Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπάρχει σεξ χωρίς σχέση? Ναι μεν, αλλά...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος peleas, στις 5 Απριλίου 2016.

  1. MasternSlave

    MasternSlave The Leveller

    Εγώ ξέρω σίγουρα ότι υπάρχει σχέση χωρίς σεξ. Την βιώνω αυτή τη στιγμή...
     
  2. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    @peleas μου θεωρώ πως ενοχλήθηκα επειδή έχω καποια κολληματα και χαιρομαι που μπορω και το αντιλαμβανομαι και δεν μενω κολλημενη, αλλα προχωρω στην ουσια.  
    Ολα ειναι καποιου ειδους σχεση, αυτο εννοεις? Πως εφοσον υπαρχει οποιαδηποτε αλληλεπιδραση, νοειται ως καποιου τυπου σχεσης?
     
  3. Αυτό εννοώ. Δεν το είπα όμως με εξυπναδίστικη διάθεση να τονίσω το αυτονόητο. Σχέση, σημαίνει έκθεση. Ακόμα και σε ένα one nigth stand εκθέτω τον εαυτό μου, ανταλλάσσω ύλη και ενέργεια με τον έτερο. Αυτή η στιγμιαία συνάντηση, δεν είναι απλά συνάντηση κορμιών. Η συνειδητοποίηση αυτής της ιερής ένωσης είναι που κάνει το σεξ απογειωτικό, όχι η αυτιστική θεώρηση του έτερου ως εργαλείο εκτόνωσης. Ακόμα και αν δεν τον ξανασυναντήσω, μοιράστηκα μαζί του μια υπέροχη (ή όχι) εμπειρία. Αναζήτησα από εκείνον επιβεβαίωση, τον έκανα συμμέτοχο στο παιχνίδι της ύπαρξής μου, έστω για λίγο, όσο διαρκεί ένας οργασμός...
     
  4. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ήρθε ο πρωινός σου πονοκέφαλος, μην με πάρεις στα σοβαρά, μην θιχτείς, παίζω με τα λόγια, για πλάκα  

    Από κει που έλεγες ότι το σεξ χωρίς σχέση θα καλύψει κατά το ήμισυ η ανάγκη σου για σεξ, φτάσαμε σε ιερή ένωση και απογειωτικό σεξ. Οοοκ.
    Αλλά αν είναι έτσι, τουλάχιστον δέξου ότι το μοίρασμα και η υπέροχη εμπειρία αυτή ξεκινάνε από την αρχή του φασώματος, όχι τα κατά μέσο όρο 3" για τον αντρικό οργασμό και 10" για το γυναικείο! Το πόσο διαρκεί αυτό δυστυχώς δεν το ξέρω, γιατί όταν ήμουν εγώ νέα δεν υπήρχαν κλαμπάκια και μπαράκια να το διευκολύνουν, ζούσαμε σε σπηλιές και ο Ούργκ εμένα με χτυπούσε με ρόπαλο στο κεφάλι, αχ, ωραίοι καιροί.

    ΥΓ Τώρα που το σκέφτομαι, και σε μια μετωπική τράκα, όπου εκθέτω τον εαυτό μου (συνήθως έξω από το παρμπρίζ), ανταλλάσσω ύλη και ενέργεια με τον έτερο δύσμοιρο. Αν δε παράλληλα εκσφενδονιστεί και ο έτερος, έχουμε και μια συνάντηση κορμιών. Και ο επιθανάτιος ρόγχος κρατάει και πιο πολύ από δέκα δευτερόλεπτα. Ενδιαφέρον  

    Καλή εβδομάδα, χαμόγελα ολούθε  
     
  5. Ωχ, και άφησα τα ντεπόν στο σπίτι... 
    Αν σκεφτείς το παράδειγμα του ούγκα-ούγκα που ανέφερα πιο πάνω, θα δεις ότι δεν υπάρχει αντίφαση  

    Νταξ, το "όσο διαρκεί ένας οργασμός" ήταν "ποιητική αδεία"... 
    Το μπαράκι δεν είναι αναπόσπαστο μέρος του one-nigth-stand σκηνικού. Το παλιό μου ιμπίθα είχε άνετα καθίσματα. Πόσο μάλλον μια σπηλιά... 

    χαχαχα... υπέροχα μακάβριο. Μάλιστα, αν τα κορμιά συναντηθούν στον αέρα, με την αντίθετη στροφορμή τους θα στροβιλιστούν αγκαλιασμένα σε ένα επιθανάτιο τάνγκο"
    Καλημέρα  
     
  6. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Αυτα τα περι "ιερων" μην ειχες βαλει και θα ενιωθα καλύτερα. χαχαχαχα Γιατι νομιζεις εχεις αναγκη να ιεροποιησεις αυτο που ειναι απλα μια ορμη και μπορει να μην σημαίνει τίποτα πέρα από κατούρημα?  
    @Estelwen με πεθανες!
     
  7. Μου έχει μείνει απωθημένο να το κάνω σε εκκλησία. One church stand...χαχαχαχ
     
  8.  
     
  9. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Δηλώνω κι εγώ φαν HECUBA Μόνο φατσοΰλα; περιμένω να διαβάσω και βλέπω μόνο φατσούλα;;;;  
     
  10. tithon

    tithon Contributor

    εκείνοι που διατείνονται ότι χρειάζονται κάποια πρόφαση για σεξ, κατά βάθος απλά φοβούνται για κάποιους λόγους το σεξ.
     
  11. την ΣΥΜΠΑΘΕΙΑ μου ΑΓΑΠΗΤΗ! φυσικα και θα διαβασειs αλλα και οι φατσουλεs ειναι χαριτωμενεs! 
     
  12. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας