Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τρανσεξουαλ Κυριαρχος..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Antzi26, στις 26 Φεβρουαρίου 2007.

  1. Kits

    Kits Contributor


    Με πολλες εννοιες ομως...  
     
  2. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Re: Τρανσεξουαλ Κυριαρχος..

    Απο τη στιγμη που η κυριαρχια δεν εχει καποιο ειδικο καταστατικο και δεν υπαγεται σε πτυχια και επιτυχημενα ψυχολογικα τεστ,μπορει να καταληξει κανεις σε ενα συμπερασμα:ο μονος που μπορει να καταλαβει και να επικυρωσει αν καποιος ειναι κυριαρχος ειναι ο ιδιος ο υπο και κανενας αλλος.Και το προβατο θα ειναι παντα προβατο,και στα ματια του σκουλικιου θα ειναι παντα δρακος της κινας.Και γιατι οχι?Ο κυριαρχος ειναι καλυτερος ανθρωπος απο εναν βανιλια?

    Ο κυριαρχος δεν ειναι οπωσδηποτε αυτος που κανει ψυχες,αισθησεις και μαργαριτες να ανθιζουν στο διαβα του...δεν ειναι εκει για να εντυπωσιαζει σωνει και καλα εμας τους υπολοιπους.
     
  3. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Τρανσεξουαλ Κυριαρχος..

    Το σεναριο ειναι απλο: οι trans δεν ειναι αποδεκτες απο κανενα εγοδοτη, με αποτελεσμα το μονο που τους μενει να ειναι το πεζοδρομιο της Συγγρου. Σε μικρες επαρχιακες πολεις οπως η δικη μου, δε θα μπορουσαν να κανουν ουτε κι αυτο...

    Δυστυχως σαν κοινωνια η νοοτροπια μας ειναι πολυ πισω, σε σχεση με τις υπολοιπες χωρες του δυτικου κοσμου. Εχουμε μια τελειως διαφορετικη ιεραρχια θεματων που πρεπει να λυσουμε, πριν αποδεχτουμε τις trans και τις πορνες σαν μελη μας... Τα φλεγοντα θεματα των ημερων για την ελληνικη κοινωνια ειναι το βιβλιο της ΣΤ' Δημοτικου, η υγεια του Χριστοδουλου και οι εκλογες... Μολις τα λυσουμε αυτα θα μας απασχολησει κατι παρομοιο... αηδιαζω....

    Υπαρχουν βεβαια και χειροτερα. Την κοινωνια της γειτονικης μας Τουρκιας την απασχολει ενα αλλο "μεγαλο" θεμα: το εαν θα πρεπει οι γυναικες να φορανε μαντιλα...

    Μιρελλα διαβασα τις ιστοριες σου και ανατριχιασα! Σιγουρα εχεις και αλλες παρομοιες. Ειχα μια υποψια, αλλα δεν ειχα τη σιγουρια οτι αυτα τα πραγματα συμβαινουν πραγματικα. Ντραπηκα που ειμαι κι εγω μελος αυτης της κοινωνιας.
     
  4. sklavos33

    sklavos33 New Member

    Ξερετε ποσοι βριζουν τις τρανς και το βραδυ τις ψαχνουν στους δρομους για να
    τους πηδηξουν;
     
  5. akis

    akis New Member

    Απάντηση: Τρανσεξουαλ Κυριαρχος..

    ego efharistos ginomai sklavos se mia trans se antra omos pote. thelo afentra thiliko.......
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Α! Θα σου πω εγω αν και νομιζω το εχω ξαναγραψει.
    Συνεβη σε γνωστη μου τρανς!
    Τον πηδηξε, τον ξεσκισε, της φωναζε :"ξεσκισε με με την ψωλ--ρα σου γυναικαρα μου" και την επομενη ακριβως ημερα περασε απο την πιατσα της με τους φιλους του, την εκραξε και την γιαουρτωσε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  7. Puma

    Puma Regular Member

    Και να δεις που κάποια μέρα θα ξαναπάει να βγάλουν τα μάτια τους  
     
  8. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Re: Τρανσεξουαλ Κυριαρχος..

    σιγουρα.......
     
  9. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    τη σημαινει bdsm μου το εμαθε τρανς με ειχε σκλαβο αρχικα γιατι οπως ελεγε επρεπε να μαθω κ να νοιωσω σαν υπο πρωτα κ μετα να δοκιμασω σαν αφεντης ........μου τα εκανε ολααααα ...δεν μετανοιωσα ποτε τα σκεφτομαι κ ερεθιζομαι οσο δεν παει
     
  10. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Πόσο πιο ακομπλεξαριστος;;;
    Μπράβο Αφέντη!!!
     
  11. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    αυτη ειναι η αληθεια
     
  12. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    την πρωτη φορα ηταν επι πληρωμη μετα οχιγιατι της αρεσε της αφεντρας ,,,,δοκιμασε επανω μου καθε τι ειναι η μονη που με εχει χρησημ σαν υπο μεχρι σημερα