Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τυψεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος bi_btm, στις 6 Ιανουαρίου 2018.

  1. Enthralling kernel G

    Enthralling kernel G Regular Member

    Μπορεί να κάνω λάθος αλλά νομίζω ότι δεν έχουμε ολόκληρη τη βερσιόν και κινδυνεύουμε να μπούμε σε κουβέντες που ενδεχομένως δεν έχουν να κάνουν και τόσο με τη συγκεκριμένη περίπτωση. Οι ενοχές πράγματι μοιάζουν να είναι πιο συμβατές so far.
     
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Κάτι παθαίνω όταν ακούω/διαβάζω "έχω τύψεις για το ταδε".
    Μου γυρίζει το μάτι, ανάβουν τα λαμπάκια μου...κι άλλα τέτοια όμορφα.

    Αναγνωρίζω πως κάνω κάτι λάθος σύμφωνα με την προσωπική μου ηθική, αλλά δεν αναλαμβάνω την ευθύνη να το αλλάξω.
    Αν λοιπόν νιώθεις πως κάνεις κάτι λάθος,άλλαξέ το.
    Αν πάλι σου αρέσει αυτό που κάνεις,συνέχισε να το κάνεις χωρίς να νιώθεις "τυψεις" μετά.

    Απλά πράγματα.
     
  3. Ναι ισως ειναι αυτο..
    Η απολαυση "απαγορευμενων πραγματων"..
     
  4. Ειναι συνδυασμος αυτων των δυο θα ελεγα..παντως οσο περναει ο καιρος και το παιρνω αποφαση οτι αυτος ειμαι,τοσο λιγοτερες εχω..
     
  5. Σε ευχαριστω πολυ. Συμφωνω μαζι σου..εγω απλα ειπα να δω αν το παθαινει κ αλλος αυτο..Σιγουρα ομως ολοι με βοηθατε με τις απαντησεις σας..  
     
  6. Αυτο ΞΑΝΑΠΕΣ ΤΟ!  
     
  7. Καταρχας ας ηρεμησουμε ολοι! Χαχαχχα
    Καταλαβαινω πως το σκεφτεσαι και ειναι σεβαστη η αποψη σου απολυτα! Απλα ειπα πως αισθανομαι εγω οταν το κανω.. 
     
  8. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    δεν ειμαι ψυχολογος και αυτο που θα γραψω ισως ειναι παπαρια αλλα μηπως αυτες οι σε εισαγωγικα τυψεις ειναι μερος του παιχνιδιου που παιζει στο μυαλο σου?
    το μεγαλυτερο κομματι που σου προκαλει την καβλα να το ξανακανεις?
    γιατι εγω προσωπικα αν ενιωθα πραγματικα ντροπη για κατι που εκανα δεν θα το ξαναεκανα
     
  9. Δεν χρειαζεται να εισαι ψυχολογος για να απαντησεις..ο καθενας λεει την αποψη του..δεν ξερω και πως ακριβως να το εξηγησω..απο την μια ξερω οτι μου αρεσει πολυ..και απο την αλλη νιωθω τυψεις-ενοχες οταν τελειωσει η ολη φαση..
     
  10. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    και ποσο κρατανε αυτες οι ενοχες?λεπτα ωρες μερες?
     
  11. energizer7

    energizer7 Regular Member

    Ισως να νιωθεις αυτες τις τυψεις διοτι ξερεις οτι ειναι χωρις συναισθημα . Αυτο το κακο εχουν τα περιστασιακα . Μετα το τελος νιωθεις και γεματος , επειδη ικανοποιησες την καυλα σου , αλλα και αδειος , συναισθηματικα
     
  12. Εντονα ειναι στην αρχη αφου τελειωσει το σκηνικο..σιγα σιγα χαλαρωνει η κατασταση..