Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τσούλες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Πολυγαμία' που ξεκίνησε από το μέλος MasteR_PieR, στις 13 Οκτωβρίου 2008.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Aυτό αναρωτιέμαι και εγώ.. :- )
     
  2. Baron Shamedi

    Baron Shamedi BDSM = Brain Dead Sorry Mate ?

    Εγώ τις τσούλες τις λατρεύω, μαζί τους δεν χρειάζονται πολλά λόγια, θέλουν να γαμηθούν, θέλεις να τις γαμήσεις that's it. Και όπως υπάρχουν εκλεκτικές τσούλες, υπάρχουν και εύκολες τσούλες, υπάρχουν και ηλίθιες τσούλες, κακιασμένες τσούλες. Αν και οι χειρότερες τσούλες είναι εκείνες που τον πούτσο τον λιγουρεύονται αλλά κάνουν ότι δεν τους ενδιαφέρει και κάνουν κήρυγμα στις φανερές.
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Όμορφα, <χ>
     
  4. Baron Shamedi

    Baron Shamedi BDSM = Brain Dead Sorry Mate ?

    Καθώς και εκείνες που κάνουν κήρυγμα σε κείνες που τσούλες δεν είναι, γιατί όλες είναι ντε και καλά τσούλες αλλά δεν το ξέρουν.
     
  5. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    τσούλα που σε έκανε να πιστέψεις ότι ήταν υποτακτική .....ούτε στον χειρότερο εχθρό μου!

    νυμφομανής που είναι υποτακτική...αχ τι μου θυμίσατε βραδιάτικα!

    γιατί τα ανασκαλεύετε αυτά τα αρχαία νήματα;
     
  6. Baron Shamedi

    Baron Shamedi BDSM = Brain Dead Sorry Mate ?

    Δηλαδή μια Κυρία μπορεί να είναι τσούλα ενώ μια υποτακτική όχι. Κι εγώ που νόμιζα ότι είναι και οι δυο γυναίκες. Καλά, αν την υποτακτική του ο Κύριος την δανείσει κι εκείνη το δεχτεί, δεν είναι τσούλα, η αν γουστάρει να την βλέπει να γαμιέται με άλλους, εκεί είναι υπόδειγμα υποτακτικής. Την γυναίκα στο μπουκάλι να την κλείσεις, αν θέλει να γαμηθεί το κάνει με το καπάκι δε πα να είσαι και ο Φου Μαντσού.
     
    Last edited: 9 Φεβρουαρίου 2015
  7. brenda

    brenda FU very much

    Μήπως εκτός από τις πούτσες με τις βούρτσες έχουν μπερδευτεί κι οι τσούλες με τις σκύλες?
    Γυναίκες, γυναικούλες, γυναικάρες....

    Εντύπωση μου κάνουν οι απόψεις των γυναικών πάντως, όχι των αντρών...
    ο καθένας με τα βιώματά του....
    σ΄έναν κόσμο γεμάτο ''τσούλες'' πάντως, η φυσική επιλογή είναι να είσαι σκύλα...
    η τσούλα πηδιέται με όλους, η σκύλα πηδάει αυτούς που θέλει αυτή...
    πιο απολαυστικό, πιο απενοχοποιημένο....
    κι ας βγαίνω εκτός θέματος...άλλωστε όλο γι αυτά συζητάμε στην τελική....

    η τσούλα θα είναι τσούλα, τσουλί, τσουλάκι, τσουλάρα, αρχιτσουλάρα κοκ από οποιοδήποτε μετερίζι, το στάτους δεν καθορίζει τίποτα, μην τρώτε παραμύθι...
    γιατί τότε όλοι θα θέλανε μια καλή υποτακτική για να μην είναι ούτε τσούλα, ούτε νυμφομανής....ή μία σκλάβα για να τους υπηρετεί πιστά και χωρίς πολλά-πολλά...
    Η μία Κυρίαρχο για να μην είναι τσούλα στα σίγουρα...(χαχαχαχαχχαχααχαχα)
    έλα μου ντε που ότι έλκεις σ΄αυτήν την ζωή αυτό τσουπ, έρχεται μπροστά σου....
    και οι πιο πολλοί είτε τα θέλουν όλα, είτε δεν ξέρουν τι θέλουν...
    οπότε οι προβολές συνεχίζονται....
    όταν δεν μαθαίνεις το μάθημα με την πρώτη, έρχεται το δεύτερο, το τρίτο κοκ...
    άρα μην απορείτε όσοι συναντάτε μόνο ''τσούλες'', ''σκύλες'' και γενικώς τα ''αποβράσματα'' του θηλυκού γένους...εσείς τα έλκετε...ή εσείς θέλετε να τις/μας βλέπετε ως τέτοιες...

    (εμείς πάντως μεταξύ μας με τις φίλες μου όταν κάνουμε τα γυναικουλίστικα, όλα αυτά τα απίστευτα κόλπα ερωτικής γεωστρατηγικής,
    τότε θαυμαστικά αποκαλούμε η μία την άλλη ''τσούλλλλλλλαααααα'', με αρκετή δόση χιούμορ και έμφαση στο αξάν, ειδικά όταν τα χάφτουν τα αγόρια....
    αυτό όμως είναι συνυφασμένο με τους αναμενόμενους ρόλους και το πόσο ταυτιζόμαστε με αυτούς....
    επειδή έχω και πολλούς φίλους γκέι, που γουστάρουν τέτοια διαχείριση καταστάσεων, με δράματα, παγίδες και υπερβολές, κι αυτούς τσούλους τους λέω....)

    όταν οι άντρες δεν γνωρίζουν την ''γυναίκα'' γιατί δεν θέλησαν, δεν μπόρεσαν, δεν έτυχε, δεν εμβάθυναν, ή δεν προσπάθησαν αρκετά, καταφεύγουν σε αφορισμούς....
    το ίδιο κάνουμε και οι γυναίκες, μαλακωδώς...γίνονται οι εκπρόσωποι του φύλου αντίπαλοι εραστές...

    οκ παιδιά, ας συμφωνήσουμε κάποτε ότι δεν είναι όλοι οι άντρες (μόνο) μαλάκες κι όλες οι γυναίκες (μόνο) τσούλες (ή πουτάνες) μπας και επικοινωνήσουμε ποτέ επιτέλους...
     
  8. Joy_division

    Joy_division Guest

    Όπως κάποτε είχε πει ένας κι ένας γνωστός, "οι μεγαλύτερες τσούλες είναι οι άνδρες"..εγώ θα έλεγα ότι είναι εν δυνάμει οι μεγαλύτερες..
    Αυτό που με βρίσκει απόλυτα σύμφωνη είναι πως ''με τις γυναίκες συμβαίνει είτε ένα πράγμα αδύνατο είτε ένα πράγμα υπέροχο. Το αδύνατο είναι να προσπαθείς μια τσούλα να την κάνεις κυρία και το υπέροχο είναι μια κυρία να την κάνεις τσούλα''.

    Υ.Γ. : Απο τα αποφθέγματα ενός Γουρουνιού!
     
  9. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ι think i make my point clear

     
     
  10. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    Δεν υπάρχουν ούτε τσούλες ούτε παρθενόπες,
    η ίδια γυναίκα είναι, η ίδια εύα
    ελεύθερη στον κήπο,
    με αυστηρή εντολή από τους άλλους
    να μην πλησιάσει ένα και μόνο ένα δέντρο.
     
  11. Αφήστε τις τσούλες να έρθουν κοντά μου!

    Κατά Shibarιον (666)
     
  12. Κοινή λογική:

    Πρώτα βρίσκουμε έναν τίτλο. Μετά τον κάνουμε ταμπέλα.
    Επειτα τοποθετούμε κάποιους ανθρώπους σε κουτιά με αυτή την ταμπέλα επάνω τους.
    Στο τέλος ψάχνουμε να βρούμε τι στο διάολο σημαίνει ατός ο τίτλος που τον κάναμε ταμπέλα και χαρακτηρίσαμε με βάση αυτόν ένα σκασμό ανθρώπους.
    Μετα το τέλος, διαφωνούμε για το περιεχόμενο της έννοιας του τίτλου.
    Ε, σε δουλειά να βρισκόμαστε...

    Ευχαριστώ, δεν θα πάρω.

    Ο τσούλος σας.