Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπάρχει Ελληνίδα σαν την ΑΒΒΥ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος ManMasterFirst, στις 30 Οκτωβρίου 2014.

  1. ManMasterFirst

    ManMasterFirst Ποτέ μη λες ποτέ Μπορεί να εκπλαγείς...

    Αναρωτιέμαι:
    Υπάρχει άραγε Ελληνίδα σαν την "ABBY" της τηλεοπτικής σειράς NCIS η οποία να τολμά και το ευχαριστιέται να κυκλοφορεί και να εργάζεται με κολάρο?
    Υπάρχει?

       
     
  2. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Αχχχχ ομορφα μου νιατα
    Κυκλοφορουσα μια χαρά με το κολαρο και τα ροζ μαλλιά μου.
    Αχ αχ..
     
  3. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor

    Καταρχήν, η Αbby φοράει τσόκερ( γυναικειο κοσμημα) και όχι κολλαρο. Μπορει να μοιαζουν,αλλα η διαφορα είναι ότι το κολλαρο εχει μπροστα εναν κρεμαστο στρογγυλο χαλκα.Για να απαντησω στην ερωτηση σου,ναι υπαρχουν παρα πολλες που χαιρονται να κυκλοφορουν και να εργαζονται φορωντας κολλαρο,απλα αναλογα με το στυλ τους και την δουλεια που κανουν επιλεγουν κατι που εχει μεν τον χαρακτηριστικο χαλκα του κολλαρου,αλλα φαινεται περισσοτερο σαν κοσμημα ώστε να μη γινεται αντιληπτο από τους υπολοιπους.Προσωπικα, θα απολαμβανα κατι τετοιο στην δουλεια μου και κανονικο κολλαρο στην καθημερινοτητα μου εκτος δουλειας που δεν δινω λογαριασμο σε κανεναν τι φοραω και πως κυκλοφορω.
     
  4. afentis takis

    afentis takis New Member

    πως δεν υπάρχει? από χιπστερο-γκόμενες δήθεν εναλλακτικές έχουμε γεμίσει. κλασικό παράδειγμα αυτή ή Abby που είναι τόσο αντισυμβατικό τυπάκι και τόσο αντι-κομφορμίστρια που δουλεύει για την αστυνομία.
     
  5. Apolytos

    Apolytos I am back bitches

    Ε καλα δεν δουλευει και στα ματ. Στις ανθρωποκτονιες δουλευει.
     
  6. afentis takis

    afentis takis New Member

    ε ναι ρε συ απόλυτος δεν είπα ότι είναι φασίστρια και δέρνει διαδηλωτές, ότι είναι κομφορμίστρια είπα και δήθεν αντι-συμβατική. εκτός και εάν στην αμερικάνικη αστυνομία δεν μιλάς στους ανωτέρους σου με το σεις και με το σας , λες ελεύθερα την γνώμη σου και δεν μπαίνεις στα μικροαστικά καλούπια που ο (εκάστοτε) εσωτερικός κανονισμός σου υπαγορεύει.έχουμε τέτοια φρούτα πολλά και υποτίθεται εναλλακτικούς και στον χώρο του bdsm και γενικά.
    BTW αυτό το thread γιατί αποτελεί "BDSM εμπειρίες" ???
     
  7. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Βασικα δε καταλαβαινω γιατι να διαλεξω μια απο τις δυο;; Και οι δυο μου αρεσουν  
    Team NCIS !!!!
     
  9. Heretic_Angel

    Heretic_Angel Regular Member


    Αφού για "εμπειρίες" ψάχνει ο OP, που να το βάλει;
     
  10. Sbeast

    Sbeast Regular Member

    Για άλλη μια φορά αποδυκνείεται πως η επανάληψη μιας εικόνας τελικά "επιβάλλει" και τα πρότυπα. Καμμιά απο τις δύο δεν είναι εντυπωσιακά όμορφη ( σε σχέση με αυτά που μας πλασάρονται κατά καιρούς) και όμως και οι δύο τελικά "περνάνε" ως τουλάχιστον ελκυστικές και ακόμα περισσότερο. Σε ότι με αφορά, προτιμώ την πιστολέρο  
     
  11. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    α
    Kαλα δεν ειπα οτι ειναι και καλλονες....! Εχοντας παρακολουθησει τη σειρα μου αρεσε ο "χαρακτηρας" περισσοτερο οι ιδιες οι ηθοποιοι σαν φυσικες παρουσιες...
     
  12. Sbeast

    Sbeast Regular Member

    Το ίδιο κι εμένα Σειρήνα