Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τρολλαροντας τους βανιλα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Alice in wonderland, στις 17 Αυγούστου 2018.

  1. Donna Mia

    Donna Mia New Member

    Έχω την εντύπωση ότι ο @bumblebee έχει απαντήσει σε όλες αυτές τις απορίες από την πρώτη κιόλας σελίδα του νήματος
     
  2. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Τα υ δηλαδή είναι needy?  
     
  3. desire

    desire No one like you https://youtu.be/aZcXD6bCK8U

    Προσθετω ,ειμαστε οτι χειροτερο υπαρχει σε ζωικη μορφη στον πλανητη και οτι πιανουμε το κατατρεφουμε!
     
  4. eyes_closed

    eyes_closed polished our dreams

    το 2010 στην ολλανδια εχω παει για μπανιο με την τοτε σχεση μου στο ζαντβουρτ ειναι αργα κανα 20 λεπτο πριν νυχτωση κοσμος ελαχιστος παρα ενα ζευγαρι στα 100 μετρα απο εμας που παιζουνε στην πετσετα και προχωρανε και λιγο πιο παραπανω,στο αμαξι εχω ενα crop παω το περνω ,βουταω την υ απο μαλλια στα 4 και την παω βολτα ,δυστηχως τα 50 μετρα που πηγαμε δεν εβλεπα αντιδρασεις .Οταν γυρνουσαμε τραβηγμα μαλλι αποτομα, crop και σταση ανα 10 μετρα, αυτοι ειχαν πλεον σηκωθει , η κοπελα ειχε τρομοκρατηθει,φυγανε
     
  5. Φεύγουμε απ το σπιτι,εγω,ο φίλος μου και ο σκλαβος μου για να παμε σε σουβλατζίδικο.. καθόμαστε,έρχεται ο ανθρωπος να μας δώσει τον κατάλογο και μας κοιτάζει καλα καλα ολους και ιδίως τον σκλαβο μου..Δε μπορώ να καταλάβω το λόγο βεβαια..
    Παραγγέλνουμε, πάει να μου παρει τσιγαρα ο σκλαβος,επιστρέφει.. Και συνεχίζουν να μας κοιτάνε καλα καλα ,πλέον περισσότερα άτομα..
    Μετά από κανενα δεκάλεπτο εχει φαγούρα στο λαιμό ο σκλαβος μου και κάπως έτσι αντιλαμβάνεται πως φοραει κολάρο,τόσο φυσικό ειχε γίνει σε αυτόν και τόσο φυσικό και σε εμενα που τον εβλεπα να το φοραει αλλά δεν μου εκανε καμία περίεργη εντύπωση..
    Περιττό να πω το τι γέλιο ρίξαμε ..
    Χωρίς να θελουμε τους τρολλαραμε τους ανθρωπους..
     
  6. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Νομιζω οτι οι βανιλλα του φορουμ, με τα τεραστια κενα στη βασικη θεωρια του θεματος και αντιστροφως αναλογο υφακι, εχουν πολυ μεγαλυτερη πλακα να τρολλαρονται, απο τυχαιους και αθωους περαστικους.
     
    Last edited: 18 Αυγούστου 2018