Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το τσιμπούκι ως ψυχαναλυτικό μεθοδολογικό εργαλείο..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Piros, στις 26 Απριλίου 2017.

  1. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    Ως συνάνθρωπος πως θα μπορούσα να αρνηθώ την ψυχανάλυση , Συγκινώντας την μέχρι δακρύων και φτάνοντας βαθιά στον εσωτερικό της κόσμο . Κοιτάζοντας τον ουρανό και αναμένοντας ( Τα πασίγνωστα σε όλους μας σήματα καπνού ) Αντιλαμβάνομαι την εμπειρική της Αντιπροσωπευτικότητα Και αναμένω φόρο τιμής .
     
  2. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Κοιτάζοντας τον ουρανό και αναμένοντας, μπορεί να σας έρθει το μάνα εξ ουρανού! Φόρος τιμής δυσκολάκι!!!!!!
     
  3. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    " οι σπουδαρχίδες κωλώνουν, οι διαφημιστές χαίρονται, " Μαστορα τα σκευη μου...
     
  4. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Να ξερεις οτι μου υποσχεθηκε να το φωτοτυπησει και να μοιρασει σημειωσεις. Σε ανταλλαγμα θα βγει προεδρος του 15μελους. Το συμβουλιο θα αναφερεται απευθειας στον @whisperer      
     
  5. whisperer

    whisperer Regular Member

    A5 περιμενει οδηγιες αν το κανει καλα η χρειαζεται καποια αλλαγη στη τεχνικη
    Β2 wtf is going on here
    Δ4 λιγο αερα ρε παιδια
    Ε5 σε αναμαονη για επιβραβευση
     
  6. whisperer

    whisperer Regular Member

    και τι ακριβως εχεις στο μυαλλο σου οτι θα κανω εγω μετα την αναφορα που θα μου υποβαλλεται?
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Μα τι άλλο από το να την βάλεις να γράψει για κάθε καρέ από ...το σταυρόλεξο, τουλάχιστον 30 λέξεις για κάθε χαρακτήρα, υποθέτοντας και εκτιμώντας υποθετικά τι δουλειά θα έκανε η κάθε μια από τις 42 και για ποιό λόγο.
    Μετά θα κατονομάσει τα υπόλοιπα 14 μέλη και για ποιον λόγο εξελέγησαν...
     
  8. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Θα πω εγω τι θα κανεις εσυ με το συμβουλιο σου πολυαγαπημενε;;; Ε οχι! Ιεροσυλια      
     
  9. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Δεν ξέρω πως λέγεται .. Αλλά μ' αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!