Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τρανσεξουαλ Κυριαρχος..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Antzi26, στις 26 Φεβρουαρίου 2007.

  1. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    θα ηταν βλαμενος
     
  2. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    συγγνωμη... πειραζει που γελαω?
     
  3. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Αν μου εξηγήσεις το γιατί,θα σου απαντήσω αν πειράζει ή όχι.
     
  4. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    γελασα με την αντιδραση σου σε αυτο που ειπωθηκε...
     
  5. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Δεν πειράζει τότε!  
     
  6. dark_princess

    dark_princess Regular Member

             
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Επειδή καλώς ή κακώς, δεν υπάρχει μια ξέχωρη βουδουσουμοκοινωνία, ούτε ο Homo Bdsmicus, ανάμεσα μας - αν δεχτούμε, ότι θα υπήρχε κάποιος χώρος - βάσει λογικής ή στατιστικής ( ότι προτιμάτε ), όλο και κάποιος/α ρατσιστής θα υπάρχει ( το ρατσιστής δίχως εισαγωγικά ), που δεν θ' αποδέχεται έναν/μια trans στο ρόλου του/της Κ ή του/της υ.
    Σε κάθε περίπτωση, γούστο και καπέλο του, όλοι έχουμε τ' ελεύθερο στις απόψεις και στις σκέψεις μας ( καθώς και στην έκφραση τους ). Τα υπόλοιπα ( ή "περαιτέρω" ) μεγάλα παιδάκια είμαστε, υποθετικά έχουμε όλοι/ες ικανότητα καταλογισμού, δεν χρειάζεται να τ' αναμασήσουμε ( έτσι πιστεύω εγώ τουλάχιστον ).

    Μάλλον υποκριτής ( αν θα ήταν κι ενοχικός, ήταν δικό του θέμα ) και σίγουρα για λύπηση ( ο πελάτης και όχι το trans άτομο ).
    Αφού πρώτα "αγάπησε" το "σφύριγμα" απ' το trans άτομο και μετά δεν έχασε την ευκαιρία, να διατρανώσει τον "ανδρισμό" και την ηθική του, κράζοντας και γιαουρτώνοντας το.

    ** Αν θα μπορούσε κάποιος/α trans να ήταν και Κ/Α ή α/σ, πιστεύω ότι θα ήταν κάτι παραπάνω απ' αυτονόητο. Εγώ το πιστεύω, κάποιος/α άλλος/η μπορεί και να πιστεύει άλλα.  

    * Αν και το νήμα είναι παμπάλαιο και "ξεθαμμένο", έπεσε το μάτι μου στα tags, Κυρίαρχος και τραβεστί. Θέλω να πιστεύω, ότι η σύγχυση ανάμεσα στους ( ή στις, για να είμαι politically correct ) τραβεστί/crossdressers και τους/τις transexual, θα ήταν πια κι εκείνη κάτι το παμπάλαιο.

    Αυτά...