Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το φετιχ του ομορφου στηθους.-οδηγια-

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 2 Απριλίου 2008.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Για να αποκτησετε ως γυναικες ενα στητο, σφριγηλο, και υπεροχο στηθος, παρτε μια λεκανη με παγωμενο νερο και ριξτε μεσα παγακια, (χωρις την παγοκυστη), και βυθιστε τα βυζομπαλα σκυβοντας πανω απο την λεκανη και φροντιζοντας να μην ειναι ουδεις πισω σας ενω σκυβετε για ευνοητους λογους.
    Αφηστε να περασουν 5 λεπτα ενω λετε διαφορα του στυλ, " κασσατο τα εκανα", η "ρωγες γρανιτα" η ακομη, "καλα να παθω που εκανα οτι γραφει η τρελλεντζω η Μιρελλα".
    Μην σκουπισετε τους βυζους!! Ειναι σημαντικο!
    Απλα ανοιξτε το παραθυρο και ακουμπηστε τους στο περβαζι να στεγνωσουν, στον ηλιο και τον καθαρο αερα!
    Αν μενετε σε ισογειο μην δωσετε σημασια στα δεκαδες τρακαρισματα, ατυχηματα, και διαστρεμματα που θα λαμβανουν χωρα μπροστα σας.
    Κοιτατε απλα τον ουρανο και λιμαρετε τα νυχια σας που και που, και καλα "δεν ξερω τιποτε για το "φονικο", εγω ηρθα απλα να ψηφισω"!
    Ετσι θα εχετε αυτοματως εξασφαλισει 2 πραγματα.
    1) Ενα στηθος που ομοιο του πολυ δυσκολα θα υπαρξει, και
    2) Θα εχετε γινει πρωτοσελιδο και θεμα συζητησης στα "παραθυρα" των καναλιων για μια τουλαχιστον εβδομαδα! 
     
  2. naida

    naida Regular Member

    Πολύ καλό   Κάθε πόσο το κάνουμε αυτό; Ή μήπως καθαρίζουμε με τη μια;
    Εγώ πάντως θα προτιμήσω να λέω τρελάρα από το τρελλέντζω  
     
  3. Eri

    Eri

    naida αν μενεις σε ισογειο ερχομαι να το κανουμε μαζι γιατι εγω ειμαι ψηλα κ δε θα χει πλακα......Οκ?
     
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    ...και γκεστ σταρ στον Λαζοπουλο,δεν το συζητω.Τρεμε Ανθουλα!!!  
     
  5. kali crow

    kali crow Guest

      

    Μονο ατυχηματα θα γινουν?
    παιζει να περασει και η Λουκα και να μαας αφορησει....
    ασε που παθανεις και πνευμονια απο το κρυο νερο και τα παγακια....
    εγω παντως τη γλιτωσα.....δεν εχω και τιποτα να σφιξω....
     
  6. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    ποσο κραταει το αποτελεσμα ?
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Να προσθεσω κατι!
    Περα απο την πλακα η συνταγη ειναι οντως αληθινη!
    Το αποτελεσμα φαινεται σιγα-σιγα και η συχνοτητα της διαδικασιας 1 φορα την εβδομαδα.

    Θα εχει βρε!
    Σκεφτεσαι ποσοι αντρες θα σε βγαζουν φωτογραφιες με τα κινητα η θα σε τραβουν σε video????????
    Ασε δε το τι μπινελικια και φασκελα θα εισπραξεις απο τις "κατινες" της περιοχης!!!!
    Μην σου πω πως απο την ζηλεια τους σε βλεπω στοχο για αεροβολα!  
     
    Last edited: 2 Απριλίου 2008
  8. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Το φετιχ του ομορφου στηθους.-οδηγια-

    Μονο προσοχη μηπως δεν τα δει καποιος και τα πατησει οπως θα ειναι απλωμενα στο πεζοδρομιο...
     
  9. Constan

    Constan Regular Member

    οποια δεν εχει πρεβαζι να τα αλπωσει στο μπαλκονι?
     
  10. naida

    naida Regular Member

    Eri μου πολύ ευχαρίστως να κάνουμε κάτι άλλο μαζί (π.χ εκείνη τη συνταγή για χαλάουα της Μιρέλλας)
    αλλά αυτό με το στήθος no way , κομπλάρω μπροστά στα δικά σου  
     
  11. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Γυριστε πλατη πλατη   Πολλες κομπλαρουν μπροστα στην Eri  
     
  12. Eri

    Eri

    Καλα θα παω με την τερεζα τοτε.....Εγω δεν κομπλαρω......