Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το τέλειο αρσενικό για μένα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 12 Οκτωβρίου 2014.

  1. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Έχει υπό που όταν φτάσουνε στο εστιατόριο περπατάνε λίγο πιο μπροστά από το κύριο τους για να του ανοίξουν την πόρτα?
    που του γεμίζουν το ποτήρι με κρασί όταν αδειάσει?
    που φωνάζουν το γαρσόν μόλις το μπουκάλι αδειάσει?
    που πάνε να φέρουνε το αμάξι από του διαόλου τη μάνα που είναι παρκαρισμένο?

    Ή μήπως όλα αυτά είναι χαρακτηριστικά που οι υπό ψάχνουν μόνο στα τέλεια αρσενικά κυρίους τους?
     
  2. gero

    gero Regular Member

    Εγω αναφερθηκα στην μεγαλη πλεοψηφια.Σαφως και υπαρχουν γυναικες απογοητευμενες απο την ασχημη συμπεριφορα πολλων αρσενικων.

    Σε αυτο εχεις δικιο και δεν θα αντιλεξω σε κατι.

    Αναλογα πως το εννοεις την πατατα,δεν θα ελεγα ομως κριμα σε καμμια περιπτωση.
    Σαφως και εχω ζησει περιστατικα που με εχουν κανει να εκφερω τετοια αποψη.Απο εκει και περα ομως για να με λυπαται καποιος θα πρεπει εγω να ηθελα να συνεχισω μια συναναστροφη σαν και αυτη που περιεγραψα και δεν το καταφερα,κατι το οποιο δεν ισχυει.Εγω ο ιδιος δεν επιθυμουσα να συμμετασχω ως θυμα σε κατι τετοιο.

    Απο εκει και περα οι φιλικες μου συναναστροφες με κοριτσια και κυριως γυναικες εχουν επιβεβαιωσει τα λεγομενα μου και ενστερνιζονται απολυτα τις αποψεις μου σε αυτο το θεμα.

    Εισαι η μονη που απαντησε οπως αρμοζει σε ενα forum,γι'αυτο και απαντησα καταλληλως.
     
    Last edited: 26 Ιουλίου 2016
  3. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    φιλε μου εμεις φταιμε για ολα αυτα.και εμενα αν μου προσφερουν κατι θα το δεχτω απλοχερα και θα το θεωρω δεδομενο.δυστυχως ειμαστε μπουταλαδες και δεν το παζαρεψαμε σωστα(δεν ενοω τωρα).και τωρα τα τρωμε στη μαπα 
     
  4. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Συμφωνώ γενικότερα.Όμως με κάποια θέματα πρέπει να ασχολείσαι.
     
  5. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    <3
     
  6. gero

    gero Regular Member

    Για τα συγκεκριμενα σε καμμια περιπτωση.
    Μπορω να αναφερω πολλα κακα των σημερινων αρσενικων,τα οποια εχουν καταντησει ετσι τα σημερινα θηλυκα.Οχι ομως για τα συγκεκριμενα.
     
  7. zeusgr

    zeusgr Guest

    Ας το κανω λοιπον!!!!!!
    Καλώς η κακός η ομορφιά και η γοητεία άνοιγαν ανοίγουν και θα ανοίγουν πόρτες παλιά τα κλειδιά για να ανοίγουν οι πόρτες τα είχαν μόνο οι άντρες και έτσι επικράτησε η άποψη ότι οι γυναίκες εκμεταλλεύονταν τους άντρες τώρα που τα κλειδιά τα κρατούν και οι γυναίκες ,( δύναμη εξουσία χρήμα) υπάρχουν ωραίοι γοητευτικοί άντρες που το εκμεταλλεύονται . Είναι θέμα συνθηκών λοιπόν κ όχι φύλου. Θέλω να πιστεύω ότι αυτό το ποσοστό και από τα δυο φύλα είναι μικρό.
     
  8. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    πριν 50 χρονια πχ ζητουσαν?τεσπα μην χαλασουμε τις ονειρωξεις των κοριτσιων στο νημα.ειναι δικο τους 
     
  9. gero

    gero Regular Member

    Και εσυ τι ηθελες ανθρωπε μου?Να γινονται ανουσιοι μονολογοι?
    Τα εκτος θεματος ειναι μονο οι προσωπικες αντιπαραθεσεις και οι προσωπικες επιθεσεις με σκοπο να σπιλωσουν την προσωπικοτητα καποιου.
    Φορουμ ειναι εδω,hellooooo.
    Eκτος και αν δεν γνωριζεις τι ειναι το φορουμ.
     
  10. zeusgr

    zeusgr Guest

    Επειδη ξερω τι ειναι φορουμ και σε τι φορουμ βρισκομαι, μπας κ ειναι κανα φλερτακη αυτο? Δες το πιο χαλαρα.
     
  11. για Να απαντήσω και με λίγο χουμορ γιατί παρά σοβαρεψα τελευταία..

    Πιο μπροστά από τον κύριο μου λίγο δύσκολο να περπατώ με πόδι μισό μέτρο.. θα έπρεπε να τρέχω ουσιαστικά και αυτό θα ήταν λίγο awkward για όλους ...
    Για το ποτήρι και το κρασί επίσης Θα είχαμε ένα θέμα μιας και μοιαζω πολύ μικρή λόγω του παρουσιαστικου μου γενικότερα αλλά και από τις πλεξίδες δεξιά και αριστερά που κάνω συνήθως οπότε το γκαρσόν θα μου έδινε την απάντηση "ο μπαμπάς σου ξέρει ότι είσαι εδώ?! "
    Τέλος για την οδήγηση νομίζω όλοι πλέον στο φόρουμ ξέρουν ότι δεν οδηγώ.. (η αλήθεια είναι ότι θέλω.. αλλά δεν φτάνω εκείνα τα πετάλια που έχει κάτω από το τιμόνι μέσα σε εκείνο το βαθουλωμα που μπαίνω όταν θέλω να εμ.. δω κάτι στην θέση του οδηγού.. γκουχ γκουχ..!)
     
     
  12. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Όντως έχεις χιούμορ..