Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπάρχουν στην Έλλάδα πραγματικοί σκλάβοι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Greekmaster, στις 7 Φεβρουαρίου 2008.

  1. Greekmaster

    Greekmaster Guest

    Όσες φορές ειχα σχέση με σκλάβο ή σκλάβους ή ζευγάρι σκλάβων (άντρα - γυναίκα), πάντα ήθελαν το παιχνίδι να γίνεται μόνο στο sex ενώ εγώ ψάχνω για 24/7 σκλάβο, τελικά αυτό λειτουργεί μόνο στη φαντασία τους και όταν πάει να γίνει πραγματικότητα τότε φοβούνται τόσο πολύ αυτό που θέλουν και φεύγουν.
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Καλως ορισες γλυκε μου, υπαρχουν μονο που ειναι δυσευρετοι!
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Υπάρχουν στην Έλλάδα πραγματικοί σκλάβοι?

    ..εγω τι να πω που δεν ειχα σχεδον ποτε σκλαβα..
     
  4. Master

    Master Regular Member

    Απάντηση: Υπάρχουν στην Έλλάδα πραγματικοί σκλάβοι?

    Καλως ηρθες και απο εμενα.Εχεις απολυτα δικιο,ψαξε με υπομονη κατι μπορει να βρεις.
    Καλη επιτυχια
     
  5. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Τόσο οι Μαστερς όσο και οι σκλάβοι που αποζητούν μια ανάλογη σχέση, είναι λίγοι. Αλλά υπάρχουν, μερικές φορές καλά κρυμένοι μέσα σε συμπεριφορές και στάσεις ασύμβατες με την πραγματική τους φύση και ανάγκες.

    καλώς ήρθες
     
  6. giousoufaki-thess

    giousoufaki-thess A real feet slave dogy

    Στήν ελλάδα τα πράγματα είναι δύσκολα γιατί όπως σωστά είπατε είναι όλα στο μυαλό τους και δεν ξέρουν τι πραγματικά θέλουν.Εγω είμαι πραγματικός σκλάβος και νιώθω οτι γιαυτο εχω γεννήθει.Μ αρέσει να εχω μόνιμο αφεντή και να τα κάνω όλα εγώ ακόμα και δουλείες.Αλλά πραγματικοί αφέντες δύσκολα βρίσκονται.
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Υπαρχουν ....
     
  8. sklavos80

    sklavos80 New Member

    Νομίζω ότι είναι αρκετά δύσκολο το 24/7... Βέβαια μπορεί να γίνει , αν υπάρχουν συμφωνίες και αμοιβαίες υποχωρήσεις. Τώρα, TPE (Total Power Exchange) , όπου ο σκλάβος δεν έχει κανένα απολύτως δικαίωμα , μου φαίνεται υπερβολικά δύσκολο να συμβεί. Μόνο ίσως άτομα , που δεν έχουν κανένα συγγενικό πρόσωπο και καμία υποχρέωση , θα μπορούσαν να ζήσουν σε μια τέτοια σχέση , όπου τα πάντα θα εξαρτώνταν από την/τον Κυρία/Κύριο τους...
     
  9. Greekmaster

    Greekmaster Guest

    Απάντηση: Re: Υπάρχουν στην Έλλάδα πραγματικοί σκλάβοι?

    Έχεις δίκιο και για τους δήθεν Αφέντες, έχω ακούσει πολλα από τους σκλάβους που είχα κατά καιρούς. Πάντως εισαι πολύ ενδιαφέρουσα και σπάνια περίπτωση αν είναι όπως τα λες.
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    θεωρω οτι κατι μονιμο με τοσο ευθραυστες ισοροποιες ... θα ηταν κατι περισσοτερο απο τζογαδορικο ... εκτος αυτου , ποιος ειναι εκεινος που περναει καλα και θελει να διακοψει ? ... το μονιμο βγαινει μεσα απο την επιτυχια του προσωρινου ...
     
  11. zinnia

    zinnia Contributor

    Βεβαίως. Οσοι και πραγματικοί Αφέντες.

     
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Υπάρχουν στην Έλλάδα πραγματικοί σκλάβοι?

    Συμφωνώ