Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τσούλες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Πολυγαμία' που ξεκίνησε από το μέλος MasteR_PieR, στις 13 Οκτωβρίου 2008.

  1. Dapom

    Dapom Contributor

    Πόσο θα συμφωνήσω με τον φίλο @peleas ...παλεύουμε και ουρλιάζουμε για ισοτητα, για ρατσισμό και μετά ερχόμαστε μετά εμείς οι ίδιοι και βάζουμε ταμπέλες και κατηγοριοποιούμε ανθρώπους.
    Ακόμα δεν εχω καταλαβει σε τι ακριβώς αποσκοπούν οι κατηγοριοποιήσεις πέρα απο το να διαχωρίζουν ανθρώπους σε ομάδες και να "υπερτρέφουν" το εγω των μελών της ομάδας.
    Δείτε τα παιδιά στο νηπιαγωγείο που είναι αγνά μυαλά πως ξέρουν να παίζουν ΟΛΑ μαζι...και αν έχουν κάποιον διαχωρισμό αυτός είναι μονο βάση του φύλου...και οχι γιατί το αποφάσισαν αυτά αλλά γιατί έτσι τα μαθαίνουν.
     
  2. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    γιατί τόση αγωνία και κόπος για να απενοχοποιηθεί ο όρος "τσούλα", ή για να προσδιοριστεί επακριβώς σε ποιες γυναίκες πρέπει να αποδίδεται;

    είπε κάποιος ότι όλες οι γυναίκες είναι τσούλες; και αν το είπε....ποιος χέστηκε; Το ίδιο αδιάφορο με αφήνει και η γενίκευση ότι όλοι οι άνδρες είναι μαλάκες.

    και στην τελική, εάν δεν γνωρίσει ένας άντρας έστω μια "τσούλα", θα είναι πάντα κάπου ελλειμματικός.
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     
    Πραγματικά βρίσκω την ''Τσουλοσύνη'' μια μορφή ελευθερίας.

    ....όσο υπάρχουν τσούλες θα ελπίζω .
     
  4. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    νομιζω πως η μονη οπτικη γωνια για να δεις το θεμα ειναι η χιουμοριστικη..... τα υπολοιπα ειναι αηδιες.... εμενα αν με πουν τσουλα ειλικρινεστατα θα γελασω....!
     
  5. Το χιούμορ είναι η μόνη οπτική γωνία για να δεις τη ζωή  
     
  6. Dapom

    Dapom Contributor

    Η τσούλα 100 και το τσουλάκι 101
     
  7. Elune

    Elune Priceless

    Τσούλες ε; Οι αγαπημένες μου, αρκεί να βάλεις όρια στον εαυτό σου. Είναι πολύ εύκολο να την πατήσεις, καθότι οι συγκεκριμένες ξερούν όλα τα κόλπα ώστε να σε φτάνουν στην απόλυτη ηδονή. Εγω προσωπικά, προτιμώ τις τσούλες, γιατί κάνουν αυτό που γουσταρουν, αλλά φροντίζω πάντα να τις εχω σε απόσταση. Αλλωστε και εγώ είμαι γυναικάς ( το αρσενικό της τσούλας συμφωνα με τους Αγγλους). Οι τσούλες δινουν χρώμα στη ζωή μας. Mισώ τις δήθεν κυρίες ή αλλιώς παρθενοπιπιτσες, που μιλουν σαν γατουλες και ανταλλασσουν συνταγες με την θεια. Ωωωωω, θα πεθανωωωωω. Ειναι απιστευτα εκνευριστικες αυτες οι γυναικες. Οι αιωνιες παρθενες. Κι ολο τσιριζουν και χαζοχαιρονται με κατι γιαγιαδιστικα θεματα... Αφορητες. Ηξερα μια λουλου, που εμεινε ντουβαρι και παντρευτηκε, πηρε εναν, που τους χρεωκοπησε φετος οικογενειακως... Δεν εχουν ουτε δευτερο βρακι. Ουτε το ζευγαρι, ουτε οι γονεις της μικρης λουλους.

    Από την αλλη το «κυρία στο σαλόνι, πουτάνα στο κρεβάτι» ή το «ο άντρας να σε ξέρει από τη μέση και κάτω», δεν είναι τυχαίες φράσεις. Πηγάζουν από την εμπειρία της γιαγιάς και τη μαλακία του παππού, αθάνατοι πεθαμένοι Ελληνάρες. Μα είναι βαριά η κληρονομιά τους και η κυτταρική μνήμη δεν ξύνεται με το ξυστρί σαν τη μοράβια.
     
  8. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Ωραίο νήμα και το είχα ξεχάσει. Ευχαριστώ @elfcat ομολογώ γέμισα νοσταλγία.
    Μεγαλώνω....παραμένοντας τσούλα!
     
  9. dreams

    dreams Regular Member

    Αργησα να καταλαβω την τσουλαρα που εχω μεσα μου , αλλα καλλιο αργα παρα αργοτερα
     
  10. tithon

    tithon Contributor

    παρά τον ερεθισμόν των πουριτανών και των καθωσπρέπει, προσδιορίζω ως τσούλα οποιαδήποτε είναι συμφιλιωμένη με τον ερωτισμό της και τον ρόλο της σ αυτόν.
     
  11. RAIN

    RAIN nefelibata

    Μου αρέσει αυτή η ερμηνεία.
     
  12. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    How does a tsoula look like?