Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπάρχει θέμα Γυναικείας ανωτερότητας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος christos71, στις 23 Φεβρουαρίου 2011.

  1. DragonLady

    DragonLady Regular Member

    Απάντηση: Υπάρχει θέμα Γυναικείας ανωτερότητας


       

    μωρε μακάρι να καθόταν και τίποτα στου κίτσου το παπάρι θα είχαμε βρει και την ησυχία μας ....
     
  2. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Υπάρχει θέμα Γυναικείας ανωτερότητας

    Και δεν πρόκειται ποτέ να καθήσει κοριτσάρα μου....κι αν καθήσει θα ναι ....
    Τι να πω....κόψαμε άλυσο που λεμε και στα μέρη μου και πηραμε και τη μουριά παραμάζωμα!
     
  3. john_m

    john_m Bollocks mandola

    Re: Απάντηση: Υπάρχει θέμα Γυναικείας ανωτερότητας

    Το γ@@@@με το νημα του ανθρώπου .....  

    Που το θυμηθηκες αυτο .......  α ρε πατριδα
     
  4. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Υπάρχει θέμα Γυναικείας ανωτερότητας

      αν ήταν να πάρουμε βραβεία απογοητεύσης εδώ μέσα .. σίγουρα ισνο θα παίρναμε εμείς οι δυο .. εσύ βραβείο απογοήτευσης από τις γυναίκες και εγώ από 'τον άντρα'  
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Υπάρχει θέμα Γυναικείας ανωτερότητας

    απογοητευση απο τις Ελληνιδες εχω ... και την συντροφο μου , αποδεδειγμενα διοτι ημουν 8 χρονια παντρεμενος , την αγαπω και την σεβομαι ποιο πολυ και απο τον εαυτο μου .. σαν θεα την εχω ..
    Αργα η γρηγορα θα το βρω αυτο που ψαχνω .. προφανως στο εξωτερικο ... αλλα θα ειναι η ψυχη της πεντακαθαρη .
    Η Dora ειπε καποτε μια μεγαλη κουβεντα , οτι το ιερο του Ναου για να ειναι πραγματικα χωρος ιερος και η θυσια να εχει αξια , πρεπει οτι συμβαινει εκει να ανταποκρινεται στην ιερη ιδιοτητα του ...
    δεν μπορεις να ξεφτυλιζεις το σωμα και μετα να περιμενεις ο αλλος να δει πανω του αξια και ανωτεροτητα ...
    Άξιες και ανωτερες ηταν οι μαναδες και οι γιαγιαδες μας , που εναν αντρα γνωρισαν και σε αυτον εμεινα μεχρι τελους ...
    Σημερα οι περισσοτερες γυναικες αντροφερνουν , εχοντας απωλεσει καθε ιχνος αισθησιασμου και θηλυκοτητας ... κουτσαβακια με μπουτια και βυζια εχουν γινει .....
    Γυριζω γυρω μου και κοιτω και ειλικρινα δεν μου βγαινει καμια επιθυμια να γινω καλυτερος και να βελτιωθω για να εχω τις προυποθεσεις να διεκδικησω ...
    κανω και εγω την αυτοκριτικη μου ... οπως και οτι δειχνω , αν ημουν γυναικα δεν θα πηγαινα ποτε με τον ισνογκουντ ... αλλα δεν συναντησα κατι που να με κανει να θελω να αλαξω ...
    και αυτο δεν συμβαινει μονο με εμενα ... χιλιαδες ελληνες νιωθουν το ιδιο και κατακλυζουν τα γραφεια συνοικεσιων ...
    και αναρωτιομαστε μετα για γυναικια ανωτεροτητα ....
    Η μανα μου ηταν η πρωτη γυναικα στην πολη της Μυτιληνης που οδηγησε μηχανακι , ηταν κατι το ανηκουστο για την εποχη , ειδικα της επαρχιας , γυναικα να οδηγησει μηχανοκινητο δικυκλο , διοτι αυτο σημαινε πανω απο ολα ανεξαρτησια και αποδεσμευση απο τον αντρα . και ομως , σαν πρωτοδιορισμενη δασκαλα , εκανε τους παντες να σταματουν στο περασμα και να υποκλινονται βγαζοντας το καπελο ....
    ειναι το ηθος που δινει την ανωτεροτητα
    δεν ξυπνας μια μερα και αρπας ενα κροπ και λες ειμαι ανωτερη ... επειδη 20 λιγουρια ονειρευονται να σε πηδηξουν ... και την βρισκεις μοιραζοντας δεξια και αριστερα χαστουκια και μαστιγιες
    η γυναικα κυριαρχος πρεπει πρωτα απο ολα να ειναι ΚΥΡΙΑ .. και αυτο το ειδος σημερα σπανιζει ...
    ξερεις ποσες εχω δει και ακουσει να φεροντε ως αφεντρες και τις εχω σε βιντεο στο The Hall κατω στο πατωμα να αρπανε χαστουκια απο την Μυστερη μπροστα σε 500 ατομα ? ... ασε ρε .. πλακα κανεις ? ..
    Μια Κυρια , δεν ειναι ουτε πρεζονι , ουτε αλκοολικη , ουτε πηδιεται με ολο το συμπαν , ουτε βγαζει το ντερτι της απο το χτες πανω στον υποτακτικο της και κυριως ειναι ερωτευμενη με αυτον .. οταν θα μου την βρειτε τοτε θα συμφωνησω στην γυναικια ανωτεροτητα
     
  6. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Υπάρχει θέμα Γυναικείας ανωτερότητας

       αφιερωμένο στις Mistress  

      
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Υπάρχει θέμα Γυναικείας ανωτερότητας

    κοιταξε ... υπαρχουν και καποιες εξαιρεσεις .. γνωριζω αληθινες Κυριες που παντρευτηκαν την σχεση τους (προσφατα) , καποιες αλλες επισης Κυριες εχουν μονιμη σχεση εδω και πολλα χρονια ...

    Το Μιστρες προυποθετει Κυρια , και η Κυρια προυποθετει γυναικα .. και γυναικα που αντροφερνει απλα δεν ....

    αποψη ετσι ... δεν χρειαζεται να συμφωνειτε .. μην παρεξηγηθει καμια ... το οτι δεν μου καθεται ειναι σαφεστατο για την θεση τους σχετικα με την αποψη μου ....          
     
  8. Απάντηση: Υπάρχει θέμα Γυναικείας ανωτερότητας


    Παραλλαγές στο πιο μπρουτάλ:

    Κόπshαμ' αλ'shίδα
    Κόπshαμ' καπ'shτράνα
     
  9. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Υπάρχει θέμα Γυναικείας ανωτερότητας

    επίσης κόψαμε κάβο!!!!
     
  10. Απάντηση: Υπάρχει θέμα Γυναικείας ανωτερότητας

    Πώς φαίνονται οι θαλασσοχωρίτισσες.
     
     
  11. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Υπάρχει θέμα Γυναικείας ανωτερότητας

    Ποιά εμμηνόπαυση, στα ντουζένια τους είναι, απλά έχουν κι άλλους μπελάδες στην ηλικία αυτή, π.χ. δουλειά, οικογένεια, λεφτά, μακάρι να ήταν η εμμηνόπαυση το πρόβλημα!

    αχα... για δες, για δες!  

    ή χάνουν ή παίζουν...  
    κατά τ άλλα να τις αφήνεις να γαμιούνται με όποιον θέλουν γιατί, ξέρεις, η ανωτερότητα και η κατωτερότητα δεν έχουν καμία σχέση με το καλό γαμήσι.

    Και για να έχουμε καλό ερώτημα, τα σούμπια που έχουν ανάγκη να πιστεύουν στην ανωτερότητα του Κυρίαρχου για να συναινέσουν, αυτά δεν είναι βλήματα;
     
  12. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Υπάρχει θέμα Γυναικείας ανωτερότητας

    Πατρινια γαρ και με καταγωγη απο Ζακυνθο και Κεφαλλονια......τι περιμενες?