράπονό μου όμως, δεν έχω δει ποτέ κοπέλα να λέει για το τί προσφέρει, με πια πτυχή της ικανοποιεί είτε σωματικά είτε ψυχολογικά έναν άντρα.


    Αλλά εντάξει, θα παραβλέψω τον σεξισμό και εγωισμό σας και θα σας ευχηθώ τα καλύτερα  
     
    Last edited: 26 Ιουλίου 2016
  3. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Αποσμητικό... (?)
    Τι ειναι αυτο...? 
    Αχ ποσο σε καταλαβαινω,@Θρυαλλίς..!!! 
     
  4. gero

    gero Regular Member

    Ηθελα να το αναφερω στην αναρτηση μου αλλα το ξεχασα.

    Ο αντρας πρεπει να ειναι τολμηρος,κυνηγος αλλα οχι πεφτουλας.Πρεπει να ειναι καθαρος,περιποιημενος αλλα να μην ειναι πιο εθισμενος απο τις γυναικες στην μοδα.Πρεπει να ειναι ρομαντικος αλλα να εκπεμπει και μια σκληραδα οπου πρεπει.Να τις κανει να γελανε,αλλα να μην γινεται γλοιωδης,να νιωθουν ωραια,να ειναι προστατευτικος αλλα οχι υπερπροστατευτικος.Αν κλαψει χανει την αρρενωποτητα του,αν δεν κλαψει υποδυεται τον σκληρο.
    Να ειναι οικονομικα ευκαταστατος για να μην τις λειψει τιποτα.
    Να μην τις κανει να κλαινε,να ζηλευουν την γυναικα τους απο την μια αλλα να μην την ζηλευουν κιολας γιατι οι γυναικες απευχθανονται την ζηλεια κανονικα...
    Να ειναι γεναιοδωρος,να μην λυπαται τα λεφτα.

    Ολες αυτες λοιπον που εχουν τις συγκεκριμενες απαιτησεις (και ακομη παραπανω) καθονται στην γωνια και δοκιμαζουν τι τους ταιριαζει.
    Καθως αυτες παρεχουν μονο το μουνι τους...

    Και μετα περιμενει το καθε αρσενικο να το κρινουν αυτα τα παρανοικα μυαλα.
    Κλαφτα Χαραλαμπε!
     
    Last edited: 26 Ιουλίου 2016
  5. gero

    gero Regular Member

    Αγαπητη μου οχι δεν σας εχω καταλαβει και ουτε προκειται να γινει αυτο,κανεις μεγα λαθος.Λειτουργω σε ολες τις εκφανσεις της ζωης μου με την λογικη,συνεπως οπως αντιλαμβανεσαι την παρανοικοτητα δεν ειμαι σε θεση να την κατανοησω.
    Απλα απο την εμπειρια μου ,ειτε απο σχεσεις ειτε απο φιλικες συναναστροφες ,εχω καταληξει σε καποια συμπερασματα τα οποια καλως ή κακως δεν μπορεις να αντιλεξεις κιολας   γιατι γνωριζεις πολυ καλα οτι εχω 101% δικιο.

    Μπορεις να καταφευγεις συνεπως στην ειρωνεια,δεν με απασχολει καθολου.

    Ουτε τον δασκαλο υποδυθηκα ουτε και θελω να γινω.Αυτα ειναι δικα σου συμπερασματα.
     
    Last edited: 26 Ιουλίου 2016
  6. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Αυτό που το νήμα λέει το τέλειο αρσενικό για"μένα" ...όπου ο καθένας/καθεμία λέει τί γουστάρει στο αρσενικό.
    Δεν είναι νήμα για να αφήνετε οι άντρες τα ψυχολογικά ,τα κόμπλεξ και όλα τα κατάλοιπα από προηγούμενες σχέσεις σας..ούτε για να πείτε στον άλλο τί θα του αρέσει...ούτε για να σταυρώνετε όλο το γυναικείο φύλο..ούτε για να μας πείτε και πως σκεφτόμαστε όλες οι γυναίκες του κόσμου...
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    @gero
    Έλα τσώπα μην κλαις και με στεναχωράς καλοκαιριάτικα. Θα σου πάρω παγωτό άμα κάτσεις φρόνιμος.
     
  8. gero

    gero Regular Member

    Και απο ποτε γυναικα κερναει αντρα?Για σε παρακαλω.Ισοτητα εχουμε!
     
  9. Bitch69

    Bitch69 New Member

    Εκλαψα...  
     
  10. gazza

    gazza Regular Member

    Γουρουνιες χαχαχα 4 φορες την εβδομαδα κοριτσια...και θα ναι δικος σας για παντα  
     
  11. zeusgr

    zeusgr Guest

    Αρκεί πιστεύω το τι είναι το τι δεν είναι είναι αυτονόητο για τα εκτός θέματος μην ασχολείστε τόσο απλά.
     
  12. Δεν θέλω να σε τρομαξω @gero αλλά όντως υπάρχουν γυναίκες που προσφέρουν κάτι παραπάνω από το μουνι τους.. και αγάπη και κατανόηση και τρυφερότητα και συμπαράσταση σε δύσκολες στιγμές και δώρα, κεράσματα μη σου πω αναλαμβάνουν και πλήρως τα έξοδα όταν βλέπουν ότι το ταίρι τους δεν μπορεί να ανταποκριθει οικονομικά.. και όλα αυτά σε βανιλοσχεσεις!!!!!ουαουυ??!!απίθανο?!?!
    Για bdsm σχέσεις τώρα και αν μιλάμε για d/s κτλ.. θα σε τρελάνω τώρα συγνώμη αλλά πρέπει να μάθεις ... οι υπο δινουν ψυχή και σώμα.. παραδίνονται ολοσχερως χωρίς να ζητάνε τίποτα.. ούτε καν σεξουαλική ευχαρίστηση μερικές φορές ανάλογα τα κέφια εκείνου που "υπηρετούν "..γιατί αυτό??!! Γιατί ο κύριος του είναι το μόνο πράγμα που έχει σημασία..

    Μάλλον έχεις φαει μεγάλες πατάτες από γυναίκες..κρίμα.