Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπάρχει θέμα Γυναικείας ανωτερότητας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος christos71, στις 23 Φεβρουαρίου 2011.

  1. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Ανώτερος ειναι εκείνος που δεν τον ενδιαφέρει η ανωτερότητα και ανώτατος αυτός που δεν την εφαρμόζει.
     
  2. dreams

    dreams Regular Member

    Απάντηση: Υπάρχει θέμα Γυναικείας ανωτερότητας

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Υπάρχει θέμα Γυναικείας ανωτερότητας

    Αυτά τα έχεις ξαναπεί isnogood. Αν τα λες σοβαρά .. σου εύχομαι όνειρα γλυκά. Αν τα λες πάνω στα νεύρα σου και στην απογοήτευση σου να θυμάσαι ότι η στάση αυτή δεν δείχνει ότι χαίρεις της εκτίμησης των αξιόλογων γυναικών
     
  4. Eri

    Eri

    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Υπάρχει θέμα Γυναικείας ανωτερότητας

    και τι μου χαρισε η εκτιμηση ? ....
    εγω να μιλω για παθος για ερωτα για αγαπη και εκεινες να μου ευχονται να τα βρω συντομα ? .... γαμω και την εκτιμηση , γαμω και τις ευχες τους , γαμω και τον χρονο μου να ασχολουμαι .....
    δεν ειναι νευρα , δεν εχω θυμωσει .... δεν μπορεις να απαιτησεις να γινει ο αλλος κατι που δεν ειναι .. απογοητευση , ναι , πολυ .... γιται να εχει πιστη σε εμενα μια γυναικα οταν μας χωριζουν δυο ωκεανοι απο την αλλη ακρη της γης και οχι καποια που μπορει ανα πασα στιγμη να με εχει διπλα της ? ....

    για ποιες αξιολογες πρεπει να προσπαθησω ? ....
     
  6. Απάντηση: Υπάρχει θέμα Γυναικείας ανωτερότητας

    Απλά έχεις τις μαύρες σου. Συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες. Μόλις ξεθυμάνεις θα εμφανιστεί μπροστά σου ένα βιτσιόζικο νοικοκυροκόριτσο που θα σε αγαπάει και όλα θα πάνε καλά και θα φάμε κουφέτα.
     
  7. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Υπάρχει θέμα Γυναικείας ανωτερότητας

    H πιο εύλογη ερώτηση θα ήταν , γιατί να σε εμπιστευτεί αφού ο ίδιος χάνεις την πίστη σου στο σύνολο της ανθρωπότητας , βασισμένος σε 5 ηλίθιες που γνώρισες, και κυρίως γιατί να σε εμπιστευτεί αφού δυσκολεύεσαι τόσο πολύ να κρατήσεις χαρακτήρα με αφορμή μία χυλόπιτα. Στο κάτω κάτω, δεν μας ενδιαφέρουν όλους τα ίδια πράγματα. Δεν χρειάζεται να φρικάρεις τόσο επειδή οι γκόμενες που βρήκες δεν σε ήθελαν.

    Μάλλον θα χρειαζόταν να μάθεις να αναγνωρίζεις τις compatible με εσένα για να μην χάνεις χρόνο. Δηλαδή μάλλον πρέπει να αλλάξεις τα κριτήρια επιλογής σου γιατί προφανώς δεν σε οδηγούν, ούτε στο να βρεις αξιόλογες γυναίκες, ούτε οδηγούν τις αξιόλογες γυναίκες σε εσένα....
     
  8. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Re: Απάντηση: Υπάρχει θέμα Γυναικείας ανωτερότητας

    γιατι ρε συ του ευχεσαι γαμο του ανθρώπου; τι σου εκανε; πως σε πειραξε;  
     
  9. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Υπάρχει θέμα Γυναικείας ανωτερότητας

    Καιρό είχα να δω τόση μαζεμένη μπούρδα σε ένα thread.
    Ή όχι;
     
  10. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Υπάρχει θέμα Γυναικείας ανωτερότητας


    Σημεία των καιρών γλυκιά μου....δυστυχώς!
     
  11. DragonLady

    DragonLady Regular Member

    Απάντηση: Υπάρχει θέμα Γυναικείας ανωτερότητας

         
     
  12. xalakat

    xalakat Regular Member

    Απάντηση: Υπάρχει θέμα Γυναικείας ανωτερότητας

    Ο christos71 έθεσε μια πολύ λογική ερώτηση και η απάντηση που πήρε μέχρι στιγμής είναι πως οι αφέντρες δεν θεωρούν τους εαυτούς τους ανώτερους, απλά υποκρίνονται για να περάσουν καλά μέσα από το παιχνίδι της υποταγής.
    Αυτές για μένα δεν είναι αυθεντικές αφέντρες. Μια αυθεντική αφέντρα που πιστεύει στην γυναικεία κυριαρχία, την οποία ίσως έχει κάνει και τρόπο ζωής, δεν θα δεχόταν νομίζω να κάνει παρέα με αφέντες άντρες.