Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τραβεστιτικός φετιχισμός και Τρανσεξουαλισμός: διαφορές και ομοιότητες!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος El_Gato, στις 20 Μαϊου 2008.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    σε οτι αφορα τα χρωματα , βεβαιως και υπαρχουν πολλα .. σε οτι αφορα ομως τους κωλους ... ειτε ειναι μονοδρομοι , ειτε διπλης κατευθυνσης ... ενα απο τα δυο ...
     
    Last edited: 7 Ιουλίου 2008
  2. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Τώτε ας μου απαντήσεις τα εξής:

    1) Ανοίγεις τα πόδια σου και βάζεις ένα διπλό δονητή μέσα σου και την άλλη άκρη στο μ****ι της κοπέλας.

    2) Βάζεις το πέος σου μέσα σε μία κοπέλα ενώ μία φίλη της σε πέρνει με strapon.

    3) Μπένεις μέσα σε μία κοπέλα σε μπροστινή στάση και αυτή σου βάζει δάκτυλο ή δονητή.

    Το να χρησιμοποιείς τον κώλο σου για την απόλαυση σου δεν σε κάνει να χάνεις της επιβητορικές σου δυνατότητες. Απεναντίας τις αυξάνεις καθώς κερδίζεις σε γνώση!!!
     
  3. Eri

    Eri


    Φαντασια κ ανοιχτο μυαλο να χεις κ περνας μια χαρα......  
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    για τα 3 πρωτα που λες .. μονο σε τσοντες τα εχω δει και δεν πιστευω οτι συμβαινουν στην πραγματικοτητα .... οποτε μην ρωτας την γνωμη μου για κατι που θεωρω φαντασια ή σεναριο του Αλμαδοβαρ .....
    Τωρα το κατα ποσο σε κανει επιβητορα ενα στραπον στον κωλο εστω και αν ταυτοχρονα το πουλι σου ειναι μεσα σε μια γυναικα ... να πω την αληθεια ειναι κατι που δεν το εχω φιλοσοφισει ...
    στην δικη μου αισθητικη δεν ταιριαζει ουτε καν σαν εικονα ... καταλαβαινω απολυτα την ομοφυλλοφιλια ... αλλα το να σε πηδηξει μια γυναικα δεν το καταλαβαινω καθολου .. νομιζω πως και η γυναικα εκφυλιζεται ετσι και ο στραπονιαρισμενος ... δηλαδη χιλιες φορες να με πηδηξουν 2 αραπαδες παρα να στηθω στα 4 μπροστα σε μια γυναικα για να με στραπονιασει ... θα ηταν η ισοπεδωση των παντων .... ευκολοτερα θα μπορουσα να δεχτω να μου πεις οτι ο ηλιος ανατελει απο την δυση ... τεσπα ...
    σιγουρα οι απολαυσεις μας ειναι διαφορετικες ... αν εσυ εχεις βρει το κατι παραπανω μαγκια σου και χαρα σου ... εγω κανω αυτο που μου βγαινει και που νιωθω να κανω ...
     
  5. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Μα ακριβώς αυτό δεν θέλουμε να επιτύχουμε; Την ισοπέδωση των πάντων!!! Την ισοπέδωση μία υποκριτικής - ψευδής ηθικής που περιχαρακώνει τις επιθυμίες και τα ένστικτα!!! Και θέτω το εξής διαλεκτικό ερώτημα:

    Γιατί η γυναίκα που από ένστικτο αισθάνεται την επιθυμία - ανάγκη να διεισδύετε, έχει το όργανο ρυθμιστή του οργασμού, την κλειτορίδα, σε εξωτερικό σημείο και μάλιστα είναι ως προς την μορφολογία ένα ατροφικό πέος - και από την άλλη ο άνδρας που από ένστικτο έχει την ανάγκη να διεισδύσει με το πέος του, έχει το όργανο ρυθμιστή του οργασμού του, το προστάτη, στα εσωτερικά τοιχώματα του και προκειμένου να διεγερθεί αυτό το όργανο πρέπει, ποικιλοτρόπως μεν αναγκαστικά δε, να διεισδύετε?

    Που καταλήγουμε?
    Στον μονισμό και στην ενότητα των αντιθέτων!!!

    «Οδός άνω και κάτω μία»
    Ηράκλειτος
     
    Last edited: 7 Ιουλίου 2008