Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τραυματικές ερωτικές εμπειρίες...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Storm, στις 21 Νοεμβρίου 2008.

  1. Storm

    Storm Regular Member

    Σίγουρα όλοι έχουμε κάποια μικρή ερωτική (όχι σεξουαλική) ιστορία που κάποτε μας τσάκισε. Πόνος, θλίψη, πληγές και πολλά γιατί. Λένε ότι το να μοιράζεσαι τέτοιες εμπειρίες είναι λίγο ως πολύ μια κάθαρση. Ας τις εκθέσουμε λοιπόν εδώ κι ότι προκύψει...
     
  2. fractal

    fractal Regular Member

    Απάντηση: Τραυματικές ερωτικές εμπειρίες...

    Μια φορά στη Θεσσαλονίκη είχα πάει με δύο κοπέλλες ( στην εποχή μου ναι αυτό ήταν γεγονός!) και καθώς βγάζαμε τα ρούχα μας βιαστικά , η μια με χτύπησε με το γόνατο στο κεφάλι και μετά πόναγα για λίγο.μου φαίνεται είχε κάνει και καρούμπαλο.
     
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Τραυματικές ερωτικές εμπειρίες...

    Εκαθάρθης τώρα;
     
  4. Storm

    Storm Regular Member

    :lol2:Μάλλον η κάθαρση ήρθε όταν έφυγε το καρούμπαλο!


    Σε ότι αφορά εμένα τώρα...



    Όταν τον γνώρισα ήμουν σχεδόν πιτσιρίκα. Εκείνος αρκετά μεγαλύτερός μου -διέφερε από τους ανώριμους συνομήλικους μου αρσενικούς και μάλλον γι' αυτό τον πρόσεξα περισσότερο. Τον αγάπησα γρήγορα και για πολλά χρόνια. Η θέση του και η ηλικία του τον καθιστούσαν πιο ισχυρό από μένα, ούτε και μου επέτρεπαν να εκδηλώσω ανοιχτά τα αισθήματά μου. Όμως τον αγαπούσα πάρα πολύ... Ποιος ξέρει, ίσως κατά βάθος να με αγαπούσε κι εκείνος λιγάκι... Η σχέση μας ήταν παράξενη. Πληγώναμε συχνά ο ένας τον άλλον. Εκείνος -προφανώς λόγω θέσης- είχε πιο συχνά το πάνω χέρι. Κι εγώ όμως, όποτε με στενοχωρούσε ή με εξόργιζε φρόντιζα να τον τιμωρώ με τον τρόπο μου. Μ' άρεσε τόσο πολυ να τον ακούω να μου λέει "Δ... μου... Σε παρακαλώ, μη μ' αφήνεις..." Ή μετά από καιρό "Μου έλειψες, γύρνα πίσω..." Κι εγώ να το παίζω "αφ' υψηλού, περήφανα σκληρή/ δήθεν αδιάφορη κι άκρως φλεγματική"...
    Ακόμα θυμάμαι την πρώτη φορά που θέλησα με πολύ μίσος να τον τσακίσω, να τον πληγώσω. Πόσο το μετάνιωσα. Λένε πως όταν αγαπάς κάποιον, είναι πιο εύκολο να του φερθείς άσχημα. Εγώ γιατί τότε ένιωσα τόσο σιχαμένη; Σίγουρα όμως πονούσε λιγότερο απ' όταν μου φερόταν άσχημα εκείνος.
    Δεν περνάει μέρα που να μην τον σκέφτομαι. Δεν μπορώ να ξεχάσω τη ζεστή του αφή, τον ήχο της φωνής του, το άρωμά του που έμενε πάνω στα ρούχα μου μετά από αγκαλιές κι έτρεχα μετά εγώ να εξηγήσω τα ανεξήγητα...
    Τελικά ο θεός, αν υπάρχει, δεν είναι απλά κακός. Είναι χαιρέκακος. Αρχές Σεπτέμβρη -κι αφού είχα απομακρυνθεί από εκείνον λόγω συνθηκών αλλά και από επιλογή δική μου γιατί χρειαζόμουν να μείνω λίγο μόνη πριν τον ξαναδώ- το τηλέφωνο χτύπησε πρωί για να μου πει καλοθελητής ότι ο μεγαλύτερος έρωτας της ζωής μου παντρευόταν σε λίγες μέρες. Μια γυναίκα μεγαλύτερή του, χωρισμένη ΚΑΙ με παιδί, που δεν είχε ούτε το 1/10 της δικής μου μόρφωσης (μπορεί να είμαι άσχημη, αλλά αν μη τι άλλο μια παιδεία την έχω). Γιατί να πρωτοκλάψω; Για κείνον που τον έχανα για πάντα; Για τη ζωή του που την κατέστρεφε μόνος του; (την κυρία αυτή δυστυχώς είχα την τιμή να τη γνωρίσω προσωπικά και επρόκειτο για αυτές που ξεφτιλίζουν το γυναικείο φύλο, αλλά πιο ψηλή, αδύνατη και όμορφη από μένα) ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΤΗ ΖΩΗ, ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΑ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΧΑΡΑΜΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ; Ή μήπως να κλάψω γιατί πίστεψα οριστικά ότι θα μείνω για πάντα μόνη, ότι κανένας δεν πρόκεται να μ' αγαπήσει;
    Την τελευταία φορά που τον είδα ήταν αργά το βράδυ. Ιούνιος.
    Τη μέρα του γάμου του έβρεχε.
    Τον αγαπάω ακόμα.
    Και μάλλον θα πεθάνω μόνη.
     
  5. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Τραυματικές ερωτικές εμπειρίες...

    ελα βρε κορούλα μου, μου σπαραζεις την ψυχη..ολα θα πανε μια χαρα..
     
  6. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Τραυματικές ερωτικές εμπειρίες...

    Α έχει ψωμί εδώ πέρα.....
    Θα τα πούμε σύντομα. 
     
  7. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Τραυματικές ερωτικές εμπειρίες...

    Δεν θα πεθανεις μόνη κ σιγουρα δεν θα πεθανεις με την σκέψη του  

    Μολις αρχισε να μπαινει το νερο στο αυλακι της ζωης σου..
    Για τους περισοτερους ο πρωτος ερωτας κάπως έτσι ειναι.. σκληρος κ ανελεητος ..

    Λυπάμαι που θα σε στεναχώρησω κ αλλο, αλλα θα επιβιωσεις. Θα σηκωθεις, θα ξαναγαπησεις, θα ξαναπονεσεις, θα ξαναπεσεις, θα ξανασηκωθεις κλπ κλπ
    Μάζευε δυνάμεις γι αυτα που έρχονται, απο αυτα που πέρασαν κρατησε τα ομορφα και την γνωση.




    Μικρα Ψέμματα 
     
  8. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    τραυματική εμπειρία Νο 1 :
    το πρώτο μου τρίο:
    όλες μου οι μέχρι τότε φαντασιώσεις πήγαν από κει που'ρθαν...ο τρίτος ήταν μικροτσούτσουνος και "κοκκοράκι".
    πληγώθηκα.
    το ξανατόλμησα μετά από πολύ καιρό

    τραυματική εμπειρία Νο 2:
    στο ιεραποστολικό μου άνοιξε τα πόδια τόσο πολύ στο πλάι και τα τα πίεζε τόσο πολύ προς τα κάτω, που μετά δεν μπορούσα να τα κλείσω. και για περπάτημα ούτε λόγος


    τραυματική εμπειρία Νο 3:
    στο ιεραποστολικό πάλι (no wonder why η αγαπημένη μου είναι στα 4) όπως είχαμε μπουρδουκλωθεί, μου τραβά τον αστράγαλο και στραμπουλάω το γόνατό μου.
    από τότε όποτε το ζορίσω με πονάει αρκετά.

    αυτά για σήμερα.

    υγ:στις πραγματικά τραυματικές δεν θα αναφερθώ γιατί θα τρέχω πάλι για χαρτομάντιλα
     
  9. Elysium

    Elysium Contributor


    Μια κι από τότε έβαλα μυαλό.

    Trust No one.
     
  10. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Re: Τραυματικές ερωτικές εμπειρίες...

    Μα που τους διάλεγες και εσύ βρε παιδάκι μου έναν-έναν.
    Μια εσύ, μια η Storm και μετά λέτε "γιατί χάθηκαν οι άντρες"...  
     
  11. mprou

    mprou Regular Member

    Αχχ τι μου θυμισατε!
    Ρομαντικη βραδια και ερωτας μπροστα στο τζακι. Σκαει ενα αποκαιδι πεταγεται εξω και τσουπ πεφτει στον ποπο μου. Απο το καψιμο τιναζομαι αγαρμπα και αποτομα μπροστα και την πεθανα λιγακι την συντροφισα   (το ιεραποστολικο εχει καταστρεψει κοσμο τελικα  )
    Παντα κραταμε αποστασεις απο το τζακι και παντα με προστατευτικη συτα:icon16:
     
  12. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Τραυματικές ερωτικές εμπειρίες...

    η πρωτη μου φορα σε οικο ανοχης στα 17 απετυχε παταγωδως(λεπτομερειες δεν) περασαν 2 χρονια wacky  μεχρι να το επιχειρησω ξανα και 3-4 επιπλεον να το ξεπερασω! μετα πηρα φορα......