Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τρίο με 2 άντρες η 2 γυναίκες ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος ManiatakiElli, στις 7 Ιουλίου 2018.

?

Τριο

  1. 2 γυναίκες 1 άντρας

    139 vote(s)
    61,0%
  2. 2 άντρες μια γυναίκα

    89 vote(s)
    39,0%
  1. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Το 2+2 είναι προβληματικό, ειδικά σε περίπτωση που ο ένας άντρας δεν το έχει ξανακάνει. Το 2002 δεν το υπολόγισα αυτό, θεώρησα τον άλλο τόσο ανοιχτών οριζόντων όσο κι εγώ, δεν υπολόγισα καλά, αλλιώς θα το απέφευγα γιατί χάλασε η φιλία μετά. Ούτε η τότε κοπέλα μου είχε αντιδράσει πολύ νορμάλ. Μια ιδέα που ξεκίνησε ως κοινή μέσα στην παρέα, στο τέλος παρουσιάστηκε σα να θέλαμε εγώ κι η κοπέλα του φίλου να πηδηχτούμε οι δυο μας.

    Οπότε 1, 2, 10, 80 αρκεί να είναι ξεκάθαροι και ώριμοι, αλλιώς ακόμα και στο σόλο θα βρεις λόγους να φαγωθείς με την πάρτη σου.
     
  2. n0mad

    n0mad Dirty Forty

    Μα εξαρτάται σε ποιον πάει το δωράκι..
     
  3. S.M

    S.M Regular Member

    Και τα δυο αρκεί να έχω παθητικό-υποτακτικό ρόλο   <3
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Η συγκίνηση που ένιωσα στο 2α μία γ ήταν πολύ μεγαλύτερη από τη συγκίνηση στο 1α δύο γ.

    Χώρια που ήταν και λιγότερο κουραστικό.

    Βέβαια όντας μεγάλος φαν του "γαμηθείτε εσείς και όταν μου έρθει κάνω ντου" πλέον και τα δύο μου φαίνονται το ίδιο.
     
  5. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    κάνα τραβέ παίζει???
     
  6. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Για μενα αβλεπι 1 γυναικα 2 αντρες (κομπολοι δίχως χάντρες)

    Σαν το dp δεν έχει.
     
  7. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Τι σχεση εχουν οι Dp me to τριο δεν ξερω 5 ηταν αυτοι  

     
     
  8. Slk

    Slk Κερατάς

    Με δυο άντρες πάντα !!!
     
  9. subteo

    subteo Regular Member

    Εξισου καλα ειναι και τα δυο.Αλλα ακομα καλλυτερο ειναι το 5χ5.
     
  10. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Με 2 Κ γυναίκες φυσικά .
     
  11. Vergina

    Vergina I'm just a vision on your TV screen

    Καλώς ή κακώς, σε δυο γυναίκες ανάμεσα ο αντρας είναι καλός. Η ίαρκετός. Μερικές φορές ισως περιττός.
    Κάποιες φορές πμως είναι ο καταλύτης
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    Καλημερούδια.
    Με δύο άνδρες. Απωθημένο. Φαντασίωση.
    Με δύο άνδρες που θα ήταν όμορφα, που θα ήμασταν όλοι εξοικειωμένοι μεταξύ μας.
    Δεν ξέρω αν θα έπαιζαν μεταξύ τους.
    Δεν θα με χαλούσε καθόλου.
    Το αντίθετο.
    Δεν το φαντασιώνομαι καθόλου με κυριαρχία και υποταγή, ούτε με αυστηρότητα, αντιθέτως είναι εντελώς ισότιμο και αγαπησιάρικο.
    Ίσως θα'χε πλάκα και κάποιο τέταρτο άτομο, άνδρας ή γυναίκα σε ρόλο σκηνοθέτη, αυτό ναι, ίσως να είχε κάποιο ενδιαφέρον.
    Μετά πάμε στο gangbang που είναι άλλη φαντασίωση...